>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Głòwnie piłka nożna - emjuemju

emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Typy głównie z ligi angielskiej, jednak wpadna rowniez LM, LE oraz od czasu do czasu inne kraje. To dopiero start sezonu, więc różnie bywa a z czasem będziemy wchodzić na właściwy tor. Powodzenia
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
West Ham United - Astra Giurgiu
Typ 1
Kurs 1.53
Pinnacle
⛔⛔⛔
/Było pięknie, 2:0, a następnie czerwona kartka i szybkie 2:2????. Nieudany start, dalej musi być już lepiej
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Arsenal - Chelsea
Typ BTTS
Kurs 1.77
Pinnacle
⛔⛔⛔
Moje przypuszczenia sprzed sezonu były słuszne - Arsenal wraca do walki o mistrza. Chelsea z każdym sezonem będzie coraz słabsza, mialem jednak nadzieję że dziś jeszcze zdołają zagrozić przeciwnikowi.


PSV - Groningen
Typ 1
Kurs 1.46
Pinnacle
✅✅✅
Szczerze powiedziawszy pewniejszy był dla mnie typ Arsenalu z Chelsea. Jednocześnie cieszy, że PSV bez asa jakim był dla nich Depay, potrafili zwyciężyć pewnie już na starcie sezonu, który zawsze jest niewiadomą.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Ajax - Rapid
Typ 1
Kurs 1.89
Pinnacle
⛔⛔⛔
szkoda nawet komentować. Piłkarze Ajaxu potrzebują bata, żeby się wziąć do roboty


Monaco - Young Boys
Typ 1
Kurs 1.41
Pinnacle
✅✅✅
Zrobili swoje.

Gdyby te mecze rozgrywane byłyby za trzy miesiące - nie miałbym wątpliwości że to pewniaki, a tak będą gospodarze musieli trochę się postarać
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
W związku z pierwszymi meczami, raczej napewno będą niespodzianki, aczkolwiek zaryzykuje dla zabawy :)
Bournemouth - Aston Villa 1⛔
Everton - Watford 1⛔
Norwich - Crystal Palace 2✅
AKO: 9.20
Crystal zagralem również w singlu przy kursie 3 z groszem. Solidna drużyna się zrobila
Manchester United - Tottenham
Typ 1
Kurs 1.63
✅✅✅
Chelsea -Swensea
Typ x
Kurs 4.94
✅✅✅
Pinnacle
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Dorzucam do puli
Stoke - Liverpool BTTS
1.87
Pinnacle
⛔⛔⛔
Nie lubię sukcesów Liverpoolu i widzę, że on nie lubi moich ;-)

Jeśli coś dojdzie jeszcze jutro to dodam poprzez edycję. Tego nie chciałem bo niezauwazylby nikt i poszłoby oskarżenie że dodalem po meczu ;-)

Patrick - Celtic
Typ 2
Kurs 1.30
✅✅✅

Alkmaar - Ajax
Typ ponad 2.5
Kurs 1.61
✅✅✅

Pinnacle
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Przepraszam, że tu, ale.... p r - w i a d o m o ś c i mi znikają zanim zdążę je przeczytać (mam tylko ślady na mailu, że ktoś-coś). Pisałeś może do mnie. jakby co: t y p e r - w p zawijasek w p p l,
Sorry za spam
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Leicester - Stoke 2 DNB
2.63⛔
Bet365

Manchester United - Southampton BTTS
2.10 ⛔
Bet365

Hoffenheim - Leverkusen 2
1.80⛔
Pinnacle

Turururu......
 
Do góry Bottom