>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie można złożyć skargę na bwin

M 1

maticmg

Użytkownik
Gram u nich sporo czasu pierwszy raz mam taka sytuację ewidentnie są mi winni kasę nie mogę jednak od nich jej wydobyć moje prośby kończą się non stop takim samym pismem że sprawa jest w toku i że proszą mnie o cierpliwość trwa to juz praktycznie miesiąc czasu.
Chodzi o kase i wiadomo że im nie odpuszczę pisałem już do suportu jak napisałem wyżej co jeszcze mogę w tej sprawie zrobić ... boje sie że nie odzyskam pieniędzy. POnieważ biwin ma w dupie graczy z Polski niestety taka jest prawda, a pieniędzy do odzyskania jest nie mało posiadam screeny z historii które dowodzą iż wypłaciłem pieniądze nową funkcją early payout niestety na koncie gracza jest ich brak.
 
sedan 3

sedan

Użytkownik
Mam podobną sytuację...
Wpłaciłem wczoraj pieniądze do BWin. Do dziś się nie pojawiły na koncie BWin mimo, że w historii transakcji są zaksięgowane prawidłowo!
Dziś dostałem od nich informację, że wpłata poszła na pokrycie debetu po źle rozliczonym przez nich kuponie z 15.12.2012 !!!
W kwietniu 2013 wpłaciłem pieniądze, pograłem przez miesiąc i nic takiego nie miało miejsca by coś poszło na spłatę jakiegoś debetu!
Po 9 miesiącach coś im się źle rozliczyło i nagle mam DEBET i kasują moje wpłaty póki ich nie spłacę... Dodam, że nigdzie na stronie nie widzę ile jestem na minusie bo stan konta mam 0,00 PLN!
???? OSZUŚCI !!!
 
Do góry Bottom