>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Odradzam granie anglików w tym czy jakimkolwiek innym meczu, póki ich gra nie ulegnie poprawie :razz:
Z 18 to chyba najlepszą opcją będzie Ukraina, chociaż ja bym się w ogóe wstrzymał bo jakiegoś super meczu to nie ma.
Z 20:45 to już lepiej wygląda, bo można grać Szwecję jaki Hiszpanię
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Gruzja- Polska = tak przeszacowanego kursu nie widziałem dawno dawno! i pomimo to brak zakładki przy grze do dwóch bramek! dwa razy otarłem się o duży bonus, raz brakło 20s a raz 4sekundy! chyba byłem jedynym Polakiem który nie cieszył się z tego pięknego zwycięstwa????
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Gruzja- Polska = tak przeszacowanego kursu nie widziałem dawno dawno! i pomimo to brak zakładki przy grze do dwóch bramek! dwa razy otarłem się o duży bonus, raz brakło 20s a raz 4sekundy! chyba byłem jedynym Polakiem który nie cieszył się z tego pięknego zwycięstwa????
Jak byłeś taki pewny bramek w tym spotkaniu to było grać za większą stawkę a mniejsze kursy i sprawa załatwiona.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gruzja- Polska = tak przeszacowanego kursu nie widziałem dawno dawno! i pomimo to brak zakładki przy grze do dwóch bramek! dwa razy otarłem się o duży bonus, raz brakło 20s a raz 4sekundy! chyba byłem jedynym Polakiem który nie cieszył się z tego pięknego zwycięstwa????
To faktycznie straszne, że dali Ci zarobić tylko na jednym progu! Chamstwo w państwie!



Ja się wstrzymuję o 18 z graniem.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
na wieczór została hiszpania? gole w zasadzie pewne, wątpię jednak czy uda się zagrać na zakładkę, bo pewnie kurs na ~3 będzie oscylował na minute przed końcem obecnego progu (tak, jak było wczoraj w meczu z portugalią).
Mecz szwecji raczej odpuszczę, chyba że ktoś ma ciekawe przesłanki co do niego?
 
Do góry Bottom