>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie chciałbyś pojechać/zamieszkać?

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak zniosą wizy to następnego dnia kupuje bilet do Stanów.
A tak to z najbliższych planów to w najbliższe lato ewentualnie za rok ruszam autostopem w Europe i ile się da to z wiedzę. Co do tego celu atakuje ostro SITĘ angielską, bo nigdy w szkole nie miałem anglika. A tak po prostu ogólem potrzebny angielski, choćby do bukmacherki ;)
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Jak zniosą wizy to następnego dnia kupuje bilet do Stanów.
Sphinx teraz już nie robią większych problemów z przyznaniem wizy,przynajmniej studentom.California - piękne widoki,ocen i przede wszystkim pogoda(zima jak u nas jesień). Jeśli miałbym zamieszkać za granicą to może tam,chociaż tak przyzwyczaiłem się do tej Polski,że ciężko by mi było.Po dwóch miesiącach spędzonych w Stanach tęskniłem za krajem ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
No tak mój brat dostał wizę, ale przesadził i już nie legalnie siedzi tam w okolicach NY.
Więc nie liczę, żebym ja miał dostać.
 
wroclaw-59026 0

wroclaw-59026

Użytkownik
Ja chcialbym zamieszac na przecudownej wyspie Bora Bora!!! Nie wiem czy wiecie jak ona wyglada... dlatego polecam wbicie tej nazwy w galerii google bo jest na co popatrzec. Najsmutniejsze jednak jest to ze taka wycieczka nie jest zbyt tania bo za jedna osobe jakos wychodzi 8 tys zl... wiec juz nie chce myslec ile kosztuje tam kupienie jakiegos domu, i czy to w ogole jest mozliwe.
Innym miejscem jest ... hiszpania ???? ... duzo slonca i goracy latynowski klimat ????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jeśli miałbym gdzieś mieszkać to albo było by to miejsce zimne(czyli Skandynawia, a dokładniej Szwecja bądź Finlandia), albo miejsce bardzo gorące, tyle że to już nie w Europie. Wybrałbym w tedy Florydę. Nie lubię takiego klimatu jak w Polsce że raz jest słońce a raz deszcz. Byłem kilka razy w stanach i muszę powiedzieć że podoba mi się tam styl życia, jak ktoś wcześniej wspomniał jest on na luzie. Jedyne co mnie odstrasza od USA to fakt że w wielu miejscach się nie wyjdzie wieczorem, ba lepiej w ogóle tam nie odwiedzać takich miejsc, bo można już nie wrócić w jednym kawałku ???? , choć w tych lepszych dzielnicach to już nie jest taki problem. Kiedyś marzyła mi się jeszcze Japonia, zawsze podobało mi się połączenie tradycji z nowoczesnością. Jeszcze bardzo fajnie jest na Long Island, tyle że nie ta część z NY, lecz mniejsze miejscowości, gdzie naprawdę jest spokojnie, a do NY mamy godzinę drogi. Może kiedyś tam wyjadę na stałe, ale to dopiero po studiach, czyli najwcześniej za 3 lata
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Jeśli miałbym gdzieś wyjeżdżać to gdzieś w ładny zakątek Polski, z dziewczyną, bez telefonu, bez internetu, bez telewizje. Spędzić kilka dni we dwoje w jakieś malowniczej chatce na zboczu góry, siedząc przy kominku. Oderwać się od tego codziennego wariactwa.
Jeśli chodzi o stałe zamieszkanie to tylko i wyłącznie tu gdzie teraz mieszkam, kocham swój kraj, kocham swoją miejscowość, nigdzie indziej bym sie nie odnalazł.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Zdecydowanie w Stanach, Nowy Jork ze względu na niepowtarzalny klimat tego miejsca albo zachodnie wybrzeże ze względu na pogodę. Ahhh marzenia...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Norwegia to piękne miejsce do życia..piękne widoki (ja akurat byłem w Stavanger i okolicach), przyroda, świetni ludzie, porządek, cisza, spokój..żyć nie umierać..polecam każdemu wypad do Norwegii
Stany Zjednoczone też są fajnym krajem, ale wolałbym mieszkać w jakimś prowincjonalnym stanie typu IDAHO czy MONTANA niż w metropolii typu LA....cisza, spokój, masa przestrzeni, dzika i piękna przyroda..
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Bora-Bora - wypas miejsce. Cieplutko, śliczne plaże i jeszcze lepsze morze ???? No i te domki śliczne na palach ???? Żyć nie umierać ????
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wycieczkę to marzę i planuje takie wojaże jak:
1.US Trip czyli przelot samolotem do LA,wynajęcie samochodu i podróż przez całe Stany,zwiedzając po drodze ciekawe zakątki.Po przejechaniu wzdłuż całego kraju oddaje auto gdzieś w NY lub Washingtonie i samolot do Polski
2.Druga wycieczka,nieco bardziej realna to podróż koleją Transsyberyjscką z Moskwy Do Władywostoku zaliczając po drodze Bajkał,Pekin,Mongolię.Dobrze byłoby również zaliczyć Japonie przy okazji.
3.Skandynawia (poza Danią-tam już byłem chociaż chętnie pojechałbym jeszcze raz). Norwegia,Szwecja,Finlandia-przede wszystkim ze względu na piękne widoki.

Tak ogólnie to uwielbiam podróże i mógłbym całe życie podróżować po wszystkich kontynentach tylko trzeba mieć czas i przede wszystkim pieniądze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Norwegia to piękne miejsce do życia..piękne widoki (ja akurat byłem w Stavanger i okolicach), przyroda, świetni ludzie, porządek, cisza, spokój..żyć nie umierać..polecam każdemu wypad do Norwegii

Stany Zjednoczone też są fajnym krajem, ale wolałbym mieszkać w jakimś prowincjonalnym stanie typu IDAHO czy MONTANA niż w metropolii typu LA....cisza, spokój, masa przestrzeni, dzika i piękna przyroda..


Weź nic nie mów o Norwegii, masakra. Poza tym, że hajsu dużo to beznadzieja.
Wjeżdżam do miasta, wielkościowo takie miasto to u nas 20-25 tysięcy ludzi. Jadę jakieś 5 minut przez miasto, wchodzę do sklepu i pierwszą osobą jaką widzę w mieście jest ekspedientka w sklepie. Masakra jakaś, ludzi tam mało, mało się dzieje i w dodatku wszyscy wszystko robią tak wolno, że to się w bani nie mieści. Spokój ok, ale oni przeginają, tam jest po prostu nudno, nic się nie dzieje.



Hiszpania i tyle w temacie, jakieś przedmieścia Barcelony czy Valencii, blisko morza i żyć nie umierać. Najlepiej w okolicach Barcelony, to co roku w wakacje pełno laseczek przyjeżdża :razz:

A poza tym Bieszczady, mega miejsce.

To o mieszkaniu.

A pojechać zawsze chciałem do Leningradu, ale jakoś nigdy nie miałem okazji, poza tym Ameryka Płd, taki trip a la Cejrowski po Chile, Kolumbii, Boliwii itp.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co to znaczy nudno? Po prostu nie zapierdzielasz tak, że nie masz na nic czasu...tam się inaczej żyje...inna mentalnosc ludzi...inne nastawianie do życia..świetny kraj...jest czas na prace, jest czas na łódeczke, jest czas na wycieczke...mało ludzi, ale za to jakie blondyny????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Mieszkać w Polsce.Pojechać na Kube ,Meksyk,Maroko,Egipt,Szwecja,Hiszpania,Seszele,Luksemburg= kiedyś chciałbym te państwa zwiedzić.
I jakiś rejs po wyspach Ameryki Płd;)
Lubie zwiedzać ,najbardziej zamki:cool:heheh
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Na pewno nie będę oryginalny bo w Chinach na bank nie chciałbym się osiedlić ???? , ale West Coast jak najbardziej, a ogólnie to całe USA. Każdy stan ma swój unikalny urok. Poza tym to również nie będę oryginalny i alternatywnie wybrałbym Szwecję albo Norwegię popierając to co wyżej napisał Lcash, a dalej i tu również brak oryginalności to wyspy ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
fajny kraj i obyczaj: N o w a Z e l a n d i a. Super widoki i ogólnie piękne miejsce ! Nie byłem ale czytałem sporo. Wolałbym lecieć tam na wakacje jak do Chin czy Brazylii. Te same sianko a lepszy wypad !
 
Do góry Bottom