>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Llodra M. / Mahut N. v Huey T. / Inglot D.
2,75 Betclic

Jak dla mnie te kursy to jest jedna, wielka kompromitacja, z jakiego powodu aż 2,75 na parę Filipińsko-Brytyjską? Chyba jedyne co przemawia za Francuzami to fakt, że grają u siebie. Llodra i Mahut grali ze sobą w 2001, 2006, 2007, 2012 i 2013 roku. Rozegrali aż 13 spotkań z czego siedem wygrali, prawda, że imponujące? Nie. Na mączce rozegrali dwa mecze podczas tegorocznego Roland Garros. W drugiej rundzie Francuzi pokonali dobrą parę deblową, jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie można oceniać w tym meczu ich jako faworytów. Ich jutrzejsi rywale wcale nie mieli łatwiejszego zadania w drugiej rundzie gdzie musieli zmierzyć się z Elginem i Istominem. Koniec jednak był szczęśliwy ponieważ Huey do pary z Inglotem zwyciężyli w dwóch setach. Początek sezonu dla tej pary był słaby, jednak z biegiem czasu i inną nawierzchnią wszystko wróciło do normy. W turnieju poprzedzającym Roland Garros w Dusseldorfie zagrali w finale, gdzie przegrali z reprezentantami gospodarzy. Jutro wszystko powinno zależeć od Filipińczyka i Brytyjczyka, którzy są lepszymi deblistami i przede wszystkim są lepiej zgrani, co prawda obaj Francuzi często występują w grze deblowej, jednak są to tzw. obieżyświaty, którzy nie potrafią grać dłużej z jednym partnerem. Jak widać tutaj padło na takie połączenie, jeden dobry wynik i już duży hurraoptymizm ze strony bukmacherów, z którego można skorzystać w drugą stronę. Zero czysto sportowych argumentów po stronie Francuskiej, ich rywale wracają do dobrej formy, nic tylko grać!
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Tutaj grubo przesadziłeś. Nie przybijam kompletnie do typu, bo samemu mi się widzi, że Tsonga może coś ugrać. Jednak z tym to napisałeś kompletną głupotę. O ile Carreno to jeszcze nie jest zawodnik na ten poziom, to jednak Devvarman i Benneteau to gracze klasowi z wysokiej półki. Jak można pisać, że to są ogórki, tak w ogóle to ten &quot;ogórek&quot; Benneteau napsuł Fedkowi nieraz sporo krwi i sam Król Roger podkreślał, że ciężko mu się z nim gra. A co do Hindusa, to przed kontuzją był graczem liczącym się w tourze. W każdym razie na niejednym Wielkim Szlemie miał miejsce bezpośrednio w głównej drabince, a to nie było wcale tak dawno, z 3 sezony wstecz. Także radziłbym się zagłębić zanim nazwie się kogoś ogórkiem ;) Pozdro
Myślę, że nie przesadziłem w ogóle. Dev Varman może i kiedyś grał dobrze, ale ostatni sezon stracony z powodu kontuzji i teraz grał słabo i no i woli szybkie nawierzchnie i z Federerem zagrał słabo. A Benneteau no może z nazwiska nie jest ogórkiem, ale to co ona zagrał z Rogerem to był tenis poniżej poziomu krytyki. Tak kompromitującego występu to na prawdę dawno nie widziałem. Także serio trzymajmy się tego, że Federer grał z ogórkami, bo to co pokazali jego rywale w tym turnieju, to jest po prostu kompromitacja. Kompromitacja przez duże K.
PS
Jak można typować deble, to nie rozumiem. Trzeba mieć zdrowo poprzestawiane.
PS2
Darujcie sobie te co chwilę zadawane pytania o szanse, że Nadal wygra turniej, bo ktoś co postawił przed turniejem i teraz nie jest pewny. Odpowiadam po raz kolejny NADAL NIE WYGRA TEGO TURNIEJU. Pisałem o tym przed turniejem http://forum.bukmacherskie.com/f152/french-open-13-turniej-glowny-mezczyzn-92322-4.html#post3634572 Nadal był ostatnio tragiczny a w Paryżu tylko to potwierdza. Gra żenade i nie ma prawa wygrać tego turnieju. Nie grałem na win Djokovica w turnieju, bo liczę na jakieś dobre kursy w meczu z Nadalem i mam nadzieję, że się nie przeliczę, bo to będzie po Tsondze kolejny bardzo grubo zagrany typ.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Haas T.-Youzhny M
Analiza:
Tu także nie będę się zbytnio rozpisywał.
Haas w ostatnim pojedynku z Isnerem miał niezwykłe szczęście Amerykanin sam na własne życzenie przegrał ale cóż w kolejnej rundzie zmierzy się z Rosjaninem Michaił Jużny.Rosjanin od nie dawna jak nigdy gra na bardzo przyzwoitym poziomie lekutko odprawił Tipse. Co prawda Haas także jest w niezłej formie ale na pewno ostatni mecz z Isnerem odczuje, a już swoje lata ma.Może i nie będzie szybkiego 3-0 ale 3-1 maksymalnie nawet jeśli mecz potrwa 5 setów Haas tego nie wytrzyma.A nie wierze w to by Jużny został odprawiony 3-0 czy 3-1
Typ: Youzhny M
8/10
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ja pogralem Nadala I serene przed turniejem na zwyciescow za dosc duzo I bardzo niepokoi mnie forma Rafy zreszta kursy ns jego zwyciestwo ida w gore dosc to dziwne bo w madrycie zagral bardzo dobrze jak myslicie moze sie poprostu nie spina na slabszych czy to forma tak nagle upadla

Musisz poczekac do cwiercwinalu , wtedy okaze sie w jakiej naprawde formie jest Nadal, jutro gra z Kei Niszikori i zapewne wygra 3-0 a za dwa dni zmierzy sie zapewne z Gassquetem i to bedzie juz wyzsza polka, jesli wygra bedzie czekal na niego w polfinale djokovic , jesli juz z nim wygra to nie masz sie czego obawiac Roland padnie jego lupem bo ferdek juz gra kaszane ale na leszczykow z pierwszej 20 wystarcza a na dodatek ma kompleks rafy.
 
J 0

jarna

Użytkownik
Jak widzi wam się jutrzejszy pojedynek Wawrinki z Gasquetem ?
Osobiście zastanawiam się nad postanowieniem na Stanislasa, ale z drugiej strony Richard jest Francuzem i niestety obawiam się, że przed własną publiką postawi Szwajcarowi bardzo ciężkie warunki.
Ktoś pomoże, bo jak do tej pory widziałem tylko jeden typ, właśnie na Wawrinkę ?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ????
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP France - Roland Garros
Haas T. - Youzhny M.
over 40 gemów
Kurs: 2,00
Bukmacher: Pinnacle
Haas gra w tym roku niesamowity sezon, jednak moim zdaniem od turnieju w Madrycie forma gdzieś już powoli ucieka. W meczu z Isnerem nie wyglądał dobrze, masa błędów, niewykorzystanych okazji. Youzhny natomiast po fatalnym początku sezonu wygląda coraz lepiej, niecały miesiąc temu wygrał nawet z Haasem, ja jednak nie przywiązuje do tego uwagi, teraz pewnie motywacji nikomu nie zabraknie. We Francji ograł już Tipsarevica, można powiedzieć że bez formy, ale jednak progres ciągle jest. Ja w tym meczu nie potrafię wskazać jednoznacznego faworyta, panowie zawsze toczyli dosyć wyrównane boje (bilans ich meczy to 3:3 nie licząc jednego skreczowanego meczu) i moim zdaniem tak będzie również jutro. Liczę na wyrównany mecz pełny zwrotów akcji.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jak widzi wam się jutrzejszy pojedynek Wawrinki z Gasquetem ?
Osobiście zastanawiam się nad postanowieniem na Stanislasa, ale z drugiej strony Richard jest Francuzem i niestety obawiam się, że przed własną publiką postawi Szwajcarowi bardzo ciężkie warunki.
Ktoś pomoże, bo jak do tej pory widziałem tylko jeden typ, właśnie na Wawrinkę ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ????
Proponuję over 3,5 seta @ 1.50, to samo w meczu Haas - Yuozhny, kurs ten sam.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
???? Llodra M. / Mahut N. v Huey T. / Inglot D.
2,75 Betclic
Jak dla mnie te kursy to jest jedna, wielka kompromitacja, z jakiego powodu aż 2,75 na parę Filipińsko-Brytyjską? Chyba jedyne co przemawia za Francuzami to fakt, że grają u siebie. Llodra i Mahut grali ze sobą w 2001, 2006, 2007, 2012 i 2013 roku. Rozegrali aż 13 spotkań z czego siedem wygrali, prawda, że imponujące? Nie. Na mączce rozegrali dwa mecze podczas tegorocznego Roland Garros. W drugiej rundzie Francuzi pokonali dobrą parę deblową, jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie można oceniać w tym meczu ich jako faworytów. Ich jutrzejsi rywale wcale nie mieli łatwiejszego zadania w drugiej rundzie gdzie musieli zmierzyć się z Elginem i Istominem. Koniec jednak był szczęśliwy ponieważ Huey do pary z Inglotem zwyciężyli w dwóch setach. Początek sezonu dla tej pary był słaby, jednak z biegiem czasu i inną nawierzchnią wszystko wróciło do normy. W turnieju poprzedzającym Roland Garros w Dusseldorfie zagrali w finale, gdzie przegrali z reprezentantami gospodarzy. Jutro wszystko powinno zależeć od Filipińczyka i Brytyjczyka, którzy są lepszymi deblistami i przede wszystkim są lepiej zgrani, co prawda obaj Francuzi często występują w grze deblowej, jednak są to tzw. obieżyświaty, którzy nie potrafią grać dłużej z jednym partnerem. Jak widać tutaj padło na takie połączenie, jeden dobry wynik i już duży hurraoptymizm ze strony bukmacherów, z którego można skorzystać w drugą stronę. Zero czysto sportowych argumentów po stronie Francuskiej, ich rywale wracają do dobrej formy, nic tylko grać!
Ostre brednie teraz napisałeś? Huey i Inglot lepsi debliści? Nie widziałeś chyba Llodry jego serwisu gry pod siatką sprytu,doświadczenia, jest dużo lepszy niż Threat Huey którego serwis tutaj traci na wartości ponadto jego return jest bardzo kiepski i pod siatką,jest dużo dużo gorszy moim zdaniem, Mahut i Inglot są siebie warci ale wiadomo doświadczenie po stronie Francuza, to że byli w finale w Monachium nic nie znaczy mieli słabą drabinke, samych cieniasów, w finale Niemcy pokazali im gdzie ich miejsce nota bene ugrywając z Frystenbergami, którzy ostatnio nie błyszczą 2 gemy... Tutaj we Francji wygrana z Kamke/Mayerem czyli to żadni debliści i zwycięstwo ze słabymi w tym sezonie Elginem i Istominem, dużo cięższe spotkanie mieli Francuzi którzy pokonali zajebisty debel Mirnego i Tecau,Max klasa sama w sobie wielokrotny zwycięzca turniejów ATP i Turniejów Masters, i Tecau który w parze z Linstedem wygrywali masę turniejów, wygrana na pewno nie była przypadkowa i jeśli poradzili sobie z takimi wyjadaczami jak Mirny/Tecau to powinni lajtowo ograć Huey/Inglot. Moim zdaniem kursy są wystawione prawidłowo i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników że nie ma argumentów czysto sportowych po stronie Francuzów bo się ośmieszasz, Llodra wygrał 24 turnieje Rangi ATP w deblu zaś Mahut 6 turniejów rangi ATP w grze podwójnej,Huey i Inglot tylko raz wygrali turniej ATP w Waszyngtonie przed US Open gdzie jak wiadomo każdy odpuszcza, pewnie nigdy w życiu nie widziałeś żadnej z tych par w akcji i wypisujesz głupoty... Francuzi powinni spokojnie ograć debel Brytyjsko-Filipiński... Na dodatek publiczność będzie stała za nimi murem ????
Typ Llodra/Mahut 1,45 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ostre brednie teraz napisałeś? Huey i Inglot lepsi debliści? Nie widziałeś chyba Llodry jego serwisu gry pod siatką sprytu,doświadczenia, jest dużo lepszy niż Threat Huey którego serwis tutaj traci na wartości ponadto jego return jest bardzo kiepski i pod siatką,jest dużo dużo gorszy moim zdaniem, Mahut i Inglot są siebie warci ale wiadomo doświadczenie po stronie Francuza, to że byli w finale w Monachium nic nie znaczy mieli słabą drabinke, samych cieniasów, w finale Niemcy pokazali im gdzie ich miejsce nota bene ugrywając z Frystenbergami, którzy ostatnio nie błyszczą 2 gemy... Tutaj we Francji wygrana z Kamke/Mayerem czyli to żadni debliści i zwycięstwo ze słabymi w tym sezonie Elginem i Istominem, dużo cięższe spotkanie mieli Francuzi którzy pokonali zajebisty debel Mirnego i Tecau,Max klasa sama w sobie wielokrotny zwycięzca turniejów ATP i Turniejów Masters, i Tecau który w parze z Linstedem wygrywali masę turniejów, wygrana na pewno nie była przypadkowa i jeśli poradzili sobie z takimi wyjadaczami jak Mirny/Tecau to powinni lajtowo ograć Huey/Inglot. Moim zdaniem kursy są wystawione prawidłowo i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników że nie ma argumentów czysto sportowych po stronie Francuzów bo się ośmieszasz, Llodra wygrał 24 turnieje Rangi ATP w deblu zaś Mahut 6 turniejów rangi ATP w grze podwójnej,Huey i Inglot tylko raz wygrali turniej ATP w Waszyngtonie przed US Open gdzie jak wiadomo każdy odpuszcza, pewnie nigdy w życiu nie widziałeś żadnej z tych par w akcji i wypisujesz głupoty... Francuzi powinni spokojnie ograć debel Brytyjsko-Filipiński... Na dodatek publiczność będzie stała za nimi murem Typ Llodra/Mahut 1,45 Pinnacle
zgadzam się z tym, miałem właśnie pisać do tego analizę, ale dość dobrze to kolega opisał, dodam tylko, że w Unibet mamy na nich @1.55.

jutro czekają nas dwa kapitalne mecze graczy grających jednoręcznym bekhendem czyli Tommy Haas - Michałek Jużny i Stasio Wawrinka - Rysio Gasquet.
Tommy Haas - Michaił Jużny 1 @2.0 Sportingbet ✅✅✅
wszystko rozbija się tutaj o mecz Tomka z Isnerem i o stan kondycji Niemca. Tak jak pisałem przy okazji analizy do meczu z Isnerem tak też napiszę tutaj, Niemiec jest w kapitalnej dyspozycji i pokazał to w meczu także z Jasiem. Wiem, pewnie niektórzy się odezwą &quot;zmarnował 13 meczowych, taki jest świetny&quot; otóż chyba 11 z tych 13 meczowych Isner obronił KAPITALNYMI serwisami na stronę przewag. Każdy z tych serwisów to był albo as, albo kick taki, że Haas odbierał go pod samymi bandami na wysokości ramion. Mimo tych trudnych serwisów Tommy i tak bardzo dobrze returnował, zdobył dość dużo punktów przy serwisie Isnera, a to że podniósł się po tym jak zmarnował tyle meczowych (w tym 1 przy swoim serwisie w TB, podwójny błąd), po tym jak przegrywał w 5 secie już 1*-4 pokazuje jak wielkie ma gość JAJA. Jak pisałem, wszystko rozbija się o kondycję, jednak jestem tutaj dobrej myśli, ponieważ wymian w tym meczu nie było aż tak dużo. Owszem był to ponad 4 godzinny mecz, ale większość piłek przy serwisie Isnera wyglądało tak: albo as, albo słaby return Haasa i od razu koniec wymiany, albo kapitalny return Haasa i także koniec wymiany po 2-3 odbiciach. Przy serwisie Haasa było minimalnie więcej walki, ale także tego biegania dużo nie było, więc myślę, że przez ten dzień odpoczynku Haas odpowiednio zregenerował swoje siły, z resztą Robredo dzisiaj pokazał nam co może wyczyniać gość mający 31 lat, będący po wielu poważnych kontuzjach i grający trzecią pięcosetówkę z rzędu (i to taką z duuużą ilością wymian +10 i więcej). Jużny natomiast to Jużny. &quot;Wrażenie&quot; może robić jedynie wygrana 3-1 z Andujarem. Delbonis to nie jest jednak poziom ATP i Wielkich Szlemów, a Tipsarevic jest w ostatnim czasie po prostu TRAGICZNY, zagrał TRAGICZNY mecz z Jużnym (ah te dfy) więc nie opowiadałbym w jakiej to fantastycznej formie jest Rusek (dzisiejszy mecz to zweryfikuje, nie mówię, że nie jest po prostu tamte mecze to nie były miarodajne sprawdziany). Poza tym choćby w nie wiadomo jakiej był formie to jest tylko Jużny. Ten sam Jużny który ma na swoim koncie pewnie z 50 przegranych &quot;wygranych&quot; meczów kiedy to psychika mu się poskładała. Obaj panowie grają jednoręcznym bh, jednak to Tomek wg mnie ma pewniejszy ten element, forhendy także dość dobre, z kolei Jużny nie ma tego atutu który miał Isner czyli kapitalnego serwisu. Owszem pierwszy jest dość dobry, za to drugi już albo łatwy albo po prostu Michał pod presją będzie popełniał podwójne błędy. Kursy na to spotkanie wystawione są dobrze. Z jednej strony pięciosetówka Haasa, z drugiej Jużny który ma psychikę molestowanego dziecka, ten mecz rozegra się w tych dwóch elementach wg mnie ???? końcem końców zwycięży Tomek, tego nam i sobie życzę. Polecam oglądać ten mecz i mecz Stasia z Rysiem i delektować się tymi pięknymi bekhendami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Rafael Nadal - Kei Nishikori (+8.5g) @1.90 Bet365 (6:4 6:1 6:3)
Patrzę na ten typ i widzę w nim spore szanse powodzenia. O Nadalu tutaj już zostało bardzo dużo napisane, ale warto powtórzyć przy okazji tego postu - wygrywa mecze ale forma daleka od idealnej. I właśnie w tym upatruje szansę dla Japończyka. Kei to walczak, mały ale wariat. Z wielką przyjemnością można oglądać to jak porusza się po korcie i jakie decyzje podejmuje. Wg mnie ma spore szansę powalczyć z Rafą w tej formie w której obydwaj się znajdują. Tak jak pisałem w przypadku meczu Nadala z Fogninim - pogromu tutaj nie będzie, tak jak setów wygrywanych po 6:1. Osobiście uważam Japończyka za zawodnika, który nigdy się nie poddaje i nawet w przypadku przegranych 2 setów, dalej będzie walczył o jak najlepszy rezultat.
H2H oczywiście 4:0 dla Rafy. Ale w każdym z nich Kei walczył, przegrywał sety minimalnie co spokojnie pokrywa tą linię. Biorę ten typ i trzymam kciuki, żeby napsuł trochę krwi Hiszpanowi.
To jest mój główny typ na ten mecz, ale przy okazji można spróbować, co osobiście robię za mniejszą kwotę:
???? Nadal - Nishikori
Over 3.5 seta @2.75 Bet365
Tie-break w meczu - tak @2.75 Bet365
Japończyk bez szans. Myślałem, że bardziej powalczy, jak choćby Philipp z Djokovicem.

???? Haas - Youzhny (6:1 6:1 6:3)
Youzhny @2.00 Bet365
Mecz jeszcze trwa, ale Rusek gra kompletne dno i nie ma szans, żeby wygrał choćby seta. Dałem się nabrać na jego formę i zmęczenie Haasa po meczu z Isnerem. Szkoda, bo kurs na Niemca był bardzo dobry.

???? Djokovic - Kohlschreibier
Tie-break w meczu - tak @2.75 Bet365
Szkoda pierwszego i trzeciego seta gdzie tie-break był na wyciągnięcie ręki.

EDIT: ZNALAZŁEM JESZCZE JEDEN MECZ - JAK DLA MNIE PEREŁKA.
???? Lopez/Sa - Marrero/Verdasco @1.50 Bet365 (2:6 2:6)
I perełka weszła na wielkim luzie. Nie wiem skąd bukmacherzy wzięli takie kursy, ale to po prostu trzeba było grać. Szkoda, że nie skusiłem się jeszcze pograć na 2:0, bo kurs zapewne był ponad 2 a to już w ogóle wyglądałoby smakowicie.
EDIT: DO TEGO JESZCZE INNE DEBLOWE MECZE
???? Dimitrov/Nielsen - Peya/Soares @1.57 Bet365 (3:6 5:7)
Kolejny dobry typ na dzisiaj z debla również wszedł. W drugim secie wyjście ze stanu 3:5 na 7:5, to się ceni. Debel Peya/Soares to dla mnie taka sama marka jak Marrero/Verdasco. Wyżej tylko Bryanowie.
???? Cabal/Farah - Granollers-Pujol/Lopez @1.44 Bet365 (3:6 4:6)
I także ten typ wszedł - to mi się podoba! Deblowe typy dzisiaj wszystkie na plus w porównaniu do meczów singlowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blads 187

blads

Użytkownik
Ja na dzień dzisiejszy raczej wchodzę bez kombinacji. Nie podzielam optymizmu co do Youzhnego. Dlaczego? Ano dlatego że on mnie już przyzwyczaił do tego że gra w kratkę, a jak już mu się zdarzy jakiś odpał, to zazwyczaj szybko sprowadza wszystkich na ziemię grając poniżej oczekiwań. No nie zaufam mu chociaż bardzo cenię jego grę ???? Mniejsza z tym, bo nie o tym chciałem mówić

Haas - Youzhny over 3,5 setów @ 1,40 ⛔
Gasquet - Wawrinka over 3,5 setów @ 1,40 ✅
Kursy wiem że nie zachwycają ale do dubla jak znalazł. W obu meczach mamy konfrontacje graczy o zbliżonych poziomach. Tutaj nie ma co patrzeć w h2h i gdybać że któryś tam w bezpośrednim spotkaniu wygrał w stosunku 2-0. Tutaj jest szlem, jest gra do trzech setów. Gracze tak jak mówię na oko prezentują podobny poziom i wynik 3-0 w którąś ze stron byłby dla mnie wielkim zaskoczeniem. W zasadzie zastanawiam się co ja mam napisać żeby kogokolwiek przekonać o graniu tutaj tych overów. No bo niby każdy z zawodników prezentuje na tą chwilę całkiem niezłą formę. Małe zastrzeżenia mam do Haasa, bo tak jakby troszeczkę mu się ta wycieczka do Paryża nie podobała. Grymasi coś ten Tommy strasznie, jednak tak jak pisałem wcześniej jakoś bliżej mi do typowania jego zwycięstwa w tym meczu. Rusek niby w gazie, ale już sobie w po Paryskich kortach troszeczkę pobiegał. Stracone sety z Andujarem i Delbonisem, niby 3-0 z Tipsą robi wrażenie, tyle że to nie ten Janko którego znam. Wawrinka stracone sety z Janowiczem i De Bakkerem, tutaj jest faworytem (moim zdaniem słusznie) i miałby nie stracić seta z Rychem? No dla mnie jest to nierealnie. Francuz jedzie 3 mecze bez straty seta, w końcu jakiś słabszy moment musi się zdarzyć. Dochodzimy do ważnego aspektu, a mianowicie zmęczenia. 4 runda, w nogach trochę już wybiegane, nie da się utrzymywać bardzo wysokiej dyspozycji w 4 meczu wielkoszlemowego turnieju. Słabsze momenty w meczu muszą się pojawić, przegrane sety również. Skoro mieliśmy takie momenty do tej pory to i teraz się one pojawią. Żaden z grających jutro w tych meczach zawodników nie jest robotem. Dla mnie wszystko przemawia za opcją długich i co najmniej 4 setowych spotkań jutro. Overów po wyższych kursach grać nie będę bo linie już wyśrubowane do granic możliwości 39.5 gemów w obu spotkaniach. Gram tylko w bet365 więc z tego buka je podaje. Idę jutro na łatwiznę i mam nadzieję że oba typy będą na plus
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Haas-Youznhy
Nie polecam patrzec na to przez pryzmat ostatniego meczu w Rzymie, gdzie Rosjanin wygral w 2 setach. Proponuje przyjrzec sie pewnej zaleznosci przed French Open w turniejach w Madrycie i Rzymie, bo tam znowu byli zawodnicy i zawodniczki, ktorzy grali wlasciwie na jeden turniej. Sluze przykladami:
Nishikori - swietny Madryt, beznadziejny Rzym, a mecz z Chardym kompromitacja
Cirstea - swietnie grala w Madrycie, w Rzymie kompromitacja z Morita
Kuznetsova - swietna gra w Madrycie, kompromitacja w Rzymie z Halep (2 czy 3 gemy ugrane w meczu)
Ivanovic - jak wyzej
Uwazam, ze z Haasem jest podobnie. Swietnie gral w Madrycie i przegral dopieor po duzej walce z Ferrerm w 3 rundzie, a Rzym slabiutki. Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze Tommy gral tez na 1 turniej przed French Open, a przeciez mial jeszcze wygrany turniej w Monachium.
Nie wiem jak tu Youzhny sobie radzi,bo ostanio widzialem Rosjanina w meczu z Almagro w Madrycie i Gimeno-Traverem w Monte Carlo. Pozniej juz nie. Na pewno spory plus dla Youzhnego za pononanie pewne Andujara.
Poza tym Haas ma jedna spora przewage tutaj - serwis. Wlasciwie jestem pewien, ze Tommy zacznie mocno i przez dwa sety moze byc ciezko dla Youzhnego. Zgodze sie natomiast, ze czym dluzej bedzie trwac ten mecz to szanse Youzhnego beda rosnac, ale to troche malo, nawet jezlei Youzhny gra na bardzo wysokim poziomie. Takze ogolnie polecam wstrzymac sie z entuzjazmem w strone Rosjanina, gdyz wg mnie w przeciwienstwie do meczu Kerber-Kuznetsova przed French Open, mecz Haas-Youzhny wykladnikiem nie jest.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Richard Gasquet 2 @ 2.29 Pinnacle
W mojej ocenie mecz, w którym szanse obu zawodników oceniam 50% do 50%, także z bukmacherskiego punktu widzenia typ może być tylko jeden - Gasquet. Obaj zawodnicy mają za sobą udaną pierwszą część sezonu. Wawrinka dotarł do finału Mastresa w Madrycie oraz wygrał turniej w portugalskim Oeiras. Z kolei Gasquet w Miami zameldował się w półfinale oraz wygrał turnieje w Doha i Montpellier. Obaj zawodnicy grają jednoręcznym bekhendem, którym potrafią kąśliwie uderzyć oraz dysponują nienaganną techniką. Nieco bardziej kombinacyjną grę preferuje Francuza, co z kolei równoważy nieco większa siła fizyczna Szwajcara. Jedyny jak dotąd pojedynek pomiędzy oboma zawodnikami miał miejsce w 2006r., kiedy to Richard pokonał Stanislasa w domowym turnieju w Bazylei. Wiele wskazuje więc na to, że w dzisiejszym pojedynku zadecydują niuanse, a niewykluczone że może się on rozegrać w głowach obu zawodników. Z tego względu stawiam na Gasqueta, który na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie miejscowych, czasami nieco szowinistycznych fanów.

Roland 2013:
Jesse Levine - Kei Nishikori 0-3 [Correct Score] @ 1.70 Pinnacle ✅
Nicolas Mahut - Janko Tipsarevic 0-3 [Correct Score] @ 2.23 Pinnacle ✅
Caroline Wozniacki - Bojana Jovanovski [Games HC 0:4.5] 2 @ 2.00 Tobet
✅
Benoit Paire - Lukasz Kubot Poniżej 37.0 gema @ 1.75 Tobet ✅
Jo Wilfried Tsonga - Jeremy Chardy over 3.5 seta @ 1.80 Betsson ⛔
Jo Wilfried Tsonga - Wiktor Trocki [Games HC 0:7.5] 2 @ 1.88 Pinnacle ⛔
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Haas-Youznhy

Nie polecam patrzec na to przez pryzmat ostatniego meczu w Rzymie, gdzie Rosjanin wygral w 2 setach. Proponuje przyjrzec sie pewnej zaleznosci przed French Open w turniejach w Madrycie i Rzymie, bo tam znowu byli zawodnicy i zawodniczki, ktorzy grali wlasciwie na jeden turniej. Sluze przykladami:

Nishikori - swietny Madryt, beznadziejny Rzym, a mecz z Chardym kompromitacja
Cirstea - swietnie grala w Madrycie, w Rzymie kompromitacja z Morita
Kuznetsova - swietna gra w Madrycie, kompromitacja w Rzymie z Halep (2 czy 3 gemy ugrane w meczu)
Ivanovic - jak wyzej

Uwazam, ze z Haasem jest podobnie. Swietnie gral w Madrycie i przegral dopieor po duzej walce z Ferrerm w 3 rundzie, a Rzym slabiutki. Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze Tommy gral tez na 1 turniej przed French Open, a przeciez mial jeszcze wygrany turniej w Monachium.

Nie wiem jak tu Youzhny sobie radzi,bo ostanio widzialem Rosjanina w meczu z Almagro w Madrycie i Gimeno-Traverem w Monte Carlo. Pozniej juz nie. Na pewno spory plus dla Youzhnego za pononanie pewne Andujara.

Poza tym Haas ma jedna spora przewage tutaj - serwis. Wlasciwie jestem pewien, ze Tommy zacznie mocno i przez dwa sety moze byc ciezko dla Youzhnego. Zgodze sie natomiast, ze czym dluzej bedzie trwac ten mecz to szanse Youzhnego beda rosnac, ale to troche malo, nawet jezlei Youzhny gra na bardzo wysokim poziomie. Takze ogolnie polecam wstrzymac sie z entuzjazmem w strone Rosjanina, gdyz wg mnie w przeciwienstwie do meczu Kerber-Kuznetsova przed French Open, mecz Haas-Youzhny wykladnikiem nie jest.
Nie wiem czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem tego co napisałeś, czy nie w każdym razie Twoja analiza jak dla mnie nic nie wnosi. Moim zdaniem wystarczyłoby napisać, że to będzie ciężki do wytypowania mecz tzw. no bet. A Ty doszukujesz się jakichś analogii pomiędzy WTA i ATP, że ktoś tam zagrał gdzieś słabo, a w następnym turnieju już dobrze o_O Taki jest sport oni są tylko ludźmi i przed ważniejszym turniejem warto dać sobie dłuższy odpoczynek, biorą kasę na pierwszą rundę i tyle.

Teraz wielki szlem także o odpuszczaniu nie może być mowy. Haas od jakiegoś czasu jest w mega formie, w Madrycie zagrał dobry mecz z Ferrerem, niewiele brakło a mógł go wygrać. W poprzedniej rundzie trochę pokpił sprawę z Isnerem, prowadząc 2:1 w setach miał bodajże 12 piłek meczowych, nie udało się głównie dlatego, że Amerykanin w decydujących momentach ratował się serwisem. W 5 secie był tak zmęczony, że mimo prowadzenia 3:0 nie udało mu się dowieźć zwycięstwa do końca. Myślę, że ta sytuacja podziała tylko i wyłącznie mobilizująco na Niemca ( podobnie może być jutro z Federerem, który wczoraj grał naprawdę słabo jak na swoje możliwości).

Teraz trochę o przeciwniku Tommiego, tak więc Misha Youżny: wielki talent rosyjskiego tenisa, gracz z takimi umiejętnościami powinien przynajmniej zajmować pozycję w Top 20 i regularnie sprawiać problemy tym z Top 10. Jednak słabością Rosjanina jest psychika, &quot;dzięki której&quot; potrafi on przegrywać mecze z zawodnikami typu: Donskoy, Hanescu, Stepanek, których powinien punktować aż miło. W tym turnieju nic wielkiego nie pokazał moim zdaniem, zwycięstwa nad Del Bonisem i Andujarem szału nie wywołują, zwycięstwo z Tipsą który ostatnio przegrywa wszystko jak leci również.

Ja widzę tutaj 60/40 na korzyść Haasa, zakładam że będzie to ciężki mecz i może nawet skończyć się w 5 setach. Ze stawkami polecam nie szaleć.

Typ: Haas , 1.90 , bet365
✅ szybko, łatwo i przyjemnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
bautista-agut/Gimeno-traver - Bednarek/Janowicz
1,57
bwin
Ogladałem ostatni mecz rodaków z doswiadczona para Starace/Lorenzi, mecz byl na niezlym poziomie gdzie wydaje mi ze przewage od poczatku do konca miala nasza para, dzisiaj ich przeciwnikami jest hiszpanski duet ktory bardzo rzadko grywa deble,mieli o wiele latwiejsze 2 rundy i nizeli polacy, ktorzy poslali hindusow Boopanna/Bhupatti do domu bo zacietym boju. Wydaje mi sie ze lepiej serwujacy polacy zanotuja przekonujace zwyciestwo.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Ostre brednie teraz napisałeś? Huey i Inglot lepsi debliści? Nie widziałeś chyba Llodry jego serwisu gry pod siatką sprytu,doświadczenia, jest dużo lepszy niż Threat Huey którego serwis tutaj traci na wartości ponadto jego return jest bardzo kiepski i pod siatką,jest dużo dużo gorszy moim zdaniem, Mahut i Inglot są siebie warci ale wiadomo doświadczenie po stronie Francuza, to że byli w finale w Monachium nic nie znaczy mieli słabą drabinke, samych cieniasów, w finale Niemcy pokazali im gdzie ich miejsce nota bene ugrywając z Frystenbergami, którzy ostatnio nie błyszczą 2 gemy... Tutaj we Francji wygrana z Kamke/Mayerem czyli to żadni debliści i zwycięstwo ze słabymi w tym sezonie Elginem i Istominem, dużo cięższe spotkanie mieli Francuzi którzy pokonali zajebisty debel Mirnego i Tecau,Max klasa sama w sobie wielokrotny zwycięzca turniejów ATP i Turniejów Masters, i Tecau który w parze z Linstedem wygrywali masę turniejów, wygrana na pewno nie była przypadkowa i jeśli poradzili sobie z takimi wyjadaczami jak Mirny/Tecau to powinni lajtowo ograć Huey/Inglot. Moim zdaniem kursy są wystawione prawidłowo i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników że nie ma argumentów czysto sportowych po stronie Francuzów bo się ośmieszasz, Llodra wygrał 24 turnieje Rangi ATP w deblu zaś Mahut 6 turniejów rangi ATP w grze podwójnej,Huey i Inglot tylko raz wygrali turniej ATP w Waszyngtonie przed US Open gdzie jak wiadomo każdy odpuszcza, pewnie nigdy w życiu nie widziałeś żadnej z tych par w akcji i wypisujesz głupoty... Francuzi powinni spokojnie ograć debel Brytyjsko-Filipiński... Na dodatek publiczność będzie stała za nimi murem ????

Typ Llodra/Mahut 1,45 Pinnacle
Zrozum to, że Francuzi grają ze sobą bardzo rzadko i nie jest to taki mechanizm jak w przypadku ich rywali, to tak jakby Djoković grał z Nadalem w deblu to powiesz, że są oni lepsi ponieważ w singlu prezentują większą klasę? Dobrze, Llodra jest tutaj najlepszym deblistą z całej czwórki jednak trzeba też potrafić współpracować a to udaje się bardzo dobrze rywalom. Gdyby Llodra potrafił znaleźć sobie jednego stałego partnera to dziś każdy wiedziałby na kogo grać, a w takiej sytuacji jaka dziś jest uważam za faworytów Huey&#39;a i Inglota, dziękuję..
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Haas, T v Youzhny, M ⛔
Typ: over 40 gemów
Kurs: 1,833
Sportingbet
Uważam ze w tym meczu ciężko wytypować zwyciesce. Youzhny przyzwyczaił ze gra w kratkę. Haas natomiast jest po ciężkim 5-setowym meczu z Isnerem. Owszem jest w dobrej formie. Ale czy to starczy na Youzhnyego? Widze tutaj długi 5-setowy mecz, a o zwycięstwie przesądzi pewnie troche szcześcia. Dlatego radze nie typowac zwyciescy, tylko bezpieczniej zagrac na over gemowy. ????
To co dzisiaj zagral Youzhny to kompromitacja. Tak jak komentator powiedzila jego najgorszy mecz w karierze ktory widzialem ;/
 
N 0

niebieski

Użytkownik
po wypowiedziach bardziej doswiadczonych kolegow w tej dziedzinie sportu tusze ze Nadal jest bez formy. . . co sadzicie o pograniu over 3,5 seta z japończykiem? Pozdrawiam.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
po wypowiedziach bardziej doswiadczonych kolegow w tej dziedzinie sportu tusze ze Nadal jest bez formy. . . co sadzicie o pograniu over 3,5 seta z japończykiem? Pozdrawiam.
Z pewnością jest to ciekawa opcja dla tych którzy lubią wysokie kursy, ja jednak skłaniam się bardziej na over 29,5 @1,92
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Jesli chodzi o Haas - Youzhny to bardziej oplaca sie over 9.5 gema w 1 secie, Kurs 1.57. Haas na tym turnieju nikogo nie przelamal w 1 secie :p a jak wiemy swoj serwis ma mocny ;) Wiec moje propozycje na ten mecz:
Over 9.5 gema @1.57 ????
Tie break w 1 secie @4.33 ⛔
Youzhny wygra 1 seta @1.83 ????

Youzhny co gra to masakra.... z taka gra daleko nie zajedzie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom