>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Głównie futbol

contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Po długim czasie bez dzielenia się swoimi typami z jakąkolwiek regularnością, a co najwyżej sporadycznie w Typach Dnia - stwierdziłem, że zacznę dzielić się swoimi przemyśleniami bardziej regularnie.
Obstawiam głównie to na czym najbardziej się znam - piłka nożna, głównie ligi hiszpańskie. Szperam też trochę w internecie w poszukiwaniu spadków kursów czy ustawek - próbka możliwości:
- https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-22-01-2018-poniedzialek.149648/#post-6592805
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-4-12-2017-poniedzialek.149210/page-2#post-6564576
Kurs na Swansea wynosił ponad 10, kurs na wynik 2:2 w Krakowie wynosił jakieś 15 - kto zagrał ten nie żałował ;)
Niektóre spotkania będę opierał krótszymi/dłuższymi analizami, inne będą suchymi typami. Statystyki na bieżąco. Mecze podaje jako pojedyncze zakłady, jak ktoś je łączy na kuponie to rzecz jasna na swoją odpowiedzialność.

#1
Mecz: Zwolle - Feyenoord
Data: Dzisiaj o 16:45
Typ: Wygra Zwolle @5,00 Unibet
Wysokość zakładu: 1 jednostka
Obydwie drużyny od lat zdobywają w pojedynkach między sobą taką samą liczbę punktów (wygrana za wygraną). Wyjątkiem był poprzedni sezon, gdzie Zwolle nie wygrało &quot;swojego&quot; meczu, lecz zakończył się on remisem. Z prostego powodu - Feyenoord walczył o mistrza co im się zresztą udało. W tym sezonie drużyny wyrównują swój bilans punktów w bezpośrednich spotkaniach - pierwszy mecz zakończył się remisem, dzisiaj powinno wygrać Zwolle. Zresztą, przy podobnym kursie wygrywali w przeszłości z Feyenoordem praktycznie co sezon... Kurs jest taki że warto spróbować. Dla bezpieczeństwa można postawić na zwrot w przypadku remisu za 3,90. Kursy spadają więc warto się spieszyć.
#2
Mecz: Badalona - Ontinyent (Segunda Division B, Grupa 3)
Data: Dzisiaj o 17:00
Typ: Remis @3,15 Unibet
Wysokość zakładu: 1 jednostka
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Liczba typów: 2
Trafione: 0
Nietrafione: 2
Saldo: -2j
#3 TRAFIONY: +1,07j
Mecz: Siracusa - Reggina (Serie C, Grupa C)
Data: Dzisiaj 20:45
Typ: Remis @3,15 Betclic
Wysokość zakładu: 0,5 jednostki
Co sezon jeden mecz wygrywa Siracusa a w drugim jest remis.
#4 TRAFIONY: +2,10J
Mecz: Defensores de Cambaceres - Deportivo Merlo (Argentyna, Primera C Metropolitana)
Data: Dzisiaj 21:00
Typ: Deportivo Merlo @3,10 betclic (spadek w godzinę z poziomu 4,20)
Wysokość zakładu: 1 jednostka
Piękny &quot;łamak&quot; z 0:1 w pierwszej połowie na 2:1 w drugiej - w szczytowym momencie kurs na wygraną gości wynosił 10. I jeszcze ten samobój... ????
Liczba typów: 4
Trafione:
2 (2) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 2
Saldo: +1,17j
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Liczba typów: 2
Trafione: 0
Nietrafione: 2
Saldo: -2j
#3 TRAFIONY: +1,57j
Mecz: Siracusa - Reggina (Serie C, Grupa C)
Data: Dzisiaj 20:45
Typ: Remis @3,15 Betclic
Wysokość zakładu: 0,5 jednostki
Co sezon jeden mecz wygrywa Siracusa a w drugim jest remis.
#4 TRAFIONY: +3,10J
Mecz: Defensores de Cambaceres - Deportivo Merlo (Argentyna, Primera C Metropolitana)
Data: Dzisiaj 21:00
Typ: Deportivo Merlo @3,10 betclic (spadek w godzinę z poziomu 4,20)
Wysokość zakładu: 1 jednostka
Piękny &quot;łamak&quot; z 0:1 w pierwszej połowie na 2:1 w drugiej - w szczytowym momencie kurs na wygraną gości wynosił 10. I jeszcze ten samobój... ????
Gratki. Sam wyławiasz takie perełki? Czy masz jakąś fajną stronkę z typami 3 for 3?
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Gratki. Sam wyławiasz takie perełki? Czy masz jakąś fajną stronkę z typami 3 for 3?
Przeglądam kilka stron o takiej tematyce (najpopularniejsza to Szukamy Ustawek - wyszukaj sobie w google, nie chce tutaj wrzucać linków), z tym że tam musisz na prawdę mocno przesiewać posty - jakieś 10% to faktyczny zysk i nigdy nie masz tej pewności że trafisz. Tutaj się udało złapać mi dwa na jednym kuponie (kurs 12,51). Mniej więcej w 3/4 czasu wycofałem część zakładu na cash-oucie, z resztą poczekałem do końca i zysk wyniósł ponad 10 razy tyle co wpłaciłem.
Dodatkowo przeglądam spadki kursów, porównuje w wolnych chwilach H2H a jak już znajdę coś ciekawego to przeglądam wszystkie bezpośrednie mecze. Ale i to nigdy nie da gwarancji wygranej - więc jeżeli wrzucam tutaj ustawione mecze i ktoś chce próbować je grać to ostrożnie ze stawkami. Dzisiaj weszło, następnym razem nie wejdzie ;) Trochę czasu się na to poświęca, ale grając przede wszystkim rozsądnie nie da się nie wyjść na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Przeglądam kilka stron o takiej tematyce (najpopularniejsza to Szukamy Ustawek - wyszukaj sobie w google, nie chce tutaj wrzucać linków), z tym że tam musisz na prawdę mocno przesiewać posty - jakieś 10% to faktyczny zysk i nigdy nie masz tej pewności że trafisz. Tutaj się udało złapać mi dwa na jednym kuponie (kurs 12,51). Mniej więcej w 3/4 czasu wycofałem część zakładu na cash-oucie, z resztą poczekałem do końca i zysk wyniósł ponad 10 razy tyle co wpłaciłem.
Dodatkowo przeglądam spadki kursów, porównuje w wolnych chwilach H2H a jak już znajdę coś ciekawego to przeglądam wszystkie bezpośrednie mecze. Ale i to nigdy nie da gwarancji wygranej - więc jeżeli wrzucam tutaj ustawione mecze i ktoś chce próbować je grać to ostrożnie ze stawkami. Dzisiaj weszło, następnym razem nie wejdzie ;) Trochę czasu się na to poświęca, ale grając przede wszystkim rozsądnie nie da się nie wyjść na plus.
Thx. Powodzonka.
Ps. jak znajdziesz chwilę i w razie zainteresowania, zapraszam przy okazji na pw, podrzucę chętnie kilka interesujących linków od siebie.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
#5 PRZEGRANY: -1j
Mecz: St. Pauli II - SC Weiche 08 (Niemiecka Północna Regionalliga)
Data: Dzisiaj 19:00
Typ: SC Weiche 08 @2,15
Wysokość zakładu: 1 jednostka
Od czterech sezonów w jednym meczu pada remis, drugi natomiast wygrywają dzisiejsi goście. W tym sezonie remis już był, teraz wypada wygrana SC Weiche - zwłaszcza że gospodarze są w środku tabeli i o nic za bardzo nie walczą, goście przy czterech zaległych meczach mają szansę na wygranie ligi. SC Weiche wygrywało z dzisiejszym przeciwnikiem na wyjazdach po golach w 93 i 88 minucie... Za drobne pieniądze pogram również dokładny wynik - 0:2 po kursie @10.
//Bramka na 1:1 w 96 minucie... Nawet nie będę tego komentował. Dobrze że miałem na to dwa zakłady, jeden wycofałem zaraz po bramce na 1:0 ale i tak szkoda.
-----------------------
Liczba typów: 5
Trafione:
2 (2) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 3
Saldo:
+0,17j
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
#6 TRAFIONY: +4,73j
Mecz: Raja Casablanca - Olympic Safi
Data: Dzisiaj 21:00
Typ: Remis @3,15
Wysokość zakładu: 1,5 jednostki (WIĘKSZA STAWKA)
Od sezonu 2012/13 następuje wymiana 3za1 - w jednym meczu wygrywa jedna z drużyn, w drugim pada remis. W tym roku wygrana przypadła Olympic Safi, w tym meczu wypada remis. Sporo rzutów karnych w dwumeczach tych zespołów.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
#6
Mecz: Raja Casablanca - Olympic Safi
Data: Dzisiaj 21:00
Typ: Remis @3,15
Wysokość zakładu: 1,5 jednostki (WIĘKSZA STAWKA)
Od sezonu 2012/13 następuje wymiana 3za1 - w jednym meczu wygrywa jedna z drużyn, w drugim pada remis. W tym roku wygrana przypadła Olympic Safi, w tym meczu wypada remis. Sporo rzutów karnych w dwumeczach tych zespołów.
Analizowałem również ten typ. W mojej ocenie bardzo duże szanse, że siądzie. Oczywiście też to gram ????

E:0-0!!! Jakże piękny dzionek dziś nam nastał.Wygraliśmy!!! ????
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Elegancko, kolejny ustawiony mecz wpadł ????
Liczba typów: 6
Trafione:
3 (3) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 3
Saldo:
+4,90j
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
#7 PRZEGRANY: -1j
Mecz: Port Vale - Chesterfield (ZAKŁAD LIVE, WYNIK 1:0)
Data: Teraz
Typ: Chesterfield @7,50
Wysokość zakładu: 1 jednostka
Szybkie info - dostałem przed chwilą info że prawdopodobnie te drużyny jadą na tak zwanego łamaka - do przerwy wygrywa inna drużyna niż ta która wygra cały mecz. Zaciekawiony śledziłem ten mecz od 40 minuty i faktycznie - w 45 minucie bramka dla gospodarzy, zaraz po tym błyskawiczna czerwona kartka. Chester powinno ten mecz wygrać, łapać po dobrych kursach póki nie spadły.
//Jak do tego doszło nie wiem... Do 82 minuty wszystko szło idealnie. No cóż, innym razem.
Liczba typów: 7
Trafione:
3 (3) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 4
Saldo:
+3,90j
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
#8 PRZEGRANY: -1,3j
Mecz: Rudar Pljevlja - FK Iskra (Czarnogóra 1 liga)
Data: Dzisiaj 15:30
Typ: Remis @3,05 + DW: 0:0 @6,00
Wysokość zakładu: 1 jednostka (remis) + 0,3 jednostki (DW)
Drużyny grają schematycznie, teraz wypada remis patrząc na H2H. Bardzo przepraszam tych którzy wczoraj zagrali mój typ i przegrali, nie wiem co poszło nie tak :| W każdym razie jeszcze nie raz państwu udowodnię że na ustawkach da się zarabiać. Dzisiaj rano było już lepiej - wpadła ustawiona liga rosyjska, mam nadzieję że wpadnie też i czarnogórska.

Liczba typów: 8
Trafione:
3 (3) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 5
Saldo:
+2,60j
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
#8
Mecz: Rudar Pljevlja - FK Iskra (Czarnogóra 1 liga)
Data: Dzisiaj 15:30
Typ: Remis @3,05 + DW: 0:0 @6,00
Wysokość zakładu: 1 jednostka (remis) + 0,3 jednostki (DW)
Drużyny grają schematycznie, teraz wypada remis patrząc na H2H. Bardzo przepraszam tych którzy wczoraj zagrali mój typ i przegrali, nie wiem co poszło nie tak :| W każdym razie jeszcze nie raz państwu udowodnię że na ustawkach da się zarabiać. Dzisiaj rano było już lepiej - wpadła ustawiona liga rosyjska, mam nadzieję że wpadnie też i czarnogórska.
Też to zagrałem. I to mocniej. Powinno siąść. Na korzyść naszego myślenia świadczy kilka faktów:
1. Buki mydlą oczy wahaniami kursów,szczególnie obniżając delikatnie kursik na 1 i lekko zawyżając przedmiotowy remis - klasyczna manipulacja kursiwa ????
2. Kurs ze swej oferty od razu niemal wyrzucił gigant bet at home (coś więc musi być na rzeczy). A poza tym 5 w porywach 6 innych buków również blokuje ten typ. Z kolei William Hill otworzył ofertę reimsową stosunkowo niskim (jak na tę ligę w remisach) kursem 2,8.
Tak czy siak trzymajmy kciuki.
Ps. mam nadzieję, że nie masz nic przeciw komentowaniu typów w wątku. Pozdrawiam!
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ps. mam nadzieję, że nie masz nic przeciw komentowaniu typów w wątku. Pozdrawiam!
Ależ skąd, właśnie bardzo się cieszę, jeżeli moje typy będą komentowane, im więcej uwag tym lepiej ???? Fajnie usłyszeć czasem pochwałę, czasem konstruktywną krytykę a czasami przydatne uwagi ???? Bałaganu w temacie to nie robi, bo swoje typy edytuje i zawsze pod ostatnim typem są bieżące statystyki.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Witam o jaki meczu wspominasz z ligi rosyjskiej o ustawionym meczu ??Lokomotiv???i jakie miałes info o tym spotkaniu
Na screenie z wygranej widać o jaki mecz chodziło.
#9 PRZEGRANY: -1,3j
Mecz: Avellino - Bari (Serie B)
Data: Dzisiaj 15:00
Typ: Remis @3,00 + DW 1:1 @5,75
Wysokość zakładu: 1 jednostka (remis) + 0,3 jednostki (DW)
Sugeruje postawić remis przed meczem za drobne, a później dołożyć na live w momencie gdy któraś z drużyn strzeli bramkę (prawdopodobnie pierwsi strzelą goście).
//Kto zagrał i nie wycofał zakładu przed 90 minutą przegrał. Ale uczulam na to - kto gra moje zakłady to wycofywać je przed doliczonym czasem gry, gdyż proponuje ustawione mecze, a w nich dzieją się cuda w ostatnich akcjach.
Tak to się robi ;) Także na moje statystyki patrzcie z przymrużeniem oka, bo gdyby wycofywać zakłady przed 90 minutą to bym wpisał +6,5j do przodu na ten moment.
--- STATYSTYKI
Kwiecień 2018:
Liczba typów: 1
Trafione: 0
Nietrafione: 1
Saldo: -1,3j
Saldo przy cash backu do 85 minuty o co proszę: +4,68j
Łącznie:
Liczba typów: 9
Trafione:
3 (3) &lt;--- liczba w nawiasie to liczba trafionych ustawek
Nietrafione: 6
Saldo:
+1,30j
Saldo przy cash backu do 85 minuty o co proszę: +6,62j

Marzec 2018: Typy: 8; Trafione: 3 (38%); Saldo: +2,60j
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
#10
Mecz: Halberstadt - Meuselwitz (Niemcy - Regionalliga Nordost)
Data: Dzisiaj 19:00
Typ: Meuselwitz @3,50
Wysokość zakładu: 0,8 jednostki
#11
Mecz: Furth II - Burghausen (Niemcy - Regionalliga Bayern)
Data: Dzisiaj 19:00
Typ: Furth II @2,00
Wysokość zakładu: 1 jednostka
W obydwóch przypadkach wynik pod H2H - wymiana 3 za 3.
//Pierwszy mecz wystartował z mniej więcej 30 minutowym opóźnieniem - nad Niemcami szaleją burze.
 
Do góry Bottom