>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Po przerwie od typowania ja natomiast na 1 rundę French Open zapodałem sobie coś takiego ????
Jack Sock - Guillermo Garcia Lopez 2 1.3 Expekt
Sock Bardzo ładnie przeszedł kwale do turnieju jednak zdecydowałem się powierzyć swoje pieniądze Hiszpanowi ponieważ ma bardzo udany okres gry na kortach ziemnych z niezłymi wynikami oraz panowie grali ostatnio w Bordeaux i wygrał Hiszpan 2-0 myślę że powinien sobie poradzić
Martin Klizan - Michael Russell 1 1.22 Expekt ✅
Russell to dinozaur ma za sobą fatalny okres gry niby ostatnio coś tam pograł z Troickim jednak nie da się ukryć że przy znacznej pomocy Serba który wyglądał w tym meczu tak jak by się miał zaraz rozlecieć na korcie ????
Klizan ze swoim agresywnym stylem gry powinien sobie spokojnie poradzić z Russellem i nie dać mu większych szans
Ako 1.59 zagrane nieco grubiej
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Bolleli- Lu
2,2 bwin
! runda spotykaja sie ze soba utalentowany ziemniak z wloch Simon Bolleli oraz reprezentant Tajwanu Yen-Hsun Lu ktory omija maczke z daleka, nie przekonuje mnie nawet zwyciestwo z Seppim w minionym tygodniu. Skad wiec taki typ?
Włoch nie gral od kreczu w Miami, wiec nie licze na jakis sukces z jego strony, nie wiadomo jak z jego zdrowiem,wiec krecz daje wygrana Lu
de Schepeer- Haase
1,35 bet365
Nie widze tutaj szans dla zawodnika gospodarzy,dlaczego?:
1. grali ze soba w casablance gdzie Haase byl kompletnie bez formy i lediwe sie francuzowi udalo ugrac seta, mimo wszystko mecz byl slaby dla obu zawodnikow.
2. Ulubiona nawierzchnia holendra to wlasnie Clay a francuza Hard,najlepiej w hali
3.Wyobraza Sobie ktos ze wielkolud zagra 4,5 setow na maczce?? bo ja nie,a Hasse nie przegra pirwszych dwoch,trzech setow na pewno.
Sijsling-Melzer
1,8 bet365
Stawiam tutaj na doswiadczenie Jurgena, mimo iz ost 4 mecze to porazki (anderson,tsonga,Monfils,Nishikori) takze solidni gracze, ma niezle wspomnienia z paryza gdzie osiagnal polfinal w 2010 roku, mimo iz momentami sie moze wydawac ze odcina kupony,licze na zryw i pokonanie holendra ktory zyje tylko serwisowi, jak on nie bedzie wchodzil to szybko znajdzie sie w szatni
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tomas Berdych-Gael Monfils dokładny wynik 3:0 2,70 eFortuna
Po tym co pokazał w dzisiejszym finale w Nicei Monfils nie daje mu szans na ugranie nawet seta z Berdychem, dziwie się jakim cudem znalazł się w meczu finałowym i jakim cudem pokonał Pablo Andujara (nie oglądałem tego meczu,może któryś z użytkowników mnie oświeci) masa ue, słaby serwis,nie najlepsze poruszanie się po korcie, marny return,co przy podaniu Czecha ma bardzo duże znaczenie,Berdych w obecnej formie przewyższa go w każdym elemencie tenisowego rzemiosła i z pewnością nie będzie chciał tracić zbyt wiele czasu na korcie,myślę że jeśli Francuz ugra 10 gemów przeciwko Czechowi będzie sukcesem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Ja celuje w cały turniej i gram tak:

Nadal win Roland Garros 1,90
Jo-Wilfried Tsonga m.1-16 1,60
Tomas Berdych - Gael Monfils 1 1,30


Wiadomo Rafa król tej nawierzchni.Zagrożeniem ewentualnym mogą być Djoković i Wawrinka o ile będą w najwyższej formie w co akurat wątpie szczególnie u Novaka. Rafa dużo meczów w tym roku na tej nawierzchni. Widać , że po raz kolejny stawia na turniej w Paryżu i nic dziwnego.

Tsonga w 16 ? Myślę , że jak najbardziej . Korzystna drabinak dla Jo. Najpierw Bedene ,w kolejnej rundzie najprawdopodobniej Nieminen , który jest solidnym graczem ale nie sądze by był w stanie wygrać z Francuzem aż 3 sety.Następnym rywalem prawdopodobnie Bautista także luzik tu się wydaje i tak oto Jo już będzie w 1/8 finału czyli pierwsza 16-tka zapewniona . Po kursie 1,60 biorę to spokojnie. Nie wykluczone że do ćwierćfinału Francuz dotrze gdyż z moich kalkulacji wynika iż w 1/8 możliwa potyczka z Monaco - rywal absolutnie w zasięgu.

Tomek Berdych nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Monfils nie jest tym graczem co kiedyś. Kontuzja bardzo go zmieniła, zatracił dawne walory.Z takim serwisem Czecha i wogóle formą jaką prezentuje dłuższy czas nie widzę innej opcji jak jego zwycięstwo. Monfilsowi może być ciężko ugrać nawet seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Tomas Berdych-Gael Monfils dokładny wynik 3:0 2,70 eFortuna

Po tym co pokazał w dzisiejszym finale w Nicei Monfils nie daje mu szans na ugranie nawet seta z Berdychem, dziwie się jakim cudem znalazł się w meczu finałowym i jakim cudem pokonał Pablo Andujara (nie oglądałem tego meczu,może któryś z użytkowników mnie oświeci) masa ue, słaby serwis,nie najlepsze poruszanie się po korcie, marny return,co przy podaniu Czecha ma bardzo duże znaczenie,Berdych w obecnej formie przewyższa go w każdym elemencie tenisowego rzemiosła i z pewnością nie będzie chciał tracić zbyt wiele czasu na korcie,myślę że jeśli Francuz ugra 10 gemów przeciwko Czechowi będzie sukcesem...
Oglądałem jego mecze i szło mu naprawdę świetnie. To nie przypadek że grał w finale, szczególnie przy dłuższych wymianach nie dawał szans rywalom. A co do dzisiejszego finału w Nice to wyglądał na ustawiony lub kontuzję bo Montanes nie grał jakoś nieziemsko tylko Monfis popełniał masę niewymuszonych błędów. Dobrze że była przerwa przez deszcz bo zdążyłem zagrać kontrę na Montanesa.
Co do meczu z Berdychem to wszystko się może zdarzyć... :]
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Dzień 1.

Granollers-Pujol M. - Lopez F. # 1.50 Bet365

Marcel z przeciętnego singlisty stał się czołowym zawodnikiem deblowym. Razem w parze z Lopezem, jednak nie Feliciano, ale z Marciem. Zarówno jeden jak i drugi w tym sezonie grają w kratkę, jednak wyniki Marcela są lepsza od Lopeza. Marcel ostatnio jakby trochę złapał wiatru w żagle. Ostatnio dobry występ na Mastersie w Rzymie, gdzie pokonał Denko i Chardego, by później dostać sromotne lanie od Paire, który zagrał turniej życia. Co do formy Lopeza to ciężko jest określić jego dyspozycję. Ostatnio praktycznie nic nie grał, zbierał tylko startowe w trzech kolejnych Mastersach począwszy od Indian Wells, przez Madryt i do ostatniego Rzymskiego turnieju. W Miami nie grał, a tak to trzy starty i trzy porażki po kolei z: Gulbisem, Gimeno-Traverem i Chardym. Widać, że jest daleko od swojej najlepszej gry. Jak dla mnie w tej Hiszpańskiej parze lekkim faworytem jest Marcel, który mimo wszystko ostatnio lepiej się prezentował. Lopez w Roland Garros startuje po raz 13 w pierwszej rundzie przegrywał, aż 9 razy wg mnie w tym roku, również szybko pożegna się z turniejem.


Seppi A. - Mayer L. # 1.22 Marathonbet

Andreas ostatnio jest cieniem samego siebie, jednak dla mnie to wciąż bardzo solidny grajek. W Mastersach w Madrycie oraz w Rzymie dużo nie pograł bo w pierwszych rundach dość gładko przegrywał z Haasem oraz Fogninim. Tutaj w Paryżu wg mnie losowanie bardzo dobre, gdyż Mayer z pewnością potrafi czasem zagrać dobry tenis i Seppi będzie musiał zagrać lepiej, niż w dwóch ostatnich turniejach by awansować do kolejnej rundy. Seppi od czterech lat zawsze we French Open wygrywał w pierwszej rundzie. Mayer ostatnio kreczował w Miami, gdyż miał problem z plecami od tamtej pory nie grał. Taka przerwa z pewnością nie wpłynie na niego pozytywnie. Kurs nie powala, ale przy takiej długiej przerwie Mayera od tenisa, to nawet Seppi bez formy powinien sobie dość łatwo poradzić.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Na pierwsze dni zwrocilem uwage na pare meczow, ktore wg mnie sa value. Postanowilem wiec podac wszystko, co pogralem. Wszystkie zaklady sa z Pinnacle.
Z gory uprzedzam, ze pewnie niektore nie wejda, ale ja lubie duze kursy i nawet jak wejdzie tylko czesc z zakladow bedzie plusik. Najpewniejsze mecze z tych to Devvarman, Isner oraz Janowicz wg mnie.

R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔ 6:3, 6:4, 6:2
Obaj Panowie spotkali sie pare dni temu w Niemczech, gdzie gora po 3 setowym pojedynku okazal sie Bautista. Co ciekawe, wtedy kursy na Muller wynosily niecale ~4, teraz juz sa znacznie wyzsze na Muller. Panowie grali juz kiedys rowniez 3 setowy pojedynek na hardzie, wtedy gora byl Muller. Wg mnie kurs jest value, bedzie prawdopodobnie 3 setowo, wiec bardziej sie oplaca zagrac na doga. Szkoda ze nie widze w Pinnacle overa, bo ten jest rowniez bardzo prawdopodobny.

S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2.27 ✅ 6:3, 6:3, 7:5
Devvarman lubi porzadnie pograc, przypominam jego mecz z Janowiczem. Przedarl sie przez kwalifikacje bez wiekszych problemow. Jego przeciwnik rowniez, ale z jakiej racji jest faworytem? Zadnego szalu nie zrobil w tym roku z tego co widze. Jedynie urwal seta Querrey na AO. Zdecydowanie przesadzony kurs.
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔ 2:6, 2:6, 3:6
Za drobne, mlody talent kontra stary wyjadacz. Niespodzianki pewnie beda i to nie raz, wiec moze tutaj bedzie pierwsza?
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅ 6:7 (7:9), 4:6, 6:7 (7:9)
Dolgopolov przedstawiac nie trzeba. Nie gra ostatnio nic ciekawego, Tursunov za to mial przeblysk i ogral Ferrer. Czemu wiec ma nie wyeliminowac Ukrainca? Po takim kursie pobieram, tutaj powinno byc max ~3,00 wg mnie. Grali niedawno i Ukrainiec wygral dopiero po 2 TB, wiec troszke sie musial pomeczyc.
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅ 3:6, 4:6, 4:6
Niektorzy twierdza ze Isner przez swoj najwiekszy atut (wiadomo jaki) nie gra az tak dobrze na maczce. No coz, ja tylko przypomne jego mecz wlasnie tutaj 2 lata temu z Nadal i nic wiecej dodawac nie trzeba. Niby to bylo bardzo dawno, ale jednak daje jakis tam obraz. Ostatnio Isner ogral tez Almagro i Monaco wlasnie na maczce. Uwazam, ze mecz jest 50/50, wiec trzeba zagrac na Isner po takim kursie.
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅ 6:7 (3:7), 5:7, 3:6
Troche patriotycznie, kurs fajny wiec pobieram. Ostatnio Jurek sie pokazal z bardzo dobrej strony, eliminujac Tsonga oraz Gasquet. Nie sadze, zeby tutaj odpadl juz w pierwszej rundzie. Co prawda chlopaki grali niedawno i gora byl Hiszpan, jednak gral wtedy u siebie a mecz byl 3 setowy. Niech Jurek pokaze swoj najlepszy tenis, a wygra. W drabince powinien dojsc do 1/16, gdzie prawdopodobnie zagra z Wawrinka i tutaj bedzie prawdziwy sprawdzian dla niego.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Na turniejach Wielkiego Szlema mecze toczą się do 3 wygranych setów :cool:

Nie ma sensu chyba ładować kasy w porażkę Federera, bo to się nie zdarzy. Są takie sytuacje, które zdarzyć się po prostu nie mogą. Carreno-Busta jest lata świetlne za Szwajcarem i mimo tego, że sezon ma imponujący, to na nic się to zda. Pechowo trafił, mógł zdecydowanie lepiej.
 
midq 677

midq

Użytkownik
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2.27

Devvarman lubi porzadnie pograc, przypominam jego mecz z Janowiczem. Przedarl sie przez kwalifikacje bez wiekszych problemow. Jego przeciwnik rowniez, ale z jakiej racji jest faworytem? Zadnego szalu nie zrobil w tym roku z tego co widze. Jedynie urwal seta Querrey na AO. Zdecydowanie przesadzony kurs.
Munoz to typowy ziemniak a Devvarman nie jest wielkim zwolennikiem tej nawierzchni, myślę, że może dlatego jest faworytem. Co do Carreno-Busty to Pablo wyprawial takie cyrki w kwalach ze jutro leci lekko 3:0 z Rogerem, nei ma opcji, żeby wygrał, a wielką niespodzianką będzie urwanie seta.
Roger -1,5 @ 1,17 unibet do taśmy jak znalazł, imho pewniak
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kavcic B. v Duckworth J.
2,40 Pinnacle Sports

Pierwsza runda turnieju w Paryżu i już zauważam bardzo ciekawy typ. James Duckworth, będzie podejmować Blaza Kavcicia. Obaj panowie spotykali się już w tym sezonie na Australian Open, gdzie po dramatycznym meczu, po pięciu setach wygrał Kavcic. Wtedy jednak talent Australijczyka dopiero zaprezentowano. W tym sezonie gra głównie w Futuresach, gdzie odniósł już kilka zwycięstw końcowych. Kavcic w tym sezonie to chłopak do bicia, wystarczy popatrzeć na wyniki na mączce. Bilans 6/7 - wygląda źle. Na dodatek jak zobaczymy z kim wygrywał, zastanowimy się co robił ten zawodnik w pierwszej setce. Ziadi, Arneodo, Falla, Trevisan, Mannarino - to jest lista zawodników, których w tym roku Kavcic pokonał na mączce, robi wrażenie prawda? To powinno ukazać, że Kavcic to przeciętny zawodnik, który już nie ma przed sobą przyszłości. Zupełnie inaczej jest u Duckwortha, zawodnicy są na podobnym poziomie, jednak James nadal się rozwija co widać w jego meczach. Jestem pewny, że Duckworth będzie grał lepiej, niż podczas pierwszego spotkania obu tenisistów. Australijczyk na mączce w tym sezonie 16/3 jednak w tym przypadku nie ma co wymieniać nazwisk pokonanych zawodników, bo przecież wiadomo, że James skupia się na Challengerach i Futuresach, ciekawa taktyka. Giannessi czy Ungur pokonali w tym sezonie na mączce Kavcica więc Duckworth również jutro może tego dokonać, nie widzę przeszkód. Blaz gra słabo i nie wierzę, że nagle dokonało się cudowne przemienienie. Australijczyk przechodzić musiał przez kwalifikację, które zakończył z jednym straconym setem przeciwko Schwartzmanowi. W trzeciej rundzie sprawił niespodziankę (zależy dla kogo) i pokonał faworyzowanego (nie wiem z jakiego powodu) Serba, Lajovicia. W tym kursie jest na pewno value, bo Kavcic nie ma argumentów, przynajmniej dziś. Jutro wszystko zweryfikuje kort.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jutro zgodnie z rozpiską o 16 powinny rozpocząć się 2 mecze, które mnie bardzo interesują:
Marcel Granollers (ESP) - Feliciano Lopez (ESP) @2.50 bwin
Steve Darcis (BEL)
- Michael Llodra (FRA) @ 2.15 bwin
Chciałbym poznać waszą opinie nt. tych meczy. Osobiście chciałem grać na Lopeza i Darcisa.
Dlaczego Lopez ? Moim zdaniem jest on lepszy od Granollersa, który jest drugi w rankingu w grze podwójnej, mimo iż jest on niżej w rankingu ATP od rywala i w meczu na mączce przegrał
Dlaczego Darcis ? Mimo iż dostał się on z kwalifikacji do turnieju głównego, to nie stracił on nawet seta w 3 meczach, a bezpośrednie mecze na mączce są na korzyść Belga. Ostatni mecz między sobą grali na RG w 2011 roku, Darcis wygrał 3:1.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A ja na pierwszy dzień spróbuję coś takiego:
Bautista-Agut - Muller Over 3,5 seta 1.80 bet365
Całkiem fajny kurs na takie zdarzenie oferuje nam bet365. Faworytem meczu jest Hiszpan, ale 1.2 na jego wygraną to chyba jednak lekka przesada. Muller wiadomo, że cieniuje w tym sezonie, seria porażek ciągnie się od marca, niemniej w ostatnim meczu Luksemburczyka było widać już poprawę. Tak się składa że rywalem był właśnie Bautista, który wygrał ten pojedynek 2-1 po przegranym pierwszym secie. Gra Gillesa wyglądała naprawdę nieźle i można powiedzieć, że w pierwszym secie miał ten mecz pod kontrolą. Potem jednak było już gorzej, a trzecia partia oddana niemal bez walki. Jutro wiadomo, gramy w formacie best of 5 i tutaj naprawdę nie widzę zwycięstwa żadnego z graczy w stosunku 3-0. Hiszpan powinien tutaj zwyciężyć, jednak Muller ma też swoje argumenty, które przynajmniej na seta powinny wystarczyć.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Blaz Kavcić – James Duckworth
Typ: Duckworth
Kurs: 2,40 Sportingbet

Pierwszym moim typem na tegoroczny French Open to wygrana Duckwortha z Kavciciem, dlaczego? A no dlatego, że jest to dość utalentowany australijski tenisista, który grę w main tourze ma jeszcze przed sobą i na mączce idzie mu całkiem nieźle. Wygrane dwa turnieju rangi “Futures”. Podczas Australian Open dotarł do II rundy, gdzie mierzył się właśnie z Kavciciem, tam niestety Australijczyk przegrał 8-10 w piątym secie, możliwe że brakło troszkę sił. Wracając do tego spotkania sadzę, że James ma spokojne szanse by pokonać Słoweńca, który w tym sezonie na mączce ma bilans 6/7 a nazwiska typu: Zaidi, Arneodo, Trevisan, Quinzi, Falla czy Mannarino nie powalają, dodatkowo w niektórych z nich Blaz męczył się i wygrywał po 3 setach, tak było z Trevisanem, Mannarino i Arneodo…Jak widać przeciwnicy z najwyższej półki to to nie są, więc dlaczego skreślać Duckwortha? Kurs moim zdaniem lekko przesadzony, dlatego też opłacalne jest stawianie tego typu. Widziałem grę Kavcica podczas Davis Cup, przegrał tam 3-0 z Janowiczem, wtedy jego gra wyglądała słabo i jeśli Jurek by się spiął bardziej było by gładziutkie zwycięstwo typu 6-2 w każdym z setów. Warto zwrócić też uwagę na to, że James przechodził przez kwalifikacje, pokonał w nich Bolta, Schwartzmana i Lajovicia, raczej nie miał problemów z tymi zawodnikami, więc dobrze zapoznał się z nawierzchnią i będzie to jego przewagą w tym, zwłaszcza w początkowych fragmentach gry. Podsumowując kurs przyjemny,, możemy się spodziewać zaciętego meczu, zapewne zobaczymy dużo walki, mam nadzieję, że uda mi się dobrze wejść w tegoroczny French Open.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open
???? Zemlja G. - Giraldo S.
Giraldo S. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10
Trzeba szczerze przyznać, że od turnieju w Wiedniu 2012 gdzie Zemjla doszedł do finału którego przegrał z Del Potro, teraz nic nie gra. Sezon 2013 bardzo słaby, wyniki przeciętne, a wygrane tylko z graczami o dwie tenisowe półki niżej. Na turnieju w Niemczech pomimo wygranego meczu z Goffinem, grał bardzo słabo, w następnej rundzie odpadł z równie przeciętnym Troickim. W 2012 i 2011 w Paryżu kończył na kwalifikacjach.
Giraldo o wiele lepiej prezentuje się w 2013 roku, bilans na clayu 16/10, rok temu doszedł do 3 rundy pokonując po drodze Kolumbijczyka Falle, Australijczyka Tomica. Bardziej ufam w tym meczu Santiago Giraldo niż Zemlji.
Wynik: 6:1 6:4 6:1 ⛔
???? Bolelli S. - Lu Y.H.
Bolelli S. ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10
Bolelli co prawda nie grał od marca przez kontuzje, ale teraz wraca na korty ziemne i myślę, że z jego zdrowiem powinno być już wszystko w porządku. Włoch preferuje korty ziemne i na nich najlepiej się czuje, natomiast Lu... od 2004 roku na kortach typu &quot;clay&quot; ma bilans 3/17. Jedno zwycięstwo w 2004 roku, drugie w 2011, trzecie w 2013 roku z Seppim dość niedawno. Osobiście nie wierzę w uczciwość tego wyniku, bo w następnej rundzie Lu z Andujarem-Albą ugrał zaledwie 2 gemy.
Wynik: 4:6 4:6 1:2 ⛔
???? Seppi A. - Mayer L.
Mayer L. +2,5 setów ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi gra ostatnio beznadziejnie, widziałem jego parę meczy i kompletnie jego tenisowa dyspozycja mnie nie przekonuje. Mayer pomimo, że miał kontuzje od 3 lat osiąga na French Open 3 rundę. Zagrał w Nice mecz z Berlocqu, ale mecze przed Wielkim Szlemem są dość dziwne. Seppi potrafi tracić sety, wystarczy nam jeden set, aby typ wszedł. Kurs to jakieś totalne nieporozumienie, Włoch ostatnio przegrał z Lu który w karierze wygrał 3 mecze na mączce po kursie 7,00.
Wynik: (4)6:7 6:4 6:3 (2)6:7 6:4 ✅
???? Granollers-Pujol M. - Lopez F.
Granollers-Pujol M. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10
Może i Grannolers nie jest w tym roku w wybitnej formie, ale jego rywal Feliciano Lopez również. Marcel ma tutaj co bronić, bo rok temu doszedł do 4 rundy na tym turnieju, do tego rok temu wygrał z Lopezem na turnieju w Rzymie. Rok temu Feliciano odpadł z 3 Mastersów na mączce już w pierwszej rundzie, z French Open również pożegnał się już w 1 rundzie. W tym roku nie przeszedł pierwszej rundy w Rzymie i Madrycie, tutaj we Francji przeciwko zmobilizowanemu Granollersowi nie daję mu większych szans.
Wynik: 5:7 6:2 4:6 6:4 4:6 ⛔
???? Tomic B. - Hanescu V.
Hanescu V. ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 3/10
Tomic na mączce nigdy nie był i prawdopodobnie nie będzie dobrym graczem, a poza Australią osiąga dość przeciętne wyniki. Hanescu to specjalista od kortów ziemnych, rok temu zagrał około 69 spotkań na tej nawierzchni. Na turnieju w Portugalii w Oeiras doprowadził w drugim secie do tie-breku z Ferrerem w ćwierćfinale. Rumun powinien sobie poradzić z młokosem.
Wynik: 5:7 (8)6:7 1:2 ✅
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Hajek - Kudla 1.44 Bet356
✅
Wiadomo Kudla to kwalifikant ktory gra tylko w Challengerach. W tym sezonie rozegrął bardzo mała liczbe spokan na ziemi. Hajek natomiast w zeszłym roku doszedł do 3 rundy i napewno bedzie chciał powtorzyc wynik. Z takimi zawodnikami jak Kudla powinien spokojnie wygrac.
Granollers-Pujol - Lopez 1.40 Bet365
Lopez znajduje sie w beznadziejnein formie przegrywa wszystko co sie da, rozegrał tylko 2 spotkania w tym sezonie na ziemi, wiec z czym do ludzi. Granollers-Pujol natomiast to zawodnik na własnie taka nawierzchnie. Zrobił na mnie wrazenie w meczu z Marrayem. Zdecydowany faworyt.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Lacko vs Querrey-0:3 kurs:2,00✅ 3:6 4:6 4:6

Myślę,że warto dziś pójść w stronę zwycięstwa w trzech setach zawodnika z USA.Lacko o ile się nie mylę wrócił jakiś czas temu po kontuzji i delikatnie mówiąc nie prezentuje się najlepiej.Pogrywał trochę na rozgrywkach niższej rangi czyli challengerach i tam zanotował porażki m.in. z naszym rodakiem Przysiężnym, Niemcem Bachingerem,a ostatnio w pierwszych rundach potrafił przegrać z takimi ogórkami jak Reid czy Zhang.Przyjechał do Dusseldorfu i dostał gładkie 2:0 z Nieminenem.Może Querrey to nie jest tenisowy artysta,a mączka to nie jego marzenie to z obecnie tak słabo dysponowanym Słowakiem powinien ogarnąć ten mecz w trzech setach;)
Bukmacher:STS
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Devvarman - Munoz-De La Nava @2.25 Bet365 ✅
Tutaj upatruje lekkiej niespodzianki. Hindus ostatnio się prezentuje dość solidnie, w kwalach pokonał Violę i Odesnika, wcześniej półfinał challka w Sarasocie. Obydwaj na mączce zagrali niewiele meczów, z tym że wyniki Somdema są zdecydowanie bardziej przekonujące, chociażby droga do głównej drabinki, którą Devvarman miał trudniejszą. Hiszpanowi nie wiele brakło, a skończyłby po I rundzie, przegrywał już 1:0 w setach i drugi wygrał dopiero po TB 7:5. Hindus bazuje przede wszystkim na solidności, jest bardzo regularny w wymianach, mało psuje. Przy pojedynku do 3 setów to może zaważyć o wyniku, bo wiadomo że im większe zmęczenie tym szybciej chce się kończyć akcje, a Somdem potrafi przebijać piłki bardzo długo. Widać, że po powrocie po kontuzji w miarę odbudował swoją grę, dość pewnie czuje się na korcie. Jedyną rzeczą, która może niepokoić jest &quot;zacinający&quot; się od czasu do czasu serwis, jednak to nie jest najistotniejszy element w grze Hindusa, bo ma on wiele innych atutów, którymi może to wygrać. Liczę na niespodziankę w tej pierwszej rundzie, po całkiem przyjemnym kursie.
Dzisiaj też wydają się pewne:
Raonic - Malisse 3:0 @1.67 Unibet ⛔
Xavier na mączce sobie nie radzi, to wiadomo nie od dziś. Kanadyjczyk nie powinien mieć problemów z wygraną w 3 setach.
Anderson - Marchenko 3:0 @1.50 Unibet ✅
Tutaj podobnie, Kevin ostatnio przyzwoicie, Kazach zaś dostał się do turnieju jako LL. Dziś zawodnik z RPA go odprawi do domu bez problemów
 
boku 24

boku

Użytkownik
Moja tasiemka na pierwszy dzień RG:
Federer - Busta 1 3:0 @1.40
Busta sezon rozpoczął imponująco, poznaliśmy go wszyscy, jednak gdy częściej zaczął grać z zawodnikami drugiej setki zaczęły pojawiać się drobne problemy. W kwalifikacjach wyprawiał cuda, zarówno RG jak i poprzedniego challengera. Federer w formie, nie wyobrażam sobie aby stracił seta.
Raonic - Malisse 1 3:0 @1.57
Chimeryczny Belg, na przeciw niego świetnie podający Kanadyjczyk, który w tym momencie przewyższa go spokojnie o co najmniej jedną klasę, gładkie 3:0 wielce prawdopodobne.
Ferrer - Matosevic 1 3:0 @1.22
Tutaj również nie trzeba zbyt wiele się rozpisywać. Ferrer klasa sama w sobie, nie powinien się przemęczać w pierwszych meczach, szybkie 3:0, chyba, że wydarzy się jakiś dramat.
Anderson - Marchenko 1 3:0 @1.44
Marchenko lucky loser, więc teoretycznie nie powinno go tu być, ale już skoro się znalazł, to trzeba to wykorzystać, grając na nieźle grającego Andersona, to może być niezły turniej dla gracza z RPA, takie mecze musi szybko wygrywać.
Sousa - Soeda 1 @1.22
Obydwaj panowie pod kreską, ale to co wyprawiał w ostatnich meczach Japończyk wołało o pomstę do nieba, nie wyobrażam sobie aby w tydzień jego forma niesamowicie wystrzeliła. Może seta urwie, ale wątpię, choć nie zagram 3:0.
Dodatkowo dorzuciłem dwa mecze WTA, o których z racji wątku się nie rozpiszę, Petrova @1.36, Pavlyuchenkova @1.18.
Mamy kurs 7 w bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jan Hajek - Denis Kudla 1,45 tobet✅

Amerykanin zrobił dobrą robote przechodzą kwale, rywali nie miał zbyt wymagających a i tak sie niezle meczył, ale na pewno jego udział w turnieju jest niespodzianką. Kudli miejscie w szeregu moim zdaniem pokonał Llodra, gdzie nie dał mu szans, w kwalach z zawodnikami z challanegrowego poziomu sobie niezle radził, ale Hajek to na pewno poziom wyżej, zapowiada się długie spotkanie, ale stawiam zdecydowanie na doświadczonego Czecha.

Z mniejszych kursów na dzisiaj na pewno Querrey✅ do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ferrer wygra swoją ćwiartkę 2,0
Bet365

Grałem taki sam zakład na AO z powodzeniem, więc tym bardziej zaufam hiszpanowi na nawierzchni ziemnej. Ferrer musi być niesamowicie zdeterminowany gdyż tym razem ma realne szanse na finał z racji tego, że w ewentualnych półfinałach ominie Djoka i Nadala, czyli zawodników, którzy są po prostu poza jego zasięgiem. Kto może mu pokrzyżować plany w ewentualnej drodze do półfinałów ? Przede wszystkim Tomek Berdych, lecz jeśli Ferrer zagra na maximum swoich możliwości na nawierzchni ziemnej powinien okazać się lepszy od czecha. Kto poza Berdychem ? Gulbis, Raonic, Monfils, Almagro chyba z podkreśleniem tego ostatniego, który bardzo blisko był wyeliminowania Ferrera w AO gdzie przeszkodziła mu kontuzja, jednak obecnie Almagro na clayu nie prezentuje nic specjalnego. Monfils powinien polecieć już w pierwszej rundzie z Berdychem, a Milos i Ernest to nie ta półka, tym bardziej na ziemnej, na hardzie mieliby dużo większe szanse.

Oprócz tego proponuję na dziś dubelek:
Granollers - Lopez over 3,5 seta &amp; Raonic - Malisse under 3,5 seta
AKO 2,4 Bet365

Z Marcelka wszyscy dziś zrobili pefkę, ignorując trochę umiejętności Feliciano, których co prawda nie pokazuje w tym roku, jednak na seta z nieregularnym deblistą powinno wystarczyć. No i Raonic, który przy swojej standardowej dyspozycji serwisowej powinien szybko rozprawić się z fatalnie grającym na nawierzchni ziemnej Xavierem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom