>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
French Open 2012​
Turniej główny kobiet​






Miejsce: Paryż (Francja)
Data: 27.05.2012-09.06.2012
Nawierzchnia: Outdoors Red Clay
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/ws/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/wd/index.html
Plan meczów na dany dzień: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
Historia turnieju French Open: http://en.wikipedia.org/wiki/French_Open





Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym (Bet365):






Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
U kobiet nic mnie nie zdziwi,nikt nie ma tak jasnej i klarownej formy według mnie,ciekawi mnie też powód kreczu Williams w Rzymie i jak się odbuduje na Francje (jeśli ma co odbudowywać).Według mnie tryumfuje ktoś z trójki S.Williams-Azarenka-Sharapova.Namieszać może sporo Mona Barthel jeśli oczywiście nie spali się w pojedynku z dużo słabszymi od siebie rywalkami.Kvitova,Stosur i Venus bez formy.Licze,że Radwańska namiesz choć pewnie znowu przegra z Victorią,ale byłoby pięknie jakby przełamała tą passę z Białorusinką właśnie na RG.Li też bez rewelacji,Wozniacki stacza się w dół a reszta według mnie nie ma większych szans choć kto dawał jakiekolwiek szanse Schiavone dwa lata temu przed turniejem czy choćby i w finale gdzie faworytką i to zdecydowaną była Stosur?Nikt,liczę na dobry występ Agnieszki i tyle ;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Aga dysponuje zabójczą bronią, którego nie posiadają konkurentki i najgrożniejsze rywalki....uderzenie z kolanka w pozycji przykucniętej. To może byc kluczowe i dać Polce tytuł...pierwszy skalp wielkiego szlema. Do tego regularność i sporo asów serwisowych w ostatnim czasie i mamy zawodniczke kompletną. Jak nie zatrzyma jej Serenator w najwyższej formie to nie widze konkurentek. Jak powiedział Piotr Wożniacki dziewczyny na widok Radwańskiej robią w pieluchy i ogarnia je paraliż, dojrzała do zwycięstw.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
uderzenie z kolanka w pozycji przykucniętej. To może byc kluczowe i dać Polce tytuł
Taa, kluczowe ???? ???? ????
Kluczowy to może być serwis Sereny. Jeśli Isia ma wygrać wielkiego szlema to musi jeszcze popracować nad systematycznością pierwszego podania i jakością drugiego. Co do jakości pierwszego podania nie można mieć zastrzeżenia jeśli nie jest psute, natomiast drugie podanie jest bardzo słabiutkie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 23

alejandr0

Użytkownik
No rzeczywiście uderzenie z kolanka może jej naprawde dać szlema. A tak na powąznie to niestety siły brak. Na cegle pewnych rzeczy nie przeskoczy i nie ma żadych szans na tytuł RG. Nich Fibak sika ze szczęcia nad techniką Isi, ale niestety to za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Zresztą Fibak mnie denerwuje, pamiętam jak kilka lat temu Domachowska grała w turnieju głównym w AO, a on już podniecony, że to postęp Marty, któa będzie grać regularnie w Szlemie. Nawet kiedyś był jej trenerem ale widać jak to się skończyło.
Nad Radwańską też podnieca się, gadał takie bzdety że dojrzała do wygrywania turniejów. Sorry, Panie Wojtku, ale nie zdobędziesz we mnie sympatii, pamiętam jak coś dziennikarz spytał o Monako, że tam podatku nie ma, a on że jak kupujesz coś to jest podatek, tylko dochodowego podatku nie ma......... No ja tego człowieka nie rozumiem. Już taki Zibi w reklamie Tyskiego jest, ma śmieszne swoje tezy, ale jakoś go lubię.
Co do Rolanda Garrosa hmm, nie chcę nic póki co pisać, cieszę się ża Zaniewska wygrała te dwa mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Roland Garros
WTA French Open&#39;12

Rzadko gram na DW, ale wobec meczu Venus nie przejdę obojętnie. Rywalka - Ormaechea jak najbardziej do ogrania i to wysoko. Ku temu typowi na DW 2-0 dla Amerykanki skusiła mnie postawa zaprezentowana przez Venus w Rzymie. Rzym to typowa cegła, taka cegła z jaką spotkamy się na kortach paryskich podczas RG. Nie jakaś tam pseudomączka jak w Madrycie. Venus w Rzymie bez straty seta pokonała: Halep, Makarovą a także Stosur. Odpadła dopiero z Maszą. Wszystkie wygrane w Rzymie kończyły sie 2-0, a przecież rywalki to nie aż takie płotki, a raczej przyzwoite tenisistki (Halep, Makarova). A dziwne ponieważ Venus ostatni raz seta straciła w wygranym pojedynku właśnie z wyżej wspomnianą Halep podczas turu w Madrycie (Venus wygrała 2-1). Zatem typ na DW 2-0 dla Venus całkowicie uzusadniony.
V. Williams wygra 2-0 @ 1,32
⛔
Anastasia Pavlyuchenkova to kolejna tenisistka której po raz kolejny na początku turnieju daję szansę. Rosjanka zmierzy się z doświadczoną Węgierką - Gretą Arn. Mecz odbędzie się w poniedziałek (prawdopodobnie o godz. 11), ale ja typ na Anastasie biorę już dzisiaj. Greta Arn swoje latka już ma. Od Stuttgartu gdzie poległa z naszą Agnieszką Radwańską Węgierka nie potrafi odnieść zwycięstwa w meczu. Od porażki z Isią przegrała 4 kolejne pojedynki, co przedstawia poniższa grafika.

Anastasia choć nie zachwyca to w tym pojedynku jest faworytką. Świadczy o tym ranking WTA oraz H2H - 1-0 dla Rosjanki. Ostatni raz grały ze sobą rok temu w Monterrey. Anastasia przyzwoicie zaczęła turniej w Rzymie, kiedy ograła Ksenię Pervak 2-0, a potem odpadła niestety z wyżej notowaną Czeszką Petrą Kvitovą. Gretę powinna przejść bez większych problemów, choć to WTA i przełamań może być mnóstwo. Polecam choć kurs nie zachwyca.
Anastasia Pavlyuchenkova @ 1,25
✅
Czeszka Klara Zakopalova w swoim pierwszym meczu na kortach RG zagra w poniedziałek z Ukrainką Lesią Tsurenko. Cóż za piękny bet patrząc po kursie się nam trafił. Zaufam Klarze po raz kolejny, m. in. po tym co pokazała na kortach podczas turu w Pradze. Tam dotarła do finału tej imprezy przegrywając z faworytką ówczesną - Lucie Safarovą. Lucie wygrała wtedy 2-1. Lucie okazała się regularniejsza, popełniała mniej błędów co złożyło się na jej zwycięstwo. Turniej w Pradze pozwolił mi zobaczyć w jakiej dyspozycji jest Klara i gdy zobaczyłem, że w 1. rundzie gra z Tsurenko, pozwoliłem sobie zagrać na Czeszkę. Tsurenko ma za sobą udany turniej w Brukseli, przeszła kwalifikację, dotarła do finału kwalifikacji, tam poległa z Mirzą. Zagrała jednak w turnieju głównym i przeszła Gretę Arn, a następnie uległa naszej Isi 2-0. Isia ten turniej dzisiaj wygrała. Ostatnie dobre wyniki Tsurenko złożyły się na to, że buk zaoferował kuszący kurs, według mnie warto spróbować. Klara w formie, Tsurenko wydaję się, że również, a więc szykuje się zacięte spotkanie.
Klara Zakopalova @ 1,57
✅
W niedzielę, tj. jutro zagra również żydóweczka Shahar Peer z Kanadyjką Dubois. Grałem ostatnio kilka razy przeciwko Peer, ale na starcie turnieju RG zdecydowałem się zagrać na jej zwycięstwo, a nie porażkę jak to zwykle typuję w odniesieniu do niej. Przyznaję się, że to czysty typ &quot;na wyczucie&quot;, po prostu Peer ma lepsze notowania, lepsze wyniki od Kanadyjki. Peer w ostatnim turze w Strasbourgu w 1. rundzie przeszła Alex Woźniak, a następnie odpadła z późniejszą finalistką tego turnieju Alizą Cornet. Mecz z Alex utwierdził mnie w przekonaniu, że w kolejnym turnieju dam szansę Peer i zagram na nią o ile będzie grała ze słabszą od siebie rywalką, tak się stało, gra z Dubois, zatem oby Peer nie zawiodła.
Shahar Peer @ 1,25
✅

Przeglądając listę meczów poniedziałkowych napotkałem pojedynek Cornet - Zheng. Ten mecz z dwóch powodów warto ruszyć i zagrać przeciwko Cornet, mimo, że ona tak rewelacyjnie zaprezentowała się w Strasbourgu. Pierwszy fakt to zmęczenie Francuski, jakie przyniósł turniej we Francji, w którym dotarła aż do finału i przegrała dzisiaj z Włoszką Schiavone. Na pewno zmęczenie jest, a poniedziałek blisko. Dodatkowo zagra z rywalką, która szuka swojej formy, odpadła już w 1. rundzie w Brukseli, Rzymie i Madrycie. Czas na poprawę wyników, a Cornet potęgą nie jest. Drugi aspekt, głównie psychologiczny to H2H, 2-0 dla Chinki, zatem znają się, choć Cornet w lepszej formie, ja zagram przeciwko Alize.

J. Zheng
@ 2,75
✅

kolejne typy pod wieczór.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Venus 2:0 po takim kursie? Amerykanka, momentami na prawdę potrafi wznieść się na maksimum możliwości i grać świetny tenis, ale jednak przestoje i dołki w grze zdarzają się zbyt często i nie ma żadnego sensu ryzykować po takim kursie. Rywalka może nie jakaś wymagająca, bo młoda Włoszka praktycznie w tym sezonie debiutuje na najwyższym poziomie WTA, ale radzi sobie całkiem przyzwoicie i jeśli się nadarzy okazja to będzie potrafić wykorzystać kryzys Williams.

Pavluchenkova po 1.25? To nic tylko sobie strzelić w łeb. Rosjanka nie gra w tym sezonie słabo, ona gra po prostu katastrofalnie. Żenada, Żenada i jeszcze raz żenada. I tutaj nawet nie muszę sprawdzać jak radzi sobie rywalka, aby wiedzieć, że po takim kursie nikt nie ma prawa zagrać tego meczu.

Kolejny mecz Peer - Dubois. 2 zawodniczki nienawidzące clayu, 2 zawodniczki w beznadziejnej formie. I po co się pchać w mecz po takim kursie, gdzie zadecyduje nie to która zagra lepiej, ale to która popełni o 2 błędy mniej. Nie ruszać tego spotkania.

Zheng - Cornet. Po pierwsze h2h to 2:1 a nie 2:0. I po drugie nie rozumiem twojej argumentacji. Cornet 2 lepszej formie, ale grasz na Zheng po 1.40? Możesz to jakoś wyjaśnić. Jeszcze dodajmy, że Chinka na clayu czuje się słabo, w przeciwieństwie do Francuski. Także wszystko na korzyść Francuski i wielkie value w typie na nią.

Także radzę poszukać czegoś ciekawego do grania.
 
V 0

virginia5

Użytkownik
Wydaje mi się , iż warto stawiać na Azarenke , niewątpliwie jest najlepsza tenisistką w tym roku , i udowodni to równiez w tego rocznym Roland Garrosie. Jej największa rywalką będzie młodsza z sióstr Williams - Serena . Jeśli Azarenka spotka się w bezpośrednim meczu z Serena , będzie bardzo zmotywowana po sromotnej porażce w poprzednim pojedynku z nią. Agnieszce nie daję większych szans na zwycięstwo w tym turnieju , gdyż moze być zmęczona turniejem w Brukseli. Polecam typ na Azarenke.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Martinez Sanchez-Birnerova 2 2,75 Bet365

Spróbować warto.Hiszpankę widziałem w akcji w meczu z Lucic oraz trochę w meczu z Razzano i Martinez Sanchez gra po prostu słabo.Hiszpanka nie gra nawet w połowie tego tenisa jakim kiedyś się zachwycaliśmy przy okazji oglądania Martinez Sanchez i po prostu tutaj jest value na Czeszkę.Birnerovej co prawda w akcji nie widziałemale kwale do Rolanda przebrnęła nieźle i imo warto po takim kursie na nią (a raczej przeciwko Hiszpance) zagrać.Sporo zależeć będzie od podania MJMS bo jak będzie jej serwis siedział to będzie ciężko ale Czeszka nie będzie bez szans,jeśli jednak serwis będzie zawodził będzie spora szansa nawygraną Birnerovej.

El Tabakh(+4,5)-Wozniak 1 1,75 Pinnacle

El Tabakh przebrnęła tutaj kwale,przy swoim podaniu bardzo pewnie zdobywała punkty przy tym mało tracąc co powinno jutro też zaowocować.Wozniak widziałem w meczu z Georges i wrażenia na mnie nie robi,ten handicap zdecydowanie do wyrobienia(nawet samym podaniem) i warto według mnie bo El Tabakh może to nawet wygrać.

Oudin-Larsson 2 1,44 bet365

Larsson nie gra jakiś fajerwerków ale Oudin (zwłaszcza na clayu) jest dużo słabsza od Szwedki.Melanie na clayu w tym roku 12/6 ale bilans ten wyrobiony z zawodniczkami dużo słabszymi od Larsson na ITFach.Kurs nie powala,do jakiejś taśmy,dubla jak znalazł bo Larsson powinna sobie na lajcie poradzić.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Polecam jutro Rodionovą, która zagra z Johansson. Australijka pokazała się ostatnio z dobrej strony w meczu z Kerber. Poza tym jest według mnie lepszą tenisistką, bardziej wszechstronną, gra agresywnie, bardzo dobrze podaje, ma wszystkie atuty wysokiej klasy deblistki. Ostatnie dwa lata to dwa razy występy do 3 rundy, więc bardzo przyzwoicie. Johansson potrafi dobrze zagrać, ale prawdopodobieństwo trafienia na jej dobry dzień jest według mnie, mniejsze niż u Rodionovej. Francuzka stara się grać agresywnie, więc zobaczymy jutro starcie podobnie grających tenisistek. Spotkały się ze sobą w 2009, więc wyniku nie ma sensu przytaczać. Jako zwyciężczynię jutrzejszego meczu zdecydowanie typuję Rodionovą, bo jest po prostu lepsza, z tym, że lepszy nie zawsze wygrywa.

Anastasia Rodionova @ 2.020 Pinnacle ⛔

Niestety, wtopa z 5-2 w drugim secie. Jak jest głupia, to niech spada. :-|
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Ola 1.35 - EL TABAKH ( CAN)

ALEKSANDRA (OLA)WOZNIAK (CAN)
( KANADYJKA POLSKIEGO POCHODZENIA)
BETSSON
Myślę, że buki porządnie poobrywają po finansach!!! Oportunistka (25 latek) Olki gra tylko ITF-y. Tam przewaznie wygrywa z miejscami 200-600, ale i tez przegrywa z miejscem 700 !!! Ola ostatnio w lekkim dołku, ale to nazwisko z kazdym w turze moze wygrać. Ola z pewnego poziomu nie schodzi. 1 runda wymazona aby wrócić na swój level. Kurs 1.35 w/g mnie optymalnie zawyzony, więc gram ostro!!! @ Tegoroczny RG będzie na pewno ciekawy, 5 nazwisk do tytułu, masa dziewczyn z dużą formą, moze jakiś czarny koń wyskoczy...piękne 2 tygodnie nam się szykują, oby na plus!!! Bonne chance pour tout le monde!!! Andre@


---

@ Ola często sie udziela po francusku na Twiterze, jezeli komuś mogę pomóc w tłumaczeniu to bardzo chętnie. A tak notabene Olka mówi bardzo fajnie po polsku...szkoda, że mamy ponad 20 mln, diaspore na swiecie...ale to temat na inne forum...


dawid//
Po pierwsze proszę podawać bukmachera, po drugie proszę podawać dokładny typ na zawodnika/zawodniczkę, nie każdy jest na tyle zorientowany by wiedzieć kto to jest &quot;Ola&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 277

geryx

Użytkownik
Penetta-Hsieh 2-0 betsafe 1,75
Flavia jeśli z nadgarstkiem wszystko w porządku to bez problemów odprawi Hsieh, która za clayem nie przepada. Flavia w formie co mówia ostanie wyniki. Grac u buka który krecz jako zwrot rozliczy.
oraz uwżam że warto zagrać cos przeciw Bartoli która gr mocno w kartkę, np. handi 5,5 (1,75 betsafe)
Marion gra z jedną z sióstr Pliskowych ( tą lepszą) kwale przeszła bez problemów, na clayu od dawna gra , ten sezon bardzo przyzwoity. Młoda dziewczyna więc istnieje oczywiście opcja że się spali, ale dzięki kwalą uważam że to mało prawdopodobna opcja
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Babos - V. Zvonareva - 2 (1,50) ZWROT
bet365
Czas najwyższy aby Vera w końcu zaczęła wygrywać cokolwiek. Nie mówię tutaj o turniejach ani o półfinałach czy ćwierćfinałach ale już o pojedynczych meczach. Nie wiem co robiła przez długi czas, czy grała w playstation w mario czy może odśnieżała babci samochód na uralu, ale nie wierze żeby Vera przystępowałaby dzisiaj to wielkiego szlema po to aby odpaść na starcie T. Babos.. i cyknąć sobie fotkę z wieżą eifflą. zwłaszcza że rywalka Very na cegle sobie nie radzi podobnie zresztą jak sama Vera. Węgierka z pewnością mimo wszystko jest w jej zasięgu. Gdyby grały na hardzie Vera pewnie miałaby zdecydowanie większe szanse. To typ na przełamanie Rosjanki. Na szczyt już raczej nie wróci ale z pewnością ostatniego słowa nie powiedziała. Jak wygra ten mecz to wtedy już warto grać progresywnie że przegra o ile kursy na to pozwolą, ponieważ nie daje jej żadnych szans w tym turnieju aczkolwiek ten mecz jak najbardziej to dziabnięcia.
by scotratez
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Petrova Nadia - Benesova Iveta - 2.75

Krótko. Benesowa w tym sezonie gra równo i dobrze, a Petrova nie. Rosjanka częściej zawodzi, niż prezentuje swoje możliwości i po takim kursie z przyjemnością zagram na dobrze grającą Czeszkę.

Halep Simona - Cetkovská Petra - 1.75

Halep jak dotychczas rozgrywa bardzo dobry sezon. Świetny występ w Brukseli. 2 sety z Cibulkovą to po prostu bajka. Praktycznie bezbłędna, agresywna, ofensywna gra, rozrzucająca przeciwnika po kątach. Cetkovska to zupełnie inna zawodniczka, która może radzić sobie z Radwańską, ale przeciwko tenisowi Rumunki nie będzie miała nic do powiedzenia, co potwierdza też h2h 1:0 mecz z tego roku z IW wygrany 6:4 6:2 przez Halep. Simona narzekała w finale Brukseli na jakieś dolegliwości zdrowotne, ale już wszystko powinno być okey, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi zagrać u buka gdzie krecz=zwrot.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Romina Oprandi - Olga Govortsova 2 @1,55 ✅ 0-2
Bukmacher: expekt | Stawka: 5/10j
Typ przeciwko Włoszce, która wraca po ponad 3 miesięcznej przerwie, spowodowanej kontuzją prawego kolana. Natomiast Govortsova to przyzwoita zawodniczka, dla której będzie to piąty turniej RG. Do tej pory dochodziła minimum do 2 rundy.

Timea Babos - Vera Zvonareva 2 @1,50 ▶ Zvonka się wycofała
Bukmacher: bet365 | Stawka: 7/10j
Zvonareva od początku tego sezonu zawodzi. Jak widać po kursie, bukmacherzy dają jej w tym spotkaniu około 65% szans na wygraną. Rosjanka mimo słabej formy poniżej pewnego poziomu nie powinna zejść, oczywiście biorąc pod uwagę, że jest to wielki szlem. Babos to młoda, mało doświadczona zawodniczka, debiutująca w RG. Nie sądzę, aby była w stanie sprawić niespodziankę.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
V.Azarenka vs A.Brianti ???? Brianti, Alberta (+8) @ 2.22 ✅

D.Cibulkova vs K.Mladenovic ???? Mladenovic, Kristina (+6.5) @ 2.20 ⛔

E.Makarova vs S.Stephens ???? Stephens, Sloane (+4.5) @ 2.02 ✅ 0:2

A.Radwanska vs B.Jovanovski ???? Jovanovski, Bojana (+7.5) @ 2.05 ⛔

B.Zahlavova Strycova vs S.Foretz Gacon ???? Foretz Gacon, Stephanie @ 1.833 ✅

J.Jankovic vs P.Mayr -Achleitner ???? Mayr-Achleitner, Patricia (+5.5) @ 1.952 ✅

M.Bartoli vs K.Pliskova ???? Pliskova, Karolina (+5.5) @ 1.81 ⛔ ???? 6:3 6:3

M.Barthel vs L.Davis ???? Davis, Lauren (+6.5) @ 1.80 ✅

S.Halep vs P.Cetkovska ???? Halep, Simona @ 1,76 ⛔

Pograne na Panbet..

W telegraficznym skrócie bo padam po 3 dniach bez snu i po 14 godzinach w robocie..

✅ Dlaczego Białorusinka..Liderka kobiecego rankingu nie zechce Włoszki wywieźć na &quot;rowerku&quot;?..Tok rozumowania Funta jest dość logiczny..Prawie dwa tygodnie temu poddała mecz w Rzymie z Cibulką z powodu kontuzji...W przeciągu najbliższych dwóch tygodni planuje rozegrać 7 meczy (Boże daj, żeby ich nie było więcej niż 3-4)..Musi rozsądnie szafować zdrowiem..Nie będzie się forsować w pierwszej rundzie, bo i po co?..Brianti jest do ogrania w dwóch setach..Dziewczyna jest już u schyłku kariery..32 lata to już końcówka..(nie licząc prababci Krumm). więc nie widze powodu dla którego liderka miałaby upokarzać &quot;seniorkę&quot; w jednym z ostatnich jeśli nie ostatnim występie w Turnieju Głównym Wielkiego Szlema..Tym bardziej, że Azarenka nie jest zawzięta..No chyba, że na naszą Iśkę...Albo reprezentantów Izraela..
Jak rok jest długi wszerz i wzdłuż, to Victoria tylko dwukrotnie stłukła przeciwniczki oddając im mniej niż 5 gemów..(Iśka 6:1,6:3) i Peer (6:1,6:2)..
Dziś nie wierzę w taki pogrom..A musiała by wygrać 6:1,6:2 by ten typ nie siadł..

⛔ Cibulkova...Tu sytuacja nieco inna..Po niej bym się spodziewał zmiażdzenia rywalki..Gorzej w tym przypadku jednak z umiejętnościami..Ostatni mecz z Simoną Halep wyprowadził Funta z równowagi..
Kapitalny pierwszy wygrany do zera...I potem jeden wielki blamaż..A w sumie i przegrany mecz..
Pierwszy serwis zupełnie nie siedział..A drugi to kopalnia punktów albo podwójne błedy..
Wygrane piłki po drugim serwisie nie przekroczyły chyba 20 %...
Misja dla Mladenovic to urwać Dominice 6 gemów..
Ze dwa odda sama Cibulkova..Kolejne dwa zapewni francuska publiczność dopingująca rodaczkę..A pozostałe 2 już wygra sama..Bo papiery na to ma..

Makarova ostatnio bez większego szału...Za to młoda Amerykanka poczyna sobie coraz odważniej...

Radwańska - Bojanowski...Obie są siebie warte i obie sa nieobliczalne..Iska potrafi wygrywać mecze niesamowite, których wygrac nie powinna...I przegrywa te których &quot;trójka&quot; przegrac nie mogła (Petra Cetkovska).
Bojana ma niezwykły zapał do gry..Pamiętam mnóstwo jej meczy w których przewijały się wyniki 7:5 i 7:6..Jedna z wielu tenisistek którym serwis &quot;przeszkadza&quot;...
Podejrzewam, że nasza Iśka nie raz i nie dwa zostanie przełamana..Moze nawet straci seta?..

Zahlavova Strycova i Foretz Gacon..Nie ma o czym dyskutować..Francuzka w domu..Zahlavova jest daremna przy serwisie i jeszcze dłuższą chwilę później..
U Funta już wiecej szansy nie dostanie..Ale przeciw zawsze bardzo chetnie..

✅ Jelena bo Migrena:

Bartoli..Po meczu z Ulka kilka dni temu :zoltakartka:..dno... dno..i jeszcze raz szuwary...Pliskova ostatnimi czasy na poziomie ITFu radzi sobie wyśmienicie..5,5 gema przy obecnej formie Bartoli powinno siąść bezproblemowo...

✅ Barthel od pamietnego trzy setowego meczu z Azarenką znacznie ucichła..
dziś podejmie Amerykankę, która dość gładko przebrnęła przez kwalifikacje pokonujac zawodniczki wyzej notowane i darmo skóry nieodda..6,5 to uczciwy kurs dla tych którzy zdecydują na nia zagrać..

Halep, bo kapitalnie wybrnęła w meczu z Cibulkovą...A Cetkovska po meczu życia z Radwańską została rozbita przez Pennettę...Jeśli Halep oglądała tamten mecz to skróty Czeszki jej większej krzywdy zrobić nie powinny..Solidnie przecież ten element poprawiła w drugim i trzecim secie z Dominiką..Zdecydowanie Funt stawia na Halep..


Trochę to takie chaotyczne..Ale już ledwie na oczy patrzę..Typy przemyslane znacznie wcześniej i warte zagrania..
Powodzenia..

Przepraszam za ewentualne byki i błedy ale nawet nie jestem juz w stanie sprawdzic tego co napisałem...Najwyzej poprawie po fakcie ????​
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Su-Wei Hsieh - Flavia Pennetta

Tajwanka prawie cały sezon na twardych kortach, dopiero ostatnio coś starała się ugrać przed French Open. Szło jej to bardzo opornie. W każdym turnieju przeszła pierwszą rundę, po czym odpadała. Włoszka solidny występ w Rzymie, gdzie odpadła z Sereną po kontuzji nadgarstka, co mnie najbardziej martwi. Jednakże uważam, że Flavia zaopiekowała się tą ręką i jest już w pełni sił. Umiejętnościami przewyższa przeciwniczkę znacznie. Zapewne się trochę pomęczy, jednakże ostatecznie widzę w miarę pewne zwycięstwo. H2H 2:0 na korzyść Włoszki, ale dawno i nie mączka.

Su-Wei Hsieh - Flavia Pennetta 2 @ 1.35 unibet ✅
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Halep-Cetkovska 2 1,85 Fortuna

Czeszka grać potrafi co nie raz udowadniała,ostatnio baty z Pennettą ale ta była w Rzymie w niesamowitej formie więc imo nie dziwi to zbyt mocno.Halep z Radwańską jakieś drobne problemy zdrowotne miała (brała medicala) w wynku czego dostała 0-6 w drugim secie.Cetkovska z pewnością tutaj powalczy i kurs całkiem,całkiem zważając na problemy Halep i możliwość kreczu.

Zahlahova Strycova-Foretz 2 2,06 Fortuna

Po takim kursie value jak nic.Na necie kursy już prawie odwrotnie a tu wciąż ponad 2 na Francuzkę,miło.Widziałem Fortez w akcji w meczu z Parmentier i nieźle zagrała choć trochę za dużo błędów popełniała.Zahlahova wcale mnie nie przekonuje,ostatnie tygodnie słabe i Foretz powalczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom