>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Gdybym był na sporym plusie myślę, że dalej brnąłbym w to ;) Ale to nie na moje nerwy ;) Lubię zrobić analizę, postawić zakład, iść się zająć swoimi sprawami i za czas jakiś wrócić tylko aby zobaczyć rezultat ;) Ta metoda niestety ale wymaga ciągłej obecności i skupienia od pierwszego gwizdka aż do upragnionej bramki ;) Zagrałem około 35 spotkań i skończyłem na delikatnym plusie ;) ( bodajże jeśli mnie pamięć nie myli nie łapiąc żadnego meczu 0:0 - najzwyczajniej w świecie puszczały mi nerwy i odpuszczałem grę na 5-6 progu co oczywiście nie miało nic wspólnego z dobrymi decyzjami )
 
T 0

takai

Użytkownik
Czyli gdybyś nie odpuszczał to ładnie byś zaplusował.
Najgorsze są te remisy o czym przekonałem się na własnej skórze. Na dodatek na pierwszym meczu granym tym systemem :/
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Uwielbiam ten temat i to zataczanie koła ????
znowu mamy fazę &quot;gramy wszystko jak leci&quot; + standardowe &quot;czy moglby mi ktoś wyjaśnic o co chodzi, bo jestem leniwy?&quot; oraz &quot;jak stawkujecie zeby wygrywac?&quot; itd.
najlepsze jest to, że odpowiedzi na te pytania padają non stop i są te same, a co lepsze, przy naprawdę chwili poświęconej na przeczytanie chociażby podstaw, samemu powinny się nasunąć odpowiedzi i jakieś wstępne wnioski.

Co do dzisiejszego dnia - szkoda, że z rana nie mogłem nic pograć, ale może to i lepiej, bo rozważałem jeden mecz na 0:0?
Później zdążyłem tylko na Bundesligę o 15:30 i się miło zaskoczyłem, a potem tylko Real (masakra, przegieli z tymi kursami) no i niestety koniec, a szkoda bo można było jeszcze mocniej dołożyć w kilku spotkaniach...
Trudno się mówi ;)

Jutro wstępnie biorę pod uwagę:
St. Gallen- Luzern (malutka stawka, nie lubię tej ligi, gram ot tak dla rozruszania :razz: )
Zwolle- G.A. Eagles
AS Roma- Parma
Torino-Cagliari (taka moja małą perełka na jutro. Z Torino może być ryzykownie, chociaż w ostatnim meczu u siebie granym z Sampdorią byłem pod wrażeniem ich gry w ofensywie!)
Arsenal- Middlesbrough
Barcelona- Levante (kursy pewnie będą ostatecznie podobne jak na Realu dziś, ale myślę że warto spróbować, szczególniez obecną formą Barcelony)
Benfica-Setubal (mam obawy, nie lubię portugalskiej piłki, nie przekonuje mnie ani Porto ani Benfica, ani żaden inny zespół. Szczerze to chyba odrzucę to spotkanie, zastanowię się jeszcze jutro &#39;na świeżo&#39;)
Vallecano- Villarreal (można próbować grubo jeśli składy będą dobre)
Cesena-Juventus (dość ryzykowne)
Celta Vigo- Atl. Madrid (jw.)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ja chyba przygotuje jeden post ktory bede mial skopiowany i co kilka dni bede wklejal z odpowiedziami na pytania, ktore pojawiaja sie co tydzien.
Przede wszystkim raczej NIE powinno sie grac plaska stawka!
Ode mnie na dzis:
12:00
Valencia - Getafe ✅
15:00
Roma - Parma ???? [grane tylko 3 progi od przerwy, uf]
17:30
Hannover - Pederborn ✅ [byla lekka panika ;)]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 18

jarcow

Użytkownik
poziom stawka kurs wkład zysk
1 1 3 1 2
2 1 3 2 1
3 2 3 4 2
4 3 3 7 2
5 5 3 12 3
6 8 3 20 4
7 13 3 33 6
8 21 3 54 9
9 34 3 88 14

Powyżej zamieściłem progresję Ciągiem Fibonacciego i tak sobie myślę, po cholerę nam jakikolwiek system?! Czy nie lepiej te 88 jednostek zainwestować na singla over 0,5 w meczu i nie bawić się w tyle etapów? Skoro i tak mamy wybrany mecz, gdzie gramy do końca progresją, jesteśmy pewni, że padnie tam bramka, to chyba lepiej odczekać początek meczu i jeśli nie padnie bramka w początkowej fazie gry, zagrać na live powiedzmy w 40 minucie po kursie 1,1? Oczywiście jeśli bramka padnie wcześniej, to odpuszczamy spotkanie.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Co warto dziś zagrać?
⚽Club Brugge - Lokeren✅22 minuta
⚽Lorient - Lyon✅49&#39;36 ( ZAKŁADKA )
⚽Celta - Atletico Madrid✅59 minuta ( ZAKŁADKA ) ( zupełnie nie rozumiem dlaczego ten mecz przez buków jest stawkowany underowo, wg. mnie jest to valuebet i spokojnie będę próbował łyknąć go na over 2,5 edit. - a jednak under, no cóż ;))
⚽Cambuur - Heerenven✅1 minuta ( swoją drogą over 2,5 w 7 minucie ???? )
⚽Ajax - Twente✅6 minuta ( ZAKŁADKA ) ( tego typu jestem najmniej pewien, kusi kurs i ostatecznie myślę, że warto to rozważyć )
⚽Braga - Arouca✅21 minuta
⚽Cesena - Juventus✅17 minuta ( ZAKŁADKA )
⚽Roma - Parma⛔ @0:0 - nie oglądałem tego meczu niestety, ale w życiu bym się nie spodziewał, że dobrze grająca w tym sezonie Roma nie upora się z mega słabeuszem i niemalże pewnym spadkowiczem.
W swoich propozycjach pomijam mecze z niskimi kursami, pokroju Barca itp.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
poziom stawka kurs wkład zysk
1 1 3 1 2
2 1 3 2 1
3 2 3 4 2
4 3 3 7 2
5 5 3 12 3
6 8 3 20 4
7 13 3 33 6
8 21 3 54 9
9 34 3 88 14

Powyżej zamieściłem progresję Ciągiem Fibonacciego i tak sobie myślę, po cholerę nam jakikolwiek system?! Czy nie lepiej te 88 jednostek zainwestować na singla over 0,5 w meczu i nie bawić się w tyle etapów? Skoro i tak mamy wybrany mecz, gdzie gramy do końca progresją, jesteśmy pewni, że padnie tam bramka, to chyba lepiej odczekać początek meczu i jeśli nie padnie bramka w początkowej fazie gry, zagrać na live powiedzmy w 40 minucie po kursie 1,1? Oczywiście jeśli bramka padnie wcześniej, to odpuszczamy spotkanie.
nie, bo nie upolujesz zakładki
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Destro-Thai, tylko powiedz mi, po co rozliczasz mecze, wk tórych nie ma dostępnych minutówek? ????
tak to ja też mogę sobie wklejać mecze lig Irlandii Północnej, Walii albo ZEA i to żadna sztuka, bo tam 3/4 meczów ultraoverowych ????
Co do moich typów, to ja prawdopodobnie odpuszczę St. Gallen i Benficę. Zastanawiam się cały czas nad juve i atletico, ale to wieczorem przed składami się okaże. Pewnie pogram ale nie jakoś grubo.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Roma -Parma
43 minuta
over 0,5 - 1,16
Kolega niedoczytał chyba dobrze tematu i tak wypisuje a wystarczy policzyć. W początkowym temacie np. proponuje:
Tak sobie myślę, że zamiast rezygnować z ostatnich dziesięciu minut meczu, lepiej byłoby zrezygnować z pierwszych dziesięciu i grać do końca, tylko że od osiemdziesiątej minuty grać już over 0,5 gola, a nie gol do 90 minuty.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Dobra panowie czas się pożegnać na jakiś czas. Dobrze mi zrobi przerwa bo ostatnio jakoś notuje sporo wpadek. A więc powodzenia i wysokich wygranych
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dobra panowie czas się pożegnać na jakiś czas. Dobrze mi zrobi przerwa bo ostatnio jakoś notuje sporo wpadek. A więc powodzenia i wysokich wygranych
Lipa, Twoje typy zwykle były bardzo trafne i fajne. Ja dziś też zaliczyłem wtopę na Romie niestety.
Mam nadzieję, że wrócisz niebawem i będziesz podawał swoje ciekawe typy, bo były to najlepsze z tych &#39;niestandardowych&#39; które tu się przewijały.
 
Do góry Bottom