>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GameBookers

wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jesli sie Zapisales do Gamebookers w ciagu ost. 2 Tygodni i chcesz zarobic łatwa kase Pisz do mnie Na Priv ;) przelewam kase na MB / Neteller ;) a jedeyne co musisz zrobic to wpisac odpowiednia rzecz w odpowiednie Pole 8)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Jesli sie Zapisales do Gamebookers w ciagu ost. 2 Tygodni i chcesz zarobic łatwa kase Pisz do mnie Na Priv Wink przelewam kase na MB / Neteller Wink a jedeyne co musisz zrobic to wpisac odpowiednia rzecz w odpowiednie Pole Cool

TO napisz to co trzeba napisac a nie robisz jakies tajemnice...
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jakie tajemnice ... jak ktos do mnie sie zgłosi na priv to napisze mój kod zeby go wpisala w odpowiednim miejscu niby ze ja go poleciłem jak kase mi przyznaja ... tej osobie przesle pare groszy na MB lub Neteller ... przeciez to tylko drobnostka a mozna zarobic ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Warunki do spełnienia:

Zawarty minimum 1 zakład w GB

Druga sorawa czy dostaniemy kase to zalezy iwyłocznie od wolfa a pozatym nie beda to kokosy:]
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Hubert ty to potarfisz Pomóc Ludziom :p chyba nie wyplace ludziom po 100 Euro jak sam ledwo co dostane zreszta liczy sie Pomoc kurde przeciez to nic nie kosztuje tylko 5 klikniec na klawiaturze
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Hubert ty to potarfisz Pomóc Ludziom Razz chyba nie wyplace ludziom po 100 Euro jak sam ledwo co dostane zreszta liczy sie Pomoc kurde przeciez to nic nie kosztuje tylko 5 klikniec na klawiaturze

Jesli chesz pomocy pisz jasno i czytelnie a nie tajemniczo i nieprzejrzyscie..:]
 
slayer 0

slayer

Użytkownik
Dostałem kase, wszystko ślicznie i sprawnie poszło. Wolf to uczciwy gosc i napewno nie ucierpicie na współpracy z nim.

Pozdro
 
Do góry Bottom