>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie postawić za 20k?

Status
Zamknięty.
P 0

poczatkujac

Użytkownik
Witam. Jestem początkującym graczem. Gram progresje 10x dla kursu 1.25.

1. poziom: 0,2€
2. poziom: 2€
3. poziom: 20€
4. poziom: 200€
5. poziom: 2000€
6. poziom: 20000€

Do tego momentu zawsze kończyłem na pierwszych 3 poziomach, tylko raz na 4. Teraz jednak złapałem czarną serie i już 5. typ pod rząd mi nie wszedł. Cóż do sześciu razy sztuka. Następnym razem na pewno się uda. Chciałem postawić za 20k, ale u bukmachera jest limit na maksymalną stawkę 3k i teraz nie wiem co robić, bo chcę to progresje zakończyć.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli piszesz to na serio w co naprawdę wątpię to naprawdę proponuję się puknąć w głowę...
Co do samego pytania, to już zależy co chcesz zagrać, jak jakieś niszowe ligi to nigdzie za tyle nie zagrasz, chyba że w jakiś Azjatyckich bukmacherach. W większości buków takie zakłady muszą zatwierdzić traderzy. Ogólnie Pinnacle ma wysokie limity więc może tam by się dało.
 
P 0

poczatkujac

Użytkownik
Dzięki za informacje. No właśnie obawiam się, że w pinnacle za 20k nie zagram. Interesują mnie zakłady w meczach piłki nożnej typu under/over i w tenisie kto wygra gema.
Do tej pory zyskałem ok. 268€ i teraz w tej progresji jak na razie straciłem 2222,20€ ale teraz jak postawie za 20k i wygram to będę ponad 500€ na plusie.
 
R 23

rutra

Użytkownik
możesz założyć konto u 10-20 bukmacherów i w każdym wytypować ten sam mecz za taką samą stawkę, żeby się utworzyło 20 tysięcy, jednak jaką masz pewność że za 6 razem trafisz? jeśli rzucasz monetą i 5 razy pod rząd wypadnie reszka to prawdopodobieństwo że za 6 razem wypadnie orzeł dalej wynosi 50%, na początku było większe, ale z każdym rzutem malało, w twoim przypadku prawdopodobieństwo trafienia typu z kursem 1.25 wynosiło 80%-marża, prawdopodobieństwo trafienia za 6 razem było bliskie 100%, ale teraz dalej wynosi 80%-marża.
 
osom 36

osom

Użytkownik
Na betfair też nie masz limitów, możesz postawić ile chcesz, wszystko zależy czy ktoś kupi twój kurs lub czy ktoś wystawił kurs który cię zadowoli. Na US Open sporo kasy powinno być szczególnie kiedy zbliża się mecz.
 
P 0

poczatkujac

Użytkownik
Nie jestem trollem. Ja tylko chciałem się dowiedzieć jak mam taki zakład postawić. Myślałem, że może u ziemniaków, tylko kurczę tam jest 12% podatek musiałbym coś jeszcze dołożyć, z resztą nikt mi 20k€ nie przyjmie u ziemniaków, bo z tego co wiem to tam można max. 1kPLN i musiałbym latać 80 razy do różnych punktów aby nie wzbudzać podejrzeń.
 
P 0

poczatkujac

Użytkownik
Postawiłem u kilku buków ten sam mecz. Kursy wahały się od 1.25 do 1.35 i kurcze nie weszło. Jak to możliwe? 200k już nie postawie, bo nie mam tyle a niech to. Kończę z bukmacherką raz na zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom