>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gazeta pokerowa

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Czy jest sens robienia typowo polskiej e-gazety pokerowej? Byłoby to robione jako e-zin, czyli gazeta w pdf, jednakże znacznie tańsza od Card Player Polska i wydawana co miesiąc. Ekipę do tworzenia artykułów mam.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
troszkę sobie przez te 5 godzin (grania w pokera ???? ) przemyślałem, niedługo podam szersze informacje, bo sens to ma...
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Termin wydania pierwszego darmowego numeru : od 1 do 10 stycznia 2009, objętość 100 stron, z ciekawszych, innowacyjnych, stałych działów, mogę wymienić naukę tricków. Czyli tricki żetonami i kartami.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Bardzo chętnie poczytam. Jeśli dobrze wyjdzie może się zdecyduje płacić za to nawet chociaż codziennie można na różnych portalach czytać pełno wiadomości i to moze byc problem wasz.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nie wiem, czy mogę tutaj o tym napisać, ale gazeta będzie pod szyldem forum Poker-Team.pl

Jest tam temat z redakcją, aktualności w tworzeniu gazetki, mamy już nawet wywiady z JackiemDanielsem i Góralem...
 
B 0

browar112

Użytkownik
Wedlug mnie gazeta to dobry pomysl a kazdy uzytkownik powinien dostac 1 numer za darmo,by zobaczyc czy sie oplaca kupowanie takiej gazety
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
nic z tego nie bedzie, za reklame hazardu w gazetach, naklanianie bezposrednio i posrednio do jego uprawiania, jest 2 lata wiezienia, takze ja nie moge ryzykowac, zwlaszcza, ze jako przyszly oficer, nie moge ryzykowac ukaraniem w sprawie sadowej ????

chore, polskie prawo ????
 
Do góry Bottom