>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Garnitur, koszula, krawat... POMOCY!!!!

matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Witam!
Za tydzień mam studniówke, w sumie dwie pod rząd;) ale mniejsza z tym... chodzi mi o dobór koszuli, krawatu i butów do garniaka... garniak mam szary (srebrnawy) jutro dodam dokładne zdjęcie ale wygląda mniej więcej tak:

PYTANIE: jaka koszula i krawat pod taki garniak? ktoś w tym siedzi? bo na necie już troche szukałem ale myśle że tu ktoś mi pomoże;)
No i 2 problem... moja partnerka kupiła szpilki 10cm a że jestem od Niej wyższy tylko o jakieś 2cm to będę musiał sie jakoś wydłużyć, ktoś ma jakiś pomysł (jebie mnie co ludzie mówią, ale bede sie nieswojo czuł przy wyższej kobiecie) ???? kupiłem już podpiętki do butów, wyciągne na tym z 2cm, włosy postawione też z 2cm, przydałyby sie jeszcze z 2cm... jakiś pomysł?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Generalnie jest tak, że kolor krawatu dopasowujesz pod kolor kreacji Panny z jaką idziesz - gorzej jak ona ma różową, ale też da radę.
Co do zwiększenia się to przy zdjęciu staniesz na palcach i będzie grało, a później wraz z czasem i stanem upojenia to nie będziesz się martwić, a druga sprawa to na sali prawie nic nie widać [ czyt. nie jest oświetlona aż tak ].
Dasz radę ;).
Udanej zabawy.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Generalnie jest tak, że kolor krawatu dopasowujesz pod kolor kreacji Panny z jaką idziesz - gorzej jak ona ma różową, ale też da radę.
No tak to wiem, ale Ona ma czarna kreacje z białymi wstawkami więc do tego dużo będzie pasowało ???? myślałem że poprostu biała koszula tylko nie wiem co z krawatem...
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Proste.. biała koszula + czarny krawat ????
Teraz modne są śledziki więc taki możesz założyć. Udanego balu ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli Twoja partnerka posiada czarną kreację to tak jak swizz powiedział, biała koszula + czarny krawat. Możesz również poszukać koszuli w odcieniu szarym/srebrnym i do tego dobrać czarny krawat. Mnie osobiście podoba się te 2 rozwiązanie. Lepiej to wygląda. Jak jednak wiadomo, każdy ma inny gust ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Moim zdaniem biała koszula, ewentualnie ze srebrną nitką. A krawat rzecz jasna czarny, najlepiej śledź.
Udanej zabawy!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Chciałem napisać, że dobieranie krawata pod kolor sukienki partnerki wyszło już z mody i spokojnie krawat innego koloru możesz założyć, a ponadto jak wszystko będzie w podobnych kolor to będzie słaby FIT.
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Dobra skoro tematy studniówkowe są tu poruszane to zapytam o coś z innej beczki:
Dawanie kwiatów partnerce przed balem wyszło już z mody, czy nie? ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dobra skoro tematy studniówkowe są tu poruszane to zapytam o coś z innej beczki:
Dawanie kwiatów partnerce przed balem wyszło już z mody, czy nie? ????
Czy ja wiem?Mysle,ze nie zaszkodzi jak jej podarujesz jakis bukiecik:]
 
Do góry Bottom