>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdynia Open 2014 - ET 8 (6-9.02.2014)

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Żebyście się nie przejechali wszyscy na tym Maflinie... // hahaha beka z grubasa.... //
13:00 Alan McManus - Sean O&#39;Sullivan @ 1.42 ✅ [4:3]
Bardzo solidny Szkot, duże doświadczenie kontra dość kiepski Anglik który w ostatnim czasie przerwał czerwoną serię porażek pokonując Hamilton w UK. Zdecydowanie pobieram kurs na Alana, który fajnie się prezentuje zwłaszcza w tych pierwszych rundach turniejów PTC.
13:00 Stuart Carrington - Patrick Einsle @ 1.42 ⛔ [3:4]
psotnick wspomniał o Stuarcie i zgadzam się z tym typem. Od siebie dodam tylko, że Einsle najbliżej wygranej był w meczu z Uszatym bodajże w Furth gdzie przegrał po deciderze, ale zostawił po sobie dobre wrażenie.
@ 2.02 Betsafe
Kusiło rzucić jeszcze albo Highfielda albo Andę, ale wolę nie ryzykować.
Edit: Zagrałem Andę + Fergal + Highfield... Never more Liam...
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dominic Dale v Liang Wenbo
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 ⛔ 4 -1
Nie do końca rozumiem czemu Dale jest faworytem w tej parze, bo chyba powinno być odwrotnie. Walijczyk wprawdzie ma swój moment po wygraniu Shoot-Outu i na razie z niego korzysta, w German Masters 3 runda, tutaj łatwo uporał się z Poomjaengiem (4-1) wbijając w każdym frejmie co najmniej +50 (78, 51, 50, 60). Chińczyk również więcej niż przyzwoicie w meczu z Williamsem (78, 59, 64), więc możemy się spodziewać niezłego widowiska. Faworyta nie sposób wskazać, a to najlepsza przesłanka do overa.
David Gilbert v David Grace
Typ: David Gilbert @ 1.36 ✅ 4-1
Tutaj krótko, bo chyba nie ma sensu się rozpisywać. Gilbert spora przewaga na każdym polu snookerowego rzemiosła poczynając od umiejętności a kończąc na doświadczeniu. W Gdyni wygląda przyzwoicie, łatwo odprawił Cao (4-1) i nie powinien mieć problemów również ze swoim rodakiem.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Dzisiaj kilka zaskoczeń było natomiast jutro stawiam na bezpieczeństwo zakładu. Stąd też wybrałem:
Judd Trump - Mark King 1 1,28 ✅ 4-3
Szczerze mówiąc trampek średnio sobie radzi jeżeli chodzi o łatwość wygrywania spotkań, natomiast i tak uważam go za bardzo groźnego zawodnika, któremu King nie powinien zagrozić. King w tym tourze przeszedł już kilku zawodników w tym Perrego, ale w większości wygrywał dopiero w deciderze. Do tego ostatni ich mecz na koniec stycznia zakończył się gładką wygraną Judda 5-0.
Jamie Jones - Shaun Murphy 2 1,33 ✅ 2-4
Wg mnie bardzo pewny typ zwłaszcza po tym co pokazał Shaun z Binghamem, widać, że jest w bardzo dobrej formie. Co prawda jedyny mecz między nimi wygrał Jones 10-8, ale to było 2 lata temu. Tym razem na pewno Murphy się zrewanżuje i myślę, że jak Jamie zdobędzie 2 partie to będzie jego bardzo dobry występ.

Stephen Maguire - John Higgins 1 1,72 ✅ 4-2
Kurs od wczoraj spadł z 1,8, więc pobieram zanim może jeszcze spaść. Po pierwsze Higgins to już nie ten zawodnik co 3-4 lata temu, gdzie sporo wygrywał. Od tamtej pory Maguire wygrał z nim wszystkie pojedynki w tym ostatni 6-3 na UK Championship. W Gdynii Stephen gładko przeszedł już 3 rywali oddając tylko 1 fraima natomiast John dwa razy się męczył 4-3, w tym z bardzo przeciętnym Slessorem. Myślę, że Stephen powinien oddać maksymalnie dwie partie.
AKO: 2.96
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Miałem okazję oglądać dzisiejszy mecz Maflina. Przykro to mówić, ale chłop nie chciał wygrać. Nie mówię, że sprzedał, absolutnie, ale po prostu kompletnie mu nie zależało. Wygram to wygram, nie wygram to &quot;ch** z tym&quot;. Tak to wyglądało. Jest to przykre, bo naprawdę tak się nie powinno robić, ale no cóż. Wycieczka nad polskie morze z żonką jest fajna, lansowanie się w markowych ubrankach na trybunach również. A mecz? Gów** tam mecz, zaraz będzie następny... Na małe usprawiedliwienie tego buca powiem tylko, że Lee Page zagrał naprawdę dobry mecz, jak nie on no i miał dużo fartów. Dwa razy nie trafił tak jak chciał, ale bila i tak wpadła - do innej kieszeni. Takie coś dodaje skrzydła temu, który farci, a obcina temu, który musi to oglądać.
Oglądałem też mecze M.White&#39;a i McGilla. Obaj przegrali 3-4. Obaj zagrali beznadziejnie, White&#39;owi chociaż zależało, ale McGill wyglądał jeszcze słabiej niż Maflin, też kompletny zlew. U obu rywale też grali beznadziejnie. Wynik zresztą wskazuje na wyrównane mecze i takie też były.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Marcus Campbell - Alfie Burden
Alfie Burden @ 1,83

Alfie Burden gra w całych zawodach znacznie lepiej. Szkot jest tu gdzie jest dzięki beznadziejnej drabince. Wyrównane kursy to dla mnie niespodzianka, z której korzystam.
Jamie Jones - Shaun Murphy
Shaun Murphy @ 1,34

Murphy według mnie najlepszy ze wszystkich w Gdyni. Jones dużo szczęścia. Umiejętności i forma po stronie Anglika i nie powinien mieć problemów z ćwierćfinałem.
Alan McManus - Fergal O&#39;Brien
Over 5,5 @ 1,53

Szykuje się długi mecz, możliwe, że nawet zakończony w deciderze. Obaj potrafią grać długo, taktycznie. 4-2 albo 4-3 jak najbardziej możliwe.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Baird, Sam vs Pinches, Barry Typ: Baird, Sam @ 1.666 Marathon ✅ 4- 2

Pinches wykorzystał łatwą drabinkę, co ułatwiło mu zdobycie wystarczającej ilości punktów, by pozostać w tourze na następny sezon, a to było jego głównym zadaniem na Gdynię. Baird bardzo dobra forma w Gdyni, bardzo solidnie punktuje (80, 77, 106, 103) i jeśli nic się nie zmieniło od wczoraj, to dzisiaj powinien ograć doświadczonego Anglika.

Lawler, Rod vs Anda, Zhang
Typ: Lawler, Rod @ 1.63 Marathon ⛔ 1-4

Lawler kontynuuje swój świetny run z German Masters męcząc kolejnych rywali swoim stylem gry. Tylko 2 oddane frejmy, wprawdzie tylko jeden znaczący brejk (70), ale to nie jego domena, bo praktycznie wszystkie swoje frejmy wygrał w 2-3 podejściach. Czy Zhang będzie kolejną jego ofiarą? Wiele na to wskazuje, bo Chińczyk raczej nie jest znany z biegłości taktycznej i powinien przegrywać większość przepychanek na odstawnych. Anglik na pewno będzie miał więcej szans na punktowanie, a to powinno przechylić szalę na jego korzyść.

Murphy, Shaun vs Jones, Jamie
Typ: Murphy, Shaun @ 1.34 Marathon ✅ 4- 2

Tutaj faktycznie sprawa wydaje się oczywista, bo Murphy zagrał w piątek nieziemski snooker, zdecydowanie najlepszy gracz pierwszej rundy. Tylko 2 oddane frejmy, punktował jak automat i większość frejmów wygranych jednym podejściem (96, 83, 80, 138, 136, 82, 71), błędy w pozycjonowaniu można było policzyć dosłownie na palcach jednej ręki. Jeśli przez sobotę nie stracił tego dobrego nastroju, to nawet nie zauważy obecności Jonesa przy stole i wszystko skończy się szybko, łatwo i przyjemnie. Chyba nawet handicap nie byłby zbytnim ryzykiem.

Stephen Maguire v John Higgins
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 bet365 ✅ 4- 2

Na koniec szkocki klasyk na stole telewizyjnym. Maguire wygrał 5 ostatnich bezpośrednich spotkań i to on jest minimalnym faworytem, zwłaszcza, że Mags w Gdyni idzie jak burza (tylko 1 stracony frejm). Higgins bez takich fajerwerków, musiał przetrwać 2 decidery, ale w takich meczach zawsze najlepszy over, John będzie zdeterminowany by odwrócić trend, co powinno się przełożyć na wyrównany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 128

jago1991

Użytkownik
O 13 dwa ciekawe spotkania:
Matthew Selt - Judd Trump 2 1,33
Selt wygrał co prawda 4-0 z Milkinsem i stracił tylko dwa fraimy w całym tourze w Gdyni, ale to Trump jest tu zdecydowanym faworytem dla mnie. Myślę, że dwa fraimy oddane Seltowi to będzie max na ten pojedynek.

Shaun Murphy - Stephen Maguire powyżej 5,5 fraimów 1,53
Dużo bardziej wyrównana para, obaj są w wysokiej formie, więc myślę, że mecz może zakończyć się w deciderze, choć wystarczy mi wynik 4-2 dla któregoś z panów. Osobiście skłaniałbym się do zwycięstwa Shaun&#39;a, który wg mnie jest najlepiej dysponowany z wszystkich uczestników Gdyńskiego touru.
AKO: 2.04
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mecze już o 13, więc krótko.
Matthew Selt v Judd Trump
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.66 bet365 ⛔ 4-1 :;/: Trump...
Selt po męczarniach w pierwszym meczu z Saifem później odprawił wszystkich rywali do zera, a wcale nie była to najłatwiejsza drabinka (Tayllor, Hamilton, Milkins). Z lubiącym trochę popajacować Trumpem powinien być w stanie przynajmniej doprowadzić do wyrównanego meczu, a moim zdaniem nie wykluczona też niespodzianka.
Shaun Murphy v Stephen Maguire
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 bet365 ✅ 4-3
W meczu Murphy’ego z Maguire’em over rozumie się samo przez się. Obaj zawodnicy w wysokiej formie ostatnio i pokazali jej próbki również w Gdyni. Zapowiada się świetny mecz i wątpię, żeby potrwał krócej niż 6 frejmów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom