>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fulltilt 50usd Cakepoker 20usd

T 0

tomkasz

Użytkownik
wczoraj zdałem quiz i dziś rano już 20$ na koncie cake. się mnoży teraz ????
EDIT: gdzie znaleźć warunki wypłaty? możliwe, że coś przeoczyłem ;)
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dostaliście bonus na Cake bez problemu??Naciskając na polską flagę są tylko bonusy z FullTilt,CD i Party a przy innych wysakuję Cake i FullTilt.Na pewno kasa na Cake jest dla Polaków??
Pozdro
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Wczoraj się rejestrowałem na FTP. Dziś pytałem się kiedy dostanę $. Powiedzieli, że jutro najprawdopodobniej.
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Panowie a jesli ktos dostal od nich np. rok temu sponsora na fulltilt to teraz moze dostac na cake poker??

Na stronie pisze zeby sie z nimi skontaktowac w takiej sprawie - moze live chat? ale raczej powinni sie zgodzic - pokerunlimited i bankrollmob daja po kilka bonusow naraz przeciez...
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
gdzie należy wpisać ten bonus code na cake? w kasierze czy zaraz przy rejestracji? i na stronie blackmoonpoker w miejsce player name trzeba wpisać nick z cake? bo tak zrobiłem i niewiem czy dobrze...
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Piszę od wczoraj. Dziś znów napisałem i kasę dostałem, miało być 50$, jest 25$. Lepszy rydz niż nic.

Ile dostałeś mundur?
 
Do góry Bottom