>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

giełda zakładów Betsson

D 22

dabros_89

Użytkownik
Nie wiem ale może był już taki wątek. Otóż załóżmy że mam 2000j do gry. Planuję grać progresją typując: dokładny wynik 0-0 NIE WYGRA po kursie do 12,0.
progresja na 5 poziomów, ale wydaje mi się że 3 by starczyły. oczywiście możemy z czasem zwiększać nasz dzienny zysk.
A tak przedstawiają się stawki:
http://www.vpx.pl/zdjecie,stawkowanie_00_nie_wygra.html
PS. Dlatego na betsson bo na betfair można tylko w euro grać. Jak będzie się miało parę tysięcy (liczę za 3-4 lata) to przeniose sie na betfair.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
dokładny wynik 0-0 NIE WYGRA po kursie do 12,0
na to że nie będzie remisu 0-0 jest kurs 12????? jesteś pewny, czy to jest kurs na LAY ...czyli za 12 postawionych złotowek wygrywasz 1zł a w razie takiego remisu jestes winny bukmacherowi 12krotność Twojego zakładu?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Tylko wiesz, to że w jednym meczu kurs LAY na 0:0 wynosi 12 nie oznacza, że tak jest w każdym. Na Betfair spotkałem się z kursami LAY na 0:0 z przedziału 9-16 a nawet czasem 18 więc nie wiem czy progresja jest opłacalna.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Dlatego właśnie trzeba wybierać mecze z wyrównanymi kursami na 1 i 2. tam kurs na 0-0 nie wygra oscyluje w granicach 10,5-13,5 (przeważnie)Acha i jeszcze jedno. istnieje możliwość kontrowania, żeby chociarz troche zmniejszyć straty.
P.S. Zobacze jak to na &quot;sucho&quot; będzie wyglądało.A więc:
Progresja nr 1
Poziom I
Le Mans - Lille: 10.01.2009 21:00
Typ: 0-0 NIE WYGRA
Kurs: 9,2
Zysk: 12j
Zobowiązania:98,40j

Stan konta:1901,60j
Mecz się nie odbył, więc traktuję go jako zakończony wynikiem 0-0
 
A 52

androlo

Użytkownik
grajac progresja trzeba sie liczyc z kosztami...iiii z czarna seria
grajac w betfair masz mozliwosc roznego rodzaju kontr anty kontr...czyli grasz tak jak tobie pasuje czyli trading czyli green bet:-D
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Sorry, ten temat to pomyłka. Nie wziąłem pod uwagę przegranych pieniędzy z poprzedniego zakładu. W takim przypadku 2000j starczy zaledwie na 2 lub 3 poziomy. A to jest zbyt duże ryzyko.
 
P 1

premi

Użytkownik
Progresja to dno i tego nie będę podważał ale traktowanie meczu jako przegrany za który w realu być miał zwrot to istna dziecina. No cóż najważniejsze że się rozmyśliłeś od takiej taktyki gry...
 
B 0

bonus_hunter

Użytkownik
Back to jest kurs po którym stawiasz, tak jak normalnie grasz u bukmacherów, a lay to ty stajesz się bukmacherem
np. BACK- 2,50 LAY-2,50 STAWKA: 10zł
Jeżeli stawiasz BACK czyli drużyna ma wygrać za 10zł EWK: 25zł.
Natomiast LAY jeżeli postawisz 10zł wtedy z konta odejmowane masz 25(stawka*kurs)-twoje zobowiązania, a do wygrania 10zł wtedy drużyna ta nie może wygrać (remis bądź porażka).
Przykład 2
BACK-1,80 LAY-1,80
Jeżeli stawiasz na BACK 10zł do wygrania 18zł. Jeżeli na LAY wpisujesz 10zł wtedy z konta odejmowane masz 18(10*1,80) a do wygrania 10, które postawiłeś.
Mam nadzieję że trochę pomogłem.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Troszkę pomogło. Ale chodziło mi o te kwoty pod kursami (tak jak jest zaznaczone na rysunku):http://www.imagic.pl/public/pview/237169/kwoty%20pod%20kursem.jpg
Ja to rozumiem tak, że w tym przypadku, stawiając na Livorno WYGRA(1.56) mogę maksymalnie postawić 580€. Natomiast stawiając na Livorno NIE WYGRA(1.58 ) mogę maksymalnie wygrać 428€, czyli moja maksymalna stawka na Livorno NIE WYGRA wynosi 248.24€.
Czy dobrze to rozumiem?
 
Do góry Bottom