>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

German Masters 30.01-03.02.2013

Status
Zamknięty.
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Od razu na dzisiaj 3 propozycje , z pierwszej dzisiejszej sesji :
Advani - Dunn typ 1 ✅
Dunn przegrywa wszystko jak leci. Nie wygrał meczu już od 7-8 miesięcy. Advani natomiast gra w kratkę ale rozgrywa się kolega i można na niego liczyć. Wiadomo, że pewne kiedyś ten Dunn wygra ale wydaje mi się , że jeszcze nie teraz.
Brecel - Pinches typ 1 ⛔
Tutaj mecz bardziej ryzykowny ale Brecel ostatnio w niezłej formie. Pinches ostatnio troszkę zwolnił a wynik w kwalach do UK tragiczny.
McManus - Drago typ 1 ✅
Tutaj też różnie może być ale liczę na błędy Drago. Wiadomo jak on gra, tempo wbijania niesamowite i często popełnia głupie błędy nawet na szybkich nie przemyślanych odstawnych. Jak ma swój dzień to ciężko z nim się gra bo jak człowiek w ekstra tempie przegrywa to ciężko zareagować. Jednak MC potrafi zwalniać grę i liczę , że będzie wykorzystywał swoje szanse i wbijał wygrywające breaki.
Edit : Do pełni szczęścia nie wiele zabrakło. 2/3 jak na pierwsze typy nie jest źle, ale nie smak pozostaje bo to co zrobił Brecel ... miał już 3-0 i robił co chciał. Do przerwy 3-1, i po przerwie wrócił totalnie inny zawodnik. Od stanu 3-3 to już wyczyniał takie żale ... walił na pałę jak leci, zero myślenia totalnie olewactwo i poległ 4-5. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z dwóch trafnych typów
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Higginson - Zhang Anda typ 1 ✅ ( 1,4 Fortuna )
Kolejny typ ze snookera na razie tylko jeden. Zhang jeden mecz tutaj już wygrał z Mehta 5-2. Wynik niezły ale przebieg frejmów słaby bo wiele wbić po 15-20 punktów. Mam nadzieję, że Higginson będzie wykorzystywał słabe podejścia Andy i większymi breakmi wygra to spotkanie.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Higginson - Zhang Anda typ 1 ✅ ( 1,4 Fortuna )
Kolejny typ ze snookera na razie tylko jeden. Zhang jeden mecz tutaj już wygrał z Mehta 5-2. Wynik niezły ale przebieg frejmów słaby bo wiele wbić po 15-20 punktów. Mam nadzieję, że Higginson będzie wykorzystywał słabe podejścia Andy i większymi breakmi wygra to spotkanie.
Kolejny trafny typ, mogło być dużo łatwiej bo z 4-2 oddał na 4-4 ale skończyło się 5-4 ????
Na teraz kolejny typ , mecz się rozpoczął ale dosłownie kilka minut temu :
Marco FU - Selt typ 1 ✅ ( 1,4 fortuna )
Umiejętności całkowicie po stronie FU. Możliwości budowania dużych breaków też po stronie FU bo Selt bardzo często miewa kiepskie mecze. Często ma mecze gdzie granica 50 punktów w breaku jest dla niego nie osiągalna. Tutaj liczę na zwycięstwo FU.
Edit : Kolejny trafny typ. Trzeba przyznać, że Selt zagrał najlepszy mecz od dłuższego czasu. Prowadził nawet już 3-1, ale równiejsza gra FU zadecydowała i wygrał 5-4. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał sobie dzisiaj z 2 trafnych typów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W dniach 28-30. listopada 2012 roku zostało rozegranych większość meczów w kwalifikacjach do tego turnieju. Jednak część meczów decydującej fazy kwalifikacji zostanie rozegranych 30. stycznia 2013 roku - będą to spotkania z udziałem najlepszych snookerzystów (tutaj format zawodów jest tak skonstruowany, że nawet Ci najlepsi muszą wziąć udział w kwalifikacjach). Turniej główny zostanie rozegrany w dniach 30. stycznia - 3. lutego 2013 roku.
Szczegóły można znaleźć tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/2013_German_Masters
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tak, jak napisałem w poprzednim poście, pozostało do rozegrania część meczów decydującej fazy kwalifikacji, a także turniej główny. Wszystkie te spotkania zostaną rozegrane w dniach 30. stycznia - 3. lutego 2013 roku w berlińskim obiekcie Tempodrom.

Kursy na mecze (WilliamHill):



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Na początek dwie krótkie a dla wielu zapewne przydatne informacje:
W turnieju German Masters wraz z czołową szesnastką rankingu, rywalizuje także szesnastu zawodników z kwalifikacji oraz ośmiu zawodników, którym przyznano dzikie karty. Ci zawodnicy w rundzie wstępnej rywalizują z kwalifikantami, którzy zajmują najniższe pozycje w rankingu.

Wszystkie mecze turnieju German Masters, do ćwierćfinałów włącznie, są grane do pięciu wygranych partii, półfinały do sześciu, natomiast mecz finałowy do dziewięciu wygranych frejmów.


Moje propozycje:

Mark Selby - Thepchaiya Un-Nooh ▶ Selby -1,5 [1,40]✅ 5:2
Tutaj chyba nie trzeba wiele pisać. Numer 1 światowego snookera kontra 68 zawodnik rankingu oficjalnego. Grali se soba dwukrotnie, wygrywał oczywiście Mark w stosunkach: 4:1; 5:1. Selby jest na fali i to niezłej. Świeży zwycięzca Mastersa pokazał może nie porywającą ale skuteczną i solidną grę. O czym tu wogóle pisać. Selby przecież nie odpuści meczu jeszcze w fazie kwalifikwacyjnej w turnieju, gdzie pula nie jest taka mała bo 300 000 euro. Grają do 5 wygranych frejmów, więc odpowiedni dystans aby nie zrobić niemiłej niespodzianki. Uważam, że taj nie ma szans na jakiś korzystny rezultat, chodzi mi nawet o wygranie kilku frejmów. Selby powinien szybko i łatwo wygrać aby się nie męczyć na takiego rywala.

Judd Trump - James Wattana ▶ Judd Trump -1,5 [1,36]⛔ 5:4 prowadził 3:1 aby przegrywać 3:4 i wygrać mecz... Okropne ma te przestoje Trump.

Sytuacja podobna jak wyżej z tym, że Wattana to już zawodnik z przeszłością i doświadczeniem. Od dłuższego czasu azjata jest bardzo słaby. Widziałem jego grę z przed 4 tygodni gdy grał z Muflinem i dostał lanie 5:1. Grał fatalnie, proste błędy, słabe odstawne i masa pudeł na prostych wbiciach. Z taką grą Trump długo przy stole nie będzie stał. Szybko wykorzsyta swoje sytuacje. Grali ze sobą 2 razy i Judd wygrywał 2:4; 1:4. Nie wierzę, że tak dysponowamy James może ugrać aż 4 partię z młodym anglikiem który ma coś do udowodnienia i napweno nie odpuści. Jest o co pograć. Trzeba gonić w rankingu Selby&#39;ego i coś zarobić.

Neil Robertson - Daniel Wells ▶ Neil Robertson [1,17]✅ 5:0
Gracz z samego czuba kontra jeden z końca rankingu, czyli 86 miejsca. Na początek h2h. Grali ze sobą 4 krotnie. 3 zwycięstwa Kangura i jedno walijczyka. Wyniki: 3:4, 4:2, 4:1, 4:2. Neil w Mastersie pokazał super grę, jednak trafił mu się słabszy mecz w samym finale gdzie pokonał go Selby. Wells nigdy nie notował dobrych rezultatów, czasami przewijał się w cyklach PTC i jednorazowo w pierwszych rundach słabych turniejów. Przegrana Robertsona była mega sensacją i nie wiem co musiałoby się stać aby tak się potoczył mecz. Tylko i wyłącznie wygrana Neila.

AKO: 2,23 WilliamHill⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Emocje dopiero co opadły po turnieju Masters, w międzyczasie został rozegrany turniej Shoot-Out, w którym dla nieśledzących powiem, że zwyciężył Martin Gould pokonując w finale Marka Allena, a przed nami już turniej German Masters, który różni się tym od innych zawodów, że przyznawane są tu dzikie karty przez co również zawodnicy z czołowej 16stki muszą grać w kwalifikacjach. Dla nas to tylko plus, ponieważ oznacza to mecze między zawodnikami z czołówki a tymi teoretycznie słabszymi tak więc wyniki takich spotkań powinny być łatwiejsze do przewidzenia. To nie Masters gdzie każdy mógł wygrać z każdym i nie można było mówić, że jest to niespodzianka.
Tyle tytułem wstępu. Widzę, że pierwsze typy już się pojawiły, także na początek nawiążę do nich i podpiszę się pod propozycjami rybnego gangstera z prostego powodu, są to typy na wyraźnych faworytów, a i proponowane handi jest na tyle niskie, że powinno wejść równie gładko jak czysty win.
Dzisiaj podam moje propozycje odnośnie spotkań kwalifikacyjnych (bo to się jeszcze tak nazywa), natomiast jutro skupię się na turnieju głównym.
Trump - Wattana
Judd strasznie niemrawy w tym roku i kiedy wydawało się, że to będzie jego sezon i będzie kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa okazuje się, że turnieje uciekają a u Trumpa zwycięstw nie ma. Gra bardzo nierówno, ryzykuje kuriozalne wbicia na które 95% zawodników nawet by nie spojrzała i niestety ale pudłuje. Jego przeciwnik to doświadczony Taj, ojciec tego sportu w kraju nad Mekongiem, który jednak kolokwialnie mówiąc szału od dłuższego czasu nie robi i uważam, że stracił miano najlepszego Taja w snookerowym świecie. Nie wyobrażam sobie aby Trump tego meczu nie wygrał.
Trump zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,14 bet365
oraz typ ryby Trump handi -1,5
Williams - O`Donnell
Borsuk w meczach z przeciwnikami z czołówki od jakiegoś czasu zawodzi i aż żal patrzeć na jego grę ale ma coś takiego, że spina się na mecze z &quot;kelnerami&quot; i pokazuje, że oni mu jeszcze rady nie dadzą, lubi z nimi wysoko wygrywać. O`Donnell nie jest oczywiście jakimś słabeuszem i swoją dyscyplinę podczas meczu zachowuje wydaje mi się jednak, że w tym meczu nie ugra za wiele. Scenariusze są dwa: albo Williams go pyknie na luzaku 5-0, 5-1 albo zagra tragicznie i przegra 4-5. Ja wierzę mimo wszystko w ten pierwszy scenariusz stąd typy:
Williams zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,2 bet365
Williams handi -2,5:✅ kurs 1,83 bet365
Robertson - Wells
Chciałby się człowiek doszukiwać niespodzianki ale to jeszcze nie tutaj. Daniel nie ma absolutnie żadnych argumentów, żeby pokonać australijskiego mistrza świata. Skłaniam się ku typom podobnym jak w meczu wyżej:
Robertson zwycięstwo w meczu: typ ryby
Robertson handi -2,5:✅ kurs 1,61 bet365
Ilość framów w meczu poniżej 7:✅ kurs 2,25 bet365
Murphy - Woollaston
W temacie o ulubionym snookerzyście napisałem, że lubię Shauna a Bena wręcz przeciwnie tu jednak spodziewam się walki i dość wyrównanego spotkania. Tak jak porażka Shauna byłaby niespodzianką tak handi 2,5 Ben jest w stanie pokryć. Gdyby był to mecz do 6 zwycięstw miałbym obiekcje, natomiast do 5 wygranych handi 2,5 to według mnie sporo jak na ten mecz, a kurs przyzwoity:
Woollaston handi +2,5:⛔ kurs 1,72 bet365
Murphy solidnie ale bez szału, Ben słabiutko, a spokojnie te 3 partie mógł uciułać gdyby nie banalne błędy.
Higgins - Lines
Kolejny mecz (tak jak pisałem we wstępie) ze zdecydowanym faworytem, będącym ostatnio w przyzwoitej formie (oczywiście do pełni umiejętności jeszcze trochę brakuje) szkockim mistrzem, a kolejnym zawodnikiem z tzw drugiego a nawet trzeciego rzutu. Tak jak jest wielu zawodników reprezentujących obecnie poziom Linesa, którym wróżę niezłą snookerową karierę tak Peter ma już swoje lata i widać od dłuższego czasu, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, może być już tylko gorzej. Higgins powinien go wypunktować w chirurgiczny dla siebie sposób:
Higgins zwycięstwo w meczu:⛔ kurs 1,12 bet365
Higgins handi -2,5:⛔ kurs 1,61 bet365
Co za nędza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
@ Mark Allen (-2.5) 1.72 - Nigel Bond Sportingbet ✅
Handi wysokie, ale myślę, że można spróbować. Allen ostatnio w bardzo wysokiej formie. W Mastersie porażka z późniejszym finalistą Robertsonem po wspaniałym meczu. Gdyby tam Irlandczyk z Północy miał ciut więcej szczęścia to on mógłby dojść do finału. Do tego wygrana grupa 4 ligii gdzie Allen nie przegrał nawet meczu, a miał niezłych rywali jak choćby Selby, Trump, Maguire. Do tego finał ostatnio rozegranego Shoot Outu. To wszystko daje do myślenia jeśli chodzi o dyspozycję Allena. Jego przeciwnik Nigel Bond najlepsze lata ma już za sobą. Jest to gracz bardzo doświadczony, ale w ostatnich sezonach gra po prostu kiepsko i sporadycznie udaje mu się w ogóle dochodzić do fazy głównej większych turniejów. Nie sądzę by 007 był w stanie urwać więcej niż 2 partie tak dysponowanemu Allenowi.

@ Mark Selby (-2.5) 1.72 - Un - Nooh Sportingbet ✅
Podobna sytuacja. O Selbym nie ma co się za bardzo rozpisywać. Nr 1 rankingu, wygrane UK i Masters i olbrzymia szansa na zdobycie w jednym sezonie potrójnej korony. Jego przeciwnik jest młody i ma potencjał, gdzieś tam sobie czasami pogrywał w kwalach z różnym skutkiem, ale na Anglika brak mu raczej sensownych argumentów i nie powinien być dla niego realnym zagrożeniem.

@ X.Goudong - K. Maflin over 7.5 1.66 Sportingbet ✅
Ciekawie zapowiadający się mecz w którym ciężko wskazać faworyta. Chińczyk to chyba w tej chwili nr 3 w swoim kraju po Dingu i Wenbo. Ustabilizował swoją pozycję już na jakimś tam poziomie. Maflina pamiętam z kilku turniejów PTC w których pogrywał sobie całkiem nieźle i zaliczył chocby ładny powrót do meczu z Robertsonem od stanu 0-3 na 4-3. Bardzo możliwy jest tutaj wyrównany i zacięty mecz, który zakończy się w ostatniej partii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Może będę kontynuował od nowego posta, żeby trochę przestronności wprowadzić w tej mojej litanii ????
Maguire - McManus
Tu może być bardzo różnie. Stephen nie błyszczy formą chociaż oczywiście i tak jest lepszy od Alana, ten drugi za to jest siłą spokoju co jak wiemy działa jak płachta na byka na Maguire`a. Jak przy większości spotkań tej rundy be365 wyznaczył linię na poziomie 2,5. W tym meczu myślę, że działa to na korzyść Alana, wątpię aby dał się zlać:
McManus handi +2,5:✅ kurs 1,8 bet365
Allen - Bond
Można się powtarzać w nieskończoność, faworyt jest jeden i nie jest nim agent 007, któremu bliżej już do stanu spoczynku niż do wielkich snookerowych triumfów. Allen jakby nie patrzeć gra swoje i chociaż brak u niego postawienia kropki nad i w decydujących momentach turniejów to jednak odpadnięcie w meczu eliminacyjnym z Bondem nie wchodzi w rachubę:
Allen zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,12 bet365
Allen handi -2,5:✅ kurs 1,72 bet365
Dale - J.White
Ło matko co za para. Dale największe beztalencie w szerokiej czołówce zmierzy się z wiecznym wicemistrzem świata ale sprzed 100lat;] Dale jest najnormalniej w świecie niepewny, wbije 2 trudne bile pod presją po czym wydaje się, że ma sytuację opanowaną i wtedy lubi pudłować bilę 10 razy łatwiejszą od poprzednich. White mimo wszystko jest pewniejszy i aż takie błędy zdarzają mu się rzadziej. Spodziewam się kaszaniastego meczu, który niestety ale powinien trochę potrwać i konia z rzędem kto wytypuje zwycięzcę:
Ilość framów w meczu powyżej 7:✅ kurs 1,83 bet365
Ding - Chuang
Mecz dwóch Chińczyków i w dodatku według mnie dwóch najlepszych Chińczyków. Chuang powinien się postawić, umie grać bardzo pewnie, a Ding jak to Ding od jakiegoś czasu nie może wejść na optymalne obroty, które trwałyby całe spotkanie. Kamienna twarz w jego wypadku nie oznacza stoickiego spokoju bo gotuje mu się pod czupryną nader często. Myślę, że Chuang może tu powalczyć i może nawet wygrać, a handi 2,5 jest według mnie zawyżone w kierunku doga:
Chuang handi +2,5:✅ kurs 1,8 bet365
Selby - Un-Nooh
Wielki, powracający w imponującym stylu nr 1 kontra młoda dobrze zapowiadająca się azjatycka krew. Tak jak przewidzenie zwycięzcy meczu nie powinno stanowić problemu tak przy handi 2,5 zapala mi się czerwona lampka. Swoją zachowawczość uzasadniam stylem gry Un-Nooh`a, zauważyłem, że jest to zawodnik bardzo ofensywny, który bardzo często rozbija trójkąt oraz jego pozostałości w sposób agresywny tak, że bile pozostają w pozycjach otwartych. Takie zagrania sprawiają, że zawodnik teoretycznie słabszy zwiększa swoje szanse na wygranie partii, ponieważ po jednym dobrym wbiciu dostaje otwarty stół, z którego jest w stanie zrobić wygrywającego breaka. Oczywiście jeśli trafi przeciwnik to wtedy on staje się zdecydowanym faworytem jednak przy układzie zamkniętym znacznie większe szanse na wygraną ma Selby, który z każdego układu potrafi zdobyć te 70 parę punktów więc wodą na młyn jest dla Un-Nooh`a zabawa w grę taktyczną. Moje sugestie:
Typ ryby bo handi -1,5 jest do przyjęcia
Ilość framów w meczu dokładnie 7:✅✅✅ kurs 3,75 bet3,65
Pozostałe mecze wieczorem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Troszkę mizerne kursiki na faworytów wiec ja spróbowałem, kto pierwszy wygra 3 frejmy:
Selby,Neil,Trump,Dott:cool:,MJW=3.31 bet365
Myśle że będzie dobrze chłopaki ostatnio w gazie ???? mozna jeszcze dodać Higginsa i Allena ale coś im nie ufam
Narazie zgodnie z planem na jutro Dott ale w formie jest wiec raczej spokojnie ;)
Higgins:;/:
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ostatnia porcja analiz na dzień jutrzejszy ????
Higginson - Bingham
Bingham lekko spuścił z tonu po bardzo dobrym dla siebie okresie ale tragedii nie ma. Andrew to trochę taki Dale niby w szerokiej czołówce, niby coś tam gra ale na dłuższą metę nic z tego nie wychodzi co można by było zapamiętać na plus. Na minus natomiast można mu zapisać słabą psychikę, póki gra idzie to jest ok ale jak spudłuje jakąś łatwą bilę albo przeciwnik wykradnie mu w ładny sposób partię to pewnie posypie się jak prawie zawsze.
Bingham zwycięstwo w meczu:⛔ kurs 1,5 bet365
Binhgam jednak cieniuje.
Fraser - Carter
Kolejny mecz z teoretycznie wyraźnym faworytem ale jak wiadomo w snookerze różne rzeczy się dzieją. Przyznam, że chociaż rzadko jest możliwość oglądania Frasera to jak już pokazują mecz z jego udziałem robi bardzo dobre wrażenie. Nie dorasta oczywiście do poziomu najlepszych ale gra bardzo poprawnie. Carter nie jest jakimś typem snookerowego niszczyciela więc chociaż wygrać powinien to nie koniecznie rozgromi rywala.
Fraser handi +2,5:✅ kurs 2,0 bet365
Guoding - Maflin
Tutaj tak jak opisał to Grycu, wyrównana para w mojej ocenie ze wskazaniem na Chińczyka jednak typ kolegi wydaje się być najrozsądniejszy także odsyłam do jego analizy ????
Stevens - Burnett
Matthew jak to Matthew wszystkiego się można po nim spodziewać zarówno z dobrej jak i niestety złej strony. Wiecznie nieustabilizowany i grający bardzo chaotycznie co nadrabia solidnymi wbiciami. Burnett no cóż typowy średniak jakich wielu. Pojedynek zapowiada się dość wyrównany.
Ilość framów w meczu ponad 7:⛔ kurs 1,83 bet365
Może ze Stevensem nie jest jednak aż tak źle;]
Poomjaeng - Hawkins
Po cichu liczyłem na linię 2,5 jednak buki głupie nie są i zrobiły 1,5. Poomjaeng nie jest zły, gra całkiem nieźle chociaż nie lubię jego stylu, przypomina mi Dotta czyli takie szarpane uderzenia jakby z pełną siłą i mocno rwane bez większej finezji i miękkości. Hawkins od dłuższego czasu utrzymuje się na zapleczu ścisłej czołówki i z poziomu nie schodzi także przy takiej linii typ na Hawkinsa po przyzwoitym kursie będzie w sam raz.
Hawkins zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,33 bet365
Fu - Walden
Ciężka para głownie z powodu Azjaty, który potrafi zabić siłą spokoju i pięknie budowanymi breakami na małych przestrzeniach a za chwilę totalna amnezja i pewnie miałby problem z trafieniem o łuz od pool bilarda. Walden przewidywalny bardziej, typowy rzemieślnik z dość ubogim arsenałem technicznym ale z solidnym wbiciem i w wielu wypadkach wystarczającą kontrolą białej bili. Skłaniałbym się jednak ku Marco, dawno go nie było widać wierzę, że się przygotowywał do tego turnieju i tą pierwsza rundę przejdzie.
Fu zwycięstwo w meczu:✅ kurs 2,0 bet365
Dott - Harold
Dott ostatnio całkiem przyzwoite występy, śmiem twierdzić, że to jego najwyższa forma od czasu kiedy został mistrzem świata. Jak dobrze wejdzie w uderzenie to Harold nie będzie miał dużo do powiedzenia kto go zna ten wie, że nic specjalnego Dave nie gra.
Dott zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,36 bet365
Dott handi -1,5:✅ kurs 1,66 bet365
To się napisałem, mam nadzieję, że jutro wieczorem będę mógł dopisać znacznie więcej plusów niż minusów. Może komuś się przyda to moje wypracowanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2013 Mark Selby v Thepchaiya Un-Nooh
Zakład Handicap
Typ: Mark Selby(-2.5) @ 1.727 Sportingbet ✅ 5-2

Formuła turnieju sprawia, że chyba tylko na German Masters jest możliwe zestawienie graczy o tak różnych poziomach. Wynik jest sprawą oczywistą, Un-Nooh wprawdzie robi stałe postępy, ale to postępy na poziomie 70 miejsca w rankingu, a dzisiaj zmierzy się z absolutnym dominatorem ostatnich tygodni. Chyba nikt na serio nie tłumaczy ewentualnej niespodzianki zmęczeniem Selby’ego, bo niby jak ciągłe wygrywanie miałoby męczyć? Po wygraniu 3 turniejów z rzędu, w tym 2 z 3 najważniejszych w kalendarzu, trudno mówić, by coś dolegało formie Selby’ego. Berlin też nie leży na antypodach, więc nie ma mowy o zmęczeniu 1.5 godzinnym lotem. Obaj gracze spotkali się pół roku temu i Mark nie miał, żadnych problemów, a wtedy nie był nawet bliski aktualnej formy. Zdziwię się mocno jeśli Taj wygra więcej niż jednego frejma.

German Masters 2013
Xiao Guodong v Kurt Maflin
Total Frames In Match
Typ: Ponad(-7.5) @ 1.666 Sportingbet ✅ 4-5 :spokodfhgfh: na chłopaków zawsze można liczyć, każde spotkanie na pełnym dystansie ????
(Suma frame’ów)
Typ: Powyżej 8.0 @ 3.50 bet365 ✅

Trudno o bardziej wyrównaną parę w tym zestawieniu. Wprawdzie historia bezpośrednich meczy na korzyść Chińczyka, ale co to były za mecze! Wszystkie decydowały się w deciderach i to niezależnie czy były to mecze na krótszym ( PTC i kwalifikacje do turniejów ), cz y dłuższym dystansie (kwalifikacje do MŚ). Bardzo trudno wytypować faworyta tego meczu, chociaż fakt, że to jednak Guodong potrafił zachować zimną krew i wygrywał te wszystkie decidery przemawia jednak za nim. Za to bardzo łatwo przewidzieć, że tu raczej nie będzie pogromu. Oglądałem ich ostatni pojedynek w kwalifikacjach do China Open i dało się odczuć, że idealną sytuacją w ich meczach jest równowaga. Gdy tylko Chińczyk wyszedł na przerwę regulaminową z dwufrejmową przewagą (3-1), to po powrocie Norweg od razu zaserwował mu 2 świetne frejmy z jedną setką (102) i sytuacja wracała po raz kolejny do równowagi. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, bardzo prawdopodobne, że po raz kolejny obejrzymy decider. No bo w którym innym meczu jest to bardziej uprawdopodobnione niż w tym?

Reszta typów bez analizy, ale również pograne.

John Higgins v Peter Lines
Zakład Handicap
Typ: John Higgins(-2.5) @ 1.666 Sportingbet ⛔ 3-5 :;/: żałość bierze jak się patrzy co John w tym sezonie wyprawia..

Neil Robertson v Daniel Wells
Zakład Handicap
Typ: Neil Robertson(-2.5) @ 1.666 Sportingbet ✅ 5-0

Andrew Higginson v Stuart Bingham
Total Frames In Match
Typ: Ponad(-7.5) @ 1.833 Sportingbet ⛔ 5-1 :;/: spodziewałem się, że to będzie trudny mecz dla Binghama, ale nie sądziłem, że tak łatwy dla Higginsona..

Fraser Patrick v Allister Carter
(Zakłady n a h andicap )
Typ: All Carter -2.5 @ 1.72 Bet365 ⛔ 3-5 :kwasny4565: żeby Carter miał męczyć się z amatorem?! Tego nie przewidziałem..
Total Frames In Match
Typ: Poniżej(+6.5) @ 2.625 Sportingbet ⛔
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Dzień bardzo przyjemny ???? Poza niespodziankami w postaci pożegnania się z turniejem Higginsa i Binghama oraz zadziwiająco łatwym zwycięstwem Stevensa i Murphego reszta w należytym porządku nawet aż nadto ????
Mecze Fu - Walden i Dott - Harold opisałem już wczoraj ale okazało się, że zostały przełożone na jutro więc jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do swojego poprzedniego posta.
Jedziemy dalej z koksem;]
Holt - Williams
Tutaj podobnie jak w meczu Hawkins - Poomjaeng liczyłem na linię 2,5. Niestety jest 1,5 co mnie kompletnie nie zadowala. Taktyka podobna jak w meczu do którego się odnoszę, skoro handi nie wystarczające to czysty win na faworyta. Borsuk ładnie rozklepał O`Donnella więc są podstawy sądzić, że z Holtem też sobie poradzi chociaż zaznaczam, że jest to rywal bardziej wymagający.
Williams zwycięstwo w meczu:⛔ kurs 1,36 bet365
Debil, po prostu debil niech wraca na swoje 60 miejsce w rankingu i ogrywa kelnerów.
Allen - Dale
Obaj zawodnicy mają za sobą wygrane pojedynki ze snookerowymi seniorami, które wygrali całkiem pewnie odpowiednio 5-2 Allen z Bondem i 5-3 Dale z Whitem. Allen swoją wysoką dyspozycję utrzymuje a dla Dominica to jak w zdecydowanej większości turniejów ostatni przystanek i tak też przewiduję tym razem gdyż przeciwnik z najwyższej półki.
Allen zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,25 bet365
Robertson - Wasley
Ile wart jest australijski kangur widać było w poprzedniej rundzie gdzie jako jedyny pokonał swojego rywala do zera. W tej rundzie nie trafia mu się przeciwnik dużo lepszy nawet nie ma sensu o nim pisać czegokolwiek. Przepaść między zawodnikami ale handi odpuszczę za to całą swoją wiedzą podpisuję się pod typem na czyste zwycięstwo i traktuję to jako lokatę.
Robertson zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,14 bet365
King - Maguire
Stephen w poprzedniej rundzie pokonał Alana McManusa 5-3 i chociaż może zwycięstwo nie jest bardzo okazałe to po przebiegu meczu wnioskuję, że był on pod kontrolą Maguire`a. W obecnej rundzie trafia mu się jednak zawodnik znacznie mocniejszy i lubiący sprawiać niespodzianki w początkowych fazach turniejów gdyż przeważnie przychodzi mu grać z zawodnikiem teoretycznie lepszym a po meczu okazuje się, że bardzo często jesteśmy świadkami niespodzianki.
King handi +1,5:✅ kurs 2,2 bet365
Milkins - Murphy
Tu mamy linię podobnie wystawioną jak w pierwszym meczu Murphego czyli 2,5 ale przeciwnik jest jednak trochę lepszy. Woollaston przegrał gładko 5-1 ale kto oglądał ten mecz wie, że było w nim dużo szarpanej gry, wykradanych partii i taki obrót sprawy faworyzował gracza bardziej doświadczonego. Dodać należy też, że Ben popełniał banalne pudła i wystawiał grę czego po Milkinsie bym się w tak dużym stopniu nie spodziewał jeśli w ogóle.
Milkins handi +2,5:✅ kurs 1,66 bet365
Ding - Campbell
Ding zaczął swój udział w turnieju od come backu w starciu ze swoim rodakiem, ale on przyzwyczaił mnie już do takich sytuacji stąd grałem na plusowe handi dla jego rywala. W tym meczu liczę jednak, że pierwsze koty za płoty udało się pozostać w turnieju więc powinno być lepiej tym bardziej, że jakiegoś super wymagającego rywala nie ma. Oczywiście Campbell grać potrafi i do ogórka to mu daleko jednak czysty win na Chińczyka powinien wejść.
Ding zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,28 bet365
Perry - Selby
Perry to zawodnik, który jak już gdzieś się pokazuje to z całkiem przyzwoitej strony jednak tym razem trafił najgorzej jak mógł, nr 1 i do tego na chwilę obecną zasługujący na ten numer jak nikt inny. Mark wszedł na obroty,które jak utrzyma do MŚ to będzie zdecydowanym oczywiście jak na snookerowe standardy faworytem. Perry może powalczyć, może pokryć handi ale po co kombinować ????
Selby zwycięstwo w meczu:✅ kurs 1,25 bet365
Lines - Doherty
Sprawca największej póki co niespodzianki mierzy się z irlandzkim mistrzem ale poprzedniej dekady. Ken nie gra jakiś cudów, żeby tu wygrać wysoko a i Lines po skalpie na Higginsie może trochę się wyluzować. Spodziewam się niestety długiego i słabego pojedynku dlatego proponuję typ kombinowany czyli zagranie za połowę stawki typu: dokładnie 8 framów a za drugą: powyżej 8 framów.
Ilość framów w meczu dokładnie 8: kurs 3,5 bet365
Ilość framów w meczu powyżej 8: kurs 3,75 bet365
✅ kombinacja ogólnie na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2013
Michael Holt v Mark Williams
(Suma frame’ów)
Typ: Powyżej 7.0 @ 2.00 bet365 ⛔ 5-1 ????
edit: znowu powtórzę za wczoraj odnośnie meczu Binghama.. Wiedziałem, że to będzie dla Williamsa trudny mecz, ale nie sądziłem, że tak łatwy dla Holta.. Myślałem, że te 3 frejmy jednak Williams ugra, a tu z chwiejnym jak osika Holtem grał jak pijany Jimmy White.. Co z tego, że Holt robił mnóstwo błędów w pozycjonowaniu, skoro te błędy niczym nie skutkowały, bo zaraz dostawał kolejne szanse po beznadziejnych błędach Williamsa.. Chyba czas powoli myśleć o emeryturze.

Williams prowadzi head to head, ale to Holt wygrał ich ostatni mecz (nie licząc zabawowego Shootout). Chociaż pogłoski o śmierci Williamsa uważam za przesadzone, to jednak trudno nie zauważyć, że jest pod formą i popełnia sporo błędów. Holt to bardzo dobry gracz i jeśli jest w nastroju, to jest w stanie pokonać każdego w tourze. Mam przeczucie, że dzisiaj może mieć sporo szans po błędach Marka. Dlatego spodziewam się, że będzie to dużo bardziej wyrównany mecz niż przewidują to buki.

German Masters 2013
Mark Allen v Dominic Dale
(Wygra mecz)
Typ: Mark Allen @ 1.25 bet365 ✅ 5-2
(Zakłady na handicap)
Typ: Mark Allen -2.5 @ 2.00 bet365 ✅

Patrząc na męki jakie wczoraj przechodził Dale (i wszyscy oglądający ten mecz) z wyeliminowaniem Jimmy’ego White’a, trudno pokładać w nim jakiekolwiek nadzieje w meczu z takim graczem jak Allen. Jeden z najbardziej utalentowanych młodych wilków, a już ze sporymi sukcesami i stawiany wśród faworytów wielu dużych turniejów, również w German Masters powinien odegrać niepoślednią rolę. Kurs 1.25 na wygraną Allena wydaje się prawdziwą lokatą.

German Masters 2013
Neil Robertson v Michael Wasley
(Zakłady na handicap)
Typ: Neil Robertson -2.5 @ 1.66 bet365 ✅ 5-1

Wiele się można spodziewać, ale chyba nie tego, że Robbo może mieć jakiekolwiek problem z Wasleyem. Anglik robi postępy, ale wciąż jest to progres na poziomie 80 miejsca w rankingu. Wydaje się, że zmierzenie się w takim turnieju z jednym z najlepszych snookerzystów naszych czasów musi być ponad jego możliwości. Trudno spodziewać się czegoś innego niż gładkie zwycięstwo Australijczyka.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Większość napisali już koledzy wyżej więc nie będę się powtarzał:
@ Allen 1.23 Tobet ✅
@ Robertson (-2.5) 1.55 Tobet ✅
Od siebie dodam @ Fu 1.92 ✅. Dla mnie to Azjata jest faworytem w starciu z Waldenem. Zawodnik z HK jest nieobliczalny i jednego dnia potrafi grać pięknie i ogrywać największego faworyta, by następnego przegrać do zera z cieniasem. Ten sezon jest jednak całkiem niezły w wykonaniu Fu. Dwa półfinały turniejów rankingowych, 2 runda w UK Championship. Walden dobrze zaczął od zwycięstwa w Wuxi, ale potem było coraz gorzej, a ostatnie wyniki to pasmo porażek. UK, Masters to przegrane w pierwszych meczach. Anglik jest tu faworytem chyba tylko ze względu na ranking, bo poziom jego gry jest ostatnio bardzo słaby.

Postanowiłem też zaryzykować i za nie dużą stawkę zagrałem @Michaela Holta 2.80 ✅Tobet.
Williams wciaż mnie nie przekonuje i gra w tym sezonie po prostu słabo. Widoczny jest też spadek w rankingu. Holt jest typowym przeciętniakiem, ale jak będzie miał dobry dzień to jest w stanie powalczyć o zwycięstwo ze słabiej dysponowanym ostatnio Walijczykiem. Ostrożnie, ale zaryzykuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2013
Graeme Dott v Dave Harold
(Suma frame’ów)
Typ: Powyżej 7.0 @ 2.00 bet365 ✅ 5-3 (Zakłady na handicap)
Typ: Dave Harold + 1 .5 @ 2 .10 bet365 ⛔
Dave Harold prowadzi 5-1 w bezpośrednich pojedynkach z Graemem Dottem, w tym ostatnia wygrana do zera. Dott nie pokonał Harolda od 2000 roku, czyli ich pierwszego spotkania. Całkiem przyzwoita ostatnio forma doświadczonego Anglika każe sądzić, że to może być twardy orzech do zgryzienia dla byłego mistrza świata. Dlatego ostrożnie stawkując spodziewam się wyrównanego meczu, granego frejm za frejm. Kto wie, może skończy się nawet deciderem? Co by mnie bardzo urządzało:smile:
German Masters 2013
Joe Perry v Mark Selby
(Zakłady na handicap)
Typ: Mark Selby -2.5 @ 2.00 bet365 ✅ 2-5

Nastały ciężkie czasy dla uznanych graczy z minionych lat. Higgins dołuje, Williams już się chyba w sobie zapadł, nie najlepiej też się dzieje z Joe Perrym. Przełom roku to zdecydowanie nie był jego czas. Najpierw dostał baty od Marka Joyce’a (2-5) w kwalifikacjach World Open, potem lanie sprawił mi Jimmy Robertson (1-5) w kwalach China Open, nawet w Shootoucie też wyleciał po 1 meczu. O Selbym nie ma co dużo pisać, wielka forma i wielkie wyniki w ostatnich tygodniach sprawiają, że jest faworytem numer 1 do zgarnięcia tytułu również w German Masters. Zupełnie bez formy Perry nie może stanowić dla niego godnego przeciwnika. Zapowiada się gładkie zwycięstwo faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
@ P.Lines - K.Doherty over 7.5 1.73 WilliamHill ✅
Faworytem tego meczu jest dla bukmacherów Doherty. Nie wiem jednak czym sugerują się buki. Chyba tylko nazwiskiem Kena, który kiedyś był w czołówce rankingu. Dla mnie ten mecz to typowe 50/50. Lines - zawodnik bez większych sukcesów czy jakichś szczególnych umiejętności. Owszem, udało się sprawić bardzo dużą niespodziankę i wyeliminować w 1 rundzie Higginsa, ale to raczej efekt marnej gry Szkota, a nie genialnej dyspozycji Linesa. Doherty jest dużo bardziej utytułowany, ale najlepsze lata ten zawodnik ma już dawno za sobą. h2h obu panów na remis (1-1) i oba te pojedynki zakończone w decydujących partiach. Tutaj spodziewam się długiego, szarpanego meczu i bardzo prawdopodobne, że kolejnego w którym panowie rozegrają maksymalną ilość frejmów.

@ M. Allen(-1.5) 2.00 - Hawkins WilliamHill ⛔ Allen całkowicie położył mecz. szkoda
Konsekwentnie gram na Allena. O Irlandczyku z Północy dużo już tutaj pisałem. Młody, utalentowany zawodnik. Ostatnio znajduje się w dobrej dyspozycji i jego gra wygląda elegancko. Hawkins to wiadomo - solidny zawodnik, ale grający bez większego błysku. HC na Allena moim zdaniem wygląda fajnie i aż żal nie próbować po takim kursie.

@ K. Maflin - M. Holt over 7.5 1.73 WilliamHill ✅
Bardzo nieobliczalna para. Holt dzisiaj efektownie odprawił Williamsa do domu. Wiadomo jednak jak wygląda gra Anglika od wielu lat. Jednego dnia gra dobry mecz i prezentuje skuteczność na poziomie czołówki, a następnego dno. Holt potrafi grać, ale brak regularności powoduje, że nic wielkiego nie osiągnął w tym sporcie. Maflin pomimo, że jest daleko w rankingu w ostatnich tygodniach prezentuje się całkiem dobrze. Przechodzi eliminacje, pokazał się w kilku PTC. Norweg gdy już wygrywa frejmy to często robi to jednym, efektownym brejkiem. Nie zdziwię się jeśli dzisiaj pokona on chimerycznego Holta, ale bezpieczniejszą opcją wydaje mi się over, bo jakoś nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa któregoś z zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Neil Robertson - Andrew Higginson ✅
Typ: Neil Robertson -2,5 frejmów; @2,10
Bet365

Robertson jak na razie idzie jak burza (5:0 vs. Wells, 5:1 vs. Wasley). Australijczyk wbił już tutaj w German Masters jeden bardzo wysoki brejk (141). Neil wydaje się być w tej chwili najlepszym, obok Selbiego, snookerzystą na świecie. Jeśli chodzi o Higginsona, to w tym sezonie spisuje się tak sobie. W ogóle jest to przeciętny zawodnik. Mamy tutaj różnicę dwóch klas. Jeśli Robertson zagra na swoim poziomie, to pokryje to handi, na co też liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2013
Ding Junhui v Mark Selby
Total Frames In Match
Typ: Ponad(-7.5) @ 1.727 Sportingbet ✅ 3-5 :spokodfhgfh:
(Zakłady na handicap)
Typ: Ding Junhui +1.5 @ 1.61 Bet365 ⛔

Zdecydowanie mecz rundy i pierwszy pojedynek wagi ciężkiej w tegorocznym German Masters. Bilans bezpośrednich spotkań minimalnie na korzyść Dinga (10-8), w najważniejszych turniejach jest jeszcze bliżej (6-5), co tylko pokazuje jak wyrównana jest to para graczy. Wystarczy spojrzeć na ilość setek w tych meczach, żeby wiedzieć, że jakości w tym meczu raczej nie powinno zabraknąć. Wspaniała seria zwycięstw Selby’ego kiedyś musi się skończyć i wydaje mi się, że to może się stać już dzisiaj. Ding w Berlinie gra dobrze, w pierwszym meczu męki ze swoim rodakiem, ale po pogromie Campbella pewność siebie musi być wysoka. Wszystko wskazuje, że to będzie trudny orzech do zgryzienia dla Selby’ego, który w meczu z Perrym nie wyglądał już tak dominująco jak powinien, dlatego Ding wspomagany minimalnym handicapem wydaje się ciekawą opcją. Nie widzę tutaj żadnych szans na jakiś blowout, obaj gracze potrafią w każdej chwili i z każdego układu zrobić wygrywający break. Moim zdaniem będziemy świadkami walki frejm za frejm, dlatego over w tym meczu jak najbardziej godny polecenia. Całkiem możliwy jest nawet decydujący frejm, co załatwiałoby sprawę obu typów.

edit: świetny mecz, trochę szkoda, bo niewiele brakowało do decidera, decydowały minimalne błędy na pojedynczych bilach.. Tak byłby komplet, ale i tak nie jest źle ????
German Masters 2013
Graeme Dott v Shaun Murphy
(Wygra mecz)
Typ: Shaun Murphy @ 1.57 Bet365 ✅ 4-5
(Suma frame&#39;ów)
Typ: Powyżej 7.0 @ 1.83 Bet365 ✅

Shaun Murphy wyraźnie prowadzi w bezpośrednich meczach (5-2), wliczając w to dwa ostatnie wysokie zwycięstwa w imprezach rankingowych. Dott musiał się sporo natrudzić, by pokonać wczoraj Harolda grającego więcej niż przyzwoicie (m. in. dwie setki w meczu). Przez większą cześć meczu Szkot był w cieniu Anglika, ale w najważniejszym momencie pokazał swoją wyższość wygrywając ostatnie 3 frejmy. Shaun po prostu zrobił to, co konieczne do awansu do następnej rundy w nienajłatwiejszym meczu z Milkinsem. To może być całkiem dobry mecz i coś mi mówi, że możemy nawet zobaczyć tutaj decidera. Nadal minimalnie faworyzuję Murphy’ego do wygranej, ale po wyrównanym meczu.

German Masters 2013
Anthony Hamilton v Ali Carter
(Wygra mecz)
Typ: Ali Carter @ 1.50 ✅ 2-5

Ali Carter nie przegrał jeszcze z Hamiltonem (3-0) nie wliczając spotkań w Championship League. Pomimo bezładnej gry w 1 sesji meczu z Fraserem Patrickiem, którą przegrał 1-3, Kapitan stwierdził, że jest zadowolony z drugiej sesji, w której już nie dał żadnych szans amatorowi ze Szkocji wygrywając solidnymi breakami wszystkie kolejne frejmy i cały mecz. Dzień przerwy powinien pomóc Anglikowi w koncentracji, bo drugi raz zły początek meczu nie musi się skończyć happy endem. Uważam Cartera za lepszego od Szeryfa w każdym elemencie snookerowego rzemiosła i to on powinien awansować do następnej rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom