>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Obserwowałem sobie dzisiaj na bet365 jak wyglądały i jak się zmieniały kursy w przypadku meczu Belenensens - Academica. Powiem szczerze, że myślałem o wiele niższych kursach. A tutaj miłe zaskoczenie i z reguły łapie się je około 3.00. To sporo. Mam pare pytań i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś życzliwy ????
1. Czy kursy które były podczas tego meczu są podobne w innych spotkaniach, czy ją jakieś znaczne różnice?
2. Gdy padnie gol to gracie dalej do drugiego czy dla bezpieczeństwa odpuszczacie?
3. Czy jak mecz układa się na 0:0 to opłaca się zagrać w pewnym momencie under 0,5 gola, żeby w jakiś sposób zminimalizować straty?
4. W przypadku nieszczęsnego wyniku tak jak dzisiaj, to co robicie w następnym granym spotkaniu? Stawki razy dwa, żeby odrobić? (Chociaż to przy kolejnym remisie mogłoby utopić całkowicie) Czy standardowo idzie w koszta i odrabia się w kolejnych meczach?
5. Wiem, że budżet jak najlepszy. Ale z praktyki czy powiedzmy z tysiącem złotych warto wejść w ten temat?
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Kursy w meczu Belenenses - Academica były dość wysokie bo spotkanie już z założenia było mocno underowe, przed rozpoczęciem meczu kurs na over 0,5 był 1,10, gdzie z reguły w innych meczach waha się między 1,02 a 1,08. Spotkanie się skończyło tak bardzo niechcianym 0:0.

1. Poobserwuj jeszcze kursy na innych spotkaniach, różnice są, jeśli gra np. Real z kimś z dołu tabeli to zapomnij o łapaniu zakładek z kursem 3 (chyba że grasz na gola konkretnie Realu, to już prędzej)

2. Z zasady gra się tu do pierwszego gola i tego starałem się trzymać, ale były wyjątki gdzie grałem dalej (np. Holandia u siebie z Łotwą w el. ME, Real i Barca u siebie z drużynami z dołu tabeli, o ile pierwsza bramka padła szybko)

3. O tym nigdy nie myślałem i nie wiem czy ma to jakiś sens, może ktoś inny się wypowie, ale skoro ewidentnie było widać że mecz idzie na 0:0, wolałem nie grać do ostatniego progu tylko wychodzić z mniejszą stratą.

4. Raczej idzie w koszta, takie zabawy ze zwiększaniem stawek myślę że można sobie pozwolić przy dużym budżecie oraz pewnym doświadczeniu w grze tym systemem, bo chęć odegrania się to raczej może być zły doradca

5. Ja wchodziłem na początku z jakąś 1/10 tego (pewnie beka zaraz będzie że miałem kasy zaledwie na 5 progów jednego spotkania ???? ) ale jakoś się udało z tego wykręcić coś większego do pogrania normalnie od początku spotkania do 80 min. 1000 zł to akurat przy stawkowaniu podstawowym będzie po 214j na mecz, myślę że jak najbardziej ok.

Mądrzejsi ode mnie na pewno jeszcze dorzucą coś do moich wypocin.
 
S 10

syyl

Użytkownik
W Australii chyba wykumali ze ten system za duzo wygrywa, bo obserwujac te lige pare lat, 0:0 zdarzalo sie baaardzo rzadko, a teraz prawie co drugi mecz
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
W Australii chyba wykumali ze ten system za duzo wygrywa, bo obserwujac te lige pare lat, 0:0 zdarzalo sie baaardzo rzadko, a teraz prawie co drugi mecz
Ja gram progresję na remisy właśnie w australijskiej. I powiem, że jestem zadowolony. Żaden to odkrywczy system, więc nie ma co tematu zakładać. Weszło mi już trzy razy. Raz za pierwszym meczem, drugim razem za trzecim, a dzisiaj za drugim. Za każdym razem padał wynik 0:0. Zastanawiam się nad progresją właśnie na taki dokładny wynik w tej lidze. Ale niestety w totolotku tego nie ma w ofercie.
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Ja gram progresję na remisy właśnie w australijskiej. I powiem, że jestem zadowolony. Żaden to odkrywczy system, więc nie ma co tematu zakładać. Weszło mi już trzy razy. Raz za pierwszym meczem, drugim razem za trzecim, a dzisiaj za drugim. Za każdym razem padał wynik 0:0. Zastanawiam się nad progresją właśnie na taki dokładny wynik w tej lidze. Ale niestety w totolotku tego nie ma w ofercie.
To nie jest temat do twoich progresji na remisy.

Ktoś ma jakieś propozycje na dziś ? Co myślicie o Atletico i Sevilli ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja gram progresję na remisy właśnie w australijskiej. I powiem, że jestem zadowolony. Żaden to odkrywczy system, więc nie ma co tematu zakładać. Weszło mi już trzy razy. Raz za pierwszym meczem, drugim razem za trzecim, a dzisiaj za drugim. Za każdym razem padał wynik 0:0. Zastanawiam się nad progresją właśnie na taki dokładny wynik w tej lidze. Ale niestety w totolotku tego nie ma w ofercie.
Progresja na samo 0:0 to bardzo niepewna sprawa.
Lepiej już jest zastosować dutching na DW 0:0, 1:1 i 2:2, aczkolwiek wydaje mi się, że na dłuższą metę jednak lepiej zostać przy samych remisach.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Jeszcze póki trzymamy się w modyfikacjach: co sądzicie również o grze na brak rzutu rożnego w 10 minutach, granie progresją, na podobnej zasadzie do sposobu obecnego? Kurs na brak rożnego teraz w losowym meczu widzę - 2,62.
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, że przy tym co mówisz nie jesteś w stanie trafić zakładki, bo rzuty są tylko w przedziałach 10min. I dość ryzykowne, zwłaszcza że zazwyczaj w meczu jest koło 10 rożnych. Jak dla mnie kurs trochę nieadekwatny. Powinno być pow. 3 przynajmniej, żebym o tym sensownie myślał
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Ale jeśli przyjąć takie samo założenie na gole, kurs ~3 i liczyć, że zakładki nie będzie, to wychodzi 1231,45 straty przy meczu dla 50j stałej wygranej (25 razy z rzędu trzeba wygrać, żeby raz przegrać). Z tym, że tutaj działa jeszcze zakładka, ale na niekorzyść działa to, że znacznie łatwiej trafić 0:0 niż 10 minut bez rożnego. Możliwe, że to się równoważy, choć jednak do ocenienia to kwestia indywidualna
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
46 meczy oO
To moim zdaniem zdecydowanie nie do gry. Rożny w każdych 10 min nie jest wcale tak abstrakcyjny.
Oczywiście obliczenia co do gola są zupełnie nieprawidłowe bo pisałem że granie na stały zysk to zmniejsza wygrana a odrzucenie zakładek to odrzucenie 25-30 min więc trochę długi okres żeby ująć go jako błąd statystyczny ;) Ja statystycznie moge nietrafic 1 na 6-7 żeby być na 0.
Zawsze możesz zrobić test, ale to granie po kursie 1.02 i siedzenie całego meczu przed kompem. Dla mnie to dobrze nie wyglada.
 
Do góry Bottom