• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Gdzie kierowac skargi na firmy bukmacherskie?

Temat na forum 'Bukmacherzy Internetowi' rozpoczęty przez beneditto, Czerwiec 23, 2011.

Więcej tematów od beneditto
    1. beneditto Nowy użytkownik

beneditto
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam,

Czy mial ktos z Was sytuacje, gdzie zostal bezczelnie oszukany przez jakakolwiek firme bukmacherska w internecie? Ja wlasnie zostalem dzis oszukany przez jednego z najbardziej znanych internetowych bukmacherow na kwote 600 funtow (!!).Firma ta stwierdzila, ze posiadam wiele kont na 1 ip i dlatego nie wyplaci mi moich pieniedzy.Oczywiscie nie zgadzam sie z ich bledna decyzja jednak rozmowa droga mailowa do niczego nie prowadzi, doszedlem do punkt, w ktorym support ignoruje mnie i nie odpisuje na moje emaile. Chcialbym dowiedziec sie od bardziej doswiadczonych w temacie forumowiczow, czy istnieje jakas wyzsza instancja, do ktorej moglbym napisac ze skarga, instancja, ktora wysluchalaby moich argumentow i zaczela dzialac? Wydaje mi sie, ze firmy bukmacherskie musza podlegac pod jakies instytucje, ktore beda chronic klientow przed wszlekiej masci walkami.

Bardzo prosze o uzyczenie jakichkolwiek informacji, do kogo moglbym zglosic sie ze skarga, w jaki sposob to zrobic i czy ktokolwiek mial kiedys takie przejscia i czy udalo mu sie wyjsc zwycieska reka.

Pozdrawiam i licze na pomoc.

2. Vader Forum VIP

Vader
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      2731
      Jeżeli nie jest to bukmacher "krzak" to każda firma ma na swojej stronie ma napisane kto jej wydał licencje, do kogo można się odwołać.

Jeśli podałbyś nazwę bukmachera byłoby łatwiej Tobie powiedzieć.

3. Pato82 Nowy użytkownik

Pato82
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Znakomita wiekszosc firm bukmacerskich jest zarejestrowana w IBAS, taki sad ktory dokladnie sie zajmuje takimi przypadkami jak Twoj gwarantujac bezstronnosc i uczciwosc. Panel ekspertów bada sprawy calkowicie niezaleznie, a bukmacher raczej musi sie zgodzic z koncowym werdyktem.

4. beneditto Nowy użytkownik

OP
      OP
      beneditto
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam,

Na poczatku chcialbym bardzo podziekowac uzytkownikom Vader oraz Pato82 za odpisanie w tym temacie: dzieki chlopaki!

Chodzi mi konkretnie o Williamhill. Gralem sobie bez najmniejszego problemu tak dlugo, do momentu, w ktorym chcialem wyplacic pieniadze.Wtedy zablokowali mi konto, wyplacili moj depozyt i wszystko w tym temacie...

5. Przemkoo Dobrze znany użytkownik

Przemkoo
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      26
      Dokładnie ja mam taką sama, identyczna sytuacje. Też mi wypłacili jedynie depozyt i zablokowali konto. Do kogo mogę się zglosić jesli chodzi o William Hill?

6. kukla Forum VIP

kukla
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      1421
      Na przyszłość - takich informacji najczęściej należy szukać w stopce na stronie głównej (ewentualnie w regulaminie).

W przypadku WH jest to:

7. Merida1879 Aktywny użytkownik

Merida1879
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      208
      Witam.
      Właśnie obiecałem dla STS, że zrobię mim pseudo reklamę.
      Od początku.
      Zawarłem z nimi zakład z paroma zdarzeniami, gdzie był między innymi mecz tenisa pomiędzy:
      Delbonis F.(Arg)0-2Roger-Vasselin E.(Fra) obstawiłem 0:2 dla Vasselina. No to ucieszony zacieram ręce i czekam na mecze LM.
      Ale po jakimś czasie sprawdzam kupon i co widzę, stawka została zmieniona na 1.00 czyli tak jakby nie było zawartego zakładu.
      Oczywiście zacząłem interweniować u nich i pokazywać zrzuty ekranowe które sobie wcześniej porobiłem UDOWADNIAJĄC IM ŻE ZMIENIAJĄ CZASY
      ZAWARTYCH ZAKŁADÓW.POKARZE WAM JAK TO ROBIĄ.
      Zmieniają decyzje i zaliczają zakład, al po paru minutach patrzę i nie wierze - zakład wyzerowany.
      Dla mnie jest to czysta machlojka, ale nie zostawi tego tak, są instytucje które tylko czekają na takie newsy.
      w pierwszym zdjęciu czerwone zakreślenie jest złe, chodzi o niebieskie.A fotki są na: http://www.forum.bukmacherskie.com/f190/mecz-wycofany-z-ofert-94344.html#post3884442

8. xmen1112 Nowy użytkownik

xmen1112
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam temat widzę, że już dość stary ale nie chcę zaśmiecać forum. Podbijam pytanie i do kogo można złożyć skargę na bukmachera LV Bet. Dodam, że sytuacja wygląda tak, że obstawiłem na live 4 mecze. Wszystkie weszły. Kupon został rozliczony pozytywnie wygrałem około 290 zł. Na koncie miałem jakieś 320 zł na drugi dzień okazało się, że z mojego kuponu zniknęło 150 zł po rozmowie na czacie okazało się, że jakiś cymbał źle wstawił nazwę jednej z drużyn i mimo, że mecz się odbył i padł wynik 3-1 to oni sobie to jako zwrot na drugi dzień rozliczyli czy tak mogą i czy to się godzi, żeby sobie takie jaja robili. Czy można złożyć na nich za to skargę, że oszukują ludzi?

9. shingper Dobrze znany użytkownik

shingper
      Polubienia:
      36
      Reputacje:
      563
    10. Soldier31 Dobrze znany użytkownik

Soldier31
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      22
      A na Totolotek.pl ? Licencję mają od ministerstwa finansow.

Poleć forum