>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gołota kontra Seleta!!

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
slyszlaem ze ma dojsc do pojedynku miedzi tymi dwoma panami :] moim zdaniem bedzie to ciekawa walka i wygra Gołota :] moze ostatnio cos mu nie idzie ale Soleta to nie jest Byrd itd. :]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Saleta: Gołota nie jest słaby

- Od dawna chciałem by doszło do tej walki. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, jeszcze nie było polskiego pojedynku o takim wymiarze sportowo-medialnym i po naszej walce jeszcze przez kolejnych kilka lat nie będzie - powiedział w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot; Przemysław Saleta, który 13 sierpnia w hali United Center w Chicago zmierzy się z Andrzejem Gołotą.


- Prawda jest taka, że nasza wzajemna niechęć w dużym stopniu została rozdmuchana przez media. O Gołocie wypowiadałem się negatywnie wyłącznie po jego uciecze z ringu, kiedy walczył z Mikiem Tysonem. Tak szybkie przegrane jak z Lennoksem Lewisem i Lamonem Brewsterem w tym sporcie się zdarzają - stwierdził Saleta.



- Bronię Gołoty w kontekście walki z Brewsterem. Wszyscy mają do niego wielkie pretensje, że pękł wielki nadmuchany balon, a tymczasem my sami ten balon napompowaliśmy. Czasami tak się zdarza, że jeden cios decyduje o losach pojedynku. Zresztą w historii boksu wielu pięściarzom przytrafiały się tego typu krótkie starcia. Jestem zdegustowany, kiedy słyszę po walce z Brewsterem, że Andrzej Gołota jest słabym pięściarzem, bo nie jest! Ciekawe, jak długo będziemy czekać na kolejnego Polaka, który cztery razy będzie walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej - tłumaczył pięściarz.

Saleta zapewnia, że dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do walki.

Gołota kontra Saleta w Chicago!
- Wbrew pozorom, ja naprawdę mam spore doświadczenie bokserskie. To nie jest tak, że w tej chwili nic nie robię i zaczynałbym przygotowania od zera. Trenera potrzebuję wyłącznie, by mnie ukierunkował taktycznie. Nie trzeba mi nikogo, by mnie zaganiał do biegania, bądź liczył mi ciosy - mówił Saleta.

- Z Andrzejem nie wolno walczyć w dystansie. Przekonał się o tym Ruiz, który spróbował tak boksować i natychmiast wylądował na deskach. Z nim trzeba walczyć blisko, w półdystansie. Gołota nie pracuje już tak dobrze na nogach, jak kiedyś i wywieranie na nim takiej presji, walka blisko, jest kluczem do sukcesu - zdradził Saleta receptę na wygranie pojedynku.

(INTERIA.PL/Przegląd Sportowy)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mnie sie wydaje ze nie dojdzie do tego pojedynku. Juz wczesniej Golota mial walczyc z Saleta. Chociaz zastanawia mnie zgoda Kinga na pojedynek. Po tym co ostatnio pokazal Golota King powinien zrezygnowac ze wspolpracy z Jędrkiem.
Tylko wstyd sobie przynosi.
Mi sie wydaje ze do walki dojdzie bo podpisano juz kontrakt!! Chyba ze ktoras ze stron wymieknie ( w tym przypadku jedynie Saleta wymieknac mzoe bo Gołota bedzie chail pokazac mu ze jest lepszym bokseem od niego ???? ) poczekamy zobacymy
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
hehe znow... juz o tym bylo jakis czas temu glosno... mysle ze golota by jednak poobijal naszego przemyslawa... a co do rozumu to mu sie za kazdym ciosem obiaja bo sporo luzu jest;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
moje zdanie na ten temat jest takie Golota bez problemu wygra z Saleta! Saleta jest poprostu przereklamowany dostanie 2 razy w korpus i polegnie ????
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
nie no moze z tym przereklamowaniem to nie ma co przesadzac fakt faktem ze stal sie medialny i to bardzo, ladna ma busske podobno... ale w kickboxingu jak dobrze pamietam radzil sobie calkiem niezle... na rungu jest beznadziejny jezeli mowimy o boxie... w ogole jakis taki przygarbiony...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom