>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Hmm a ja nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z Twojego postu.
Znalazl sie kolejny ktoremu ten system nie pasuje bo pewnie pogral nim i poplynal ....

Wiecej wyciagne na plus tym systemem niz grajac over 0*5 ????
Nie mam zamiaru go nawet testować, bo z góry widać, że nie ma sensu. Co do &quot;popłynięcia&quot; - sprawdź mój temat a potem pokaż swój. Pozdrawiam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przyglądam się od jakiegoś czasu temu tematowi i nie wiem czy się śmiać czy płakać (?).
Najbardziej śmieszą mnie osoby, które grają tą progresją i przerywają przed końcem spotkania żeby &quot;zminimalizować straty&quot;. Wierzcie mi, że granie over 0.5 jest bardziej opłacalne niż ten &quot;system&quot;. Szczerze mówiąc, moim zdaniem ten &quot;system&quot; nie ma jakiegokolwiek sensu, ale żyjemy w wolnym kraju więc życzę Wam powodzenia :)
Testujesz różne ciekawe rzeczy na forum, oferowałeś się też z pisaniem programu na betfair, więc wnioskuję, że nie masz jakichś problemów z matematyką, a nawet wręcz przeciwnie i bardzo mnie dziwi Twoje podejście co do tego systemu.
To że Ci się nie podoba to kwestia gustu, ale dlaczego uważasz, że over 0,5 jest lepsze niż to?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Po co się przeglądasz skoro Cie nie interesuje? Szkoda czasu na mało ciekawe rzeczy wg mnie każdy sobie jakoś radzi (albo i nie) i gra to co mu odpowiada, jak widac niektórym całkiem nieźle idzie i mają parę stowek do pensji, studiow..
Jesteśmy tu po to żeby sobie pomagac i wygrywac. Nie jestem teraz czasowy, ale przegladne Twój temat, być może i tam coś ugram, tak więc staraj się bo mogą być pochwaly ????
Typy na dziś podam po 19ej.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Nie mam zamiaru go nawet testować, bo z góry widać, że nie ma sensu. Co do &quot;popłynięcia&quot; - sprawdź mój temat a potem pokaż swój. Pozdrawiam :)
No(i nie zebym byl zlosliwy)bo ci co go testowali tu oficjalnie(np.Sergiej)...poplyneli.
Najwieksza wada tego tematu jest to ze czarno na bialym potwierdzenia jego skutecznosci brak.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No(i nie zebym byl zlosliwy)bo ci co go testowali tu oficjalnie(np.Sergiej)...poplyneli.
Najwieksza wada tego tematu jest to ze czarno na bialym potwierdzenia jego skutecznosci brak.
Znasz takie przysłowie: &quot;Jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Wiec co ma piernik do wiatraka ?

Jak by ten system był do dupy to by ludzie nie grali a grają. Tylko dużo czynników na ten system wpływa. Ale dobra nie ważne bo mnie to rybka. Każdy gra w to co chce.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Znam lepsze;Zwyciestwo ma wielu ojcow-porazka zawsze jest sierota.
A tych&#39;&#39;jaskolek&#39;&#39;byla juz tu chmara.Rzeklbym nawet...pszczol(pszczola zyje srednio 35dni).Pojawiaja sie(Arko22 nawet zalozyl osobny temat)-i znikaja i...za jakis czas sa nastepne(i).
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, bez jaj - poważnie mam Wam wrzucić screena za miesiąc luty. Widac przecież kto jakie typy podaje i to już wg mnie jest wyznacznikiem.
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
No(i nie zebym byl zlosliwy)bo ci co go testowali tu oficjalnie(np.Sergiej)...poplyneli.
Najwieksza wada tego tematu jest to ze czarno na bialym potwierdzenia jego skutecznosci brak.
O przepraszam. siergiej popłynął na własne życzenie:

- nie stosował żadnego bankroll&#39;a
- grał grubo mecze któe w ogóle nie były do grania i to na gola konkretnej drużyny
- grał nieraz do drugiej, trzeciej bramki.

Myślę że wiele osób odpada z tych samych przyczyn. Ja gram tym systemem z przerwami od ponad pół roku. I mimo wielu wtop jestem na w miarę sporym plusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie, bez jaj - poważnie mam Wam wrzucić screena za miesiąc luty. Widac przecież kto jakie typy podaje i to już wg mnie jest wyznacznikiem.
No-najlepiej.
Mecz-przed rozpoczeciem(lub przed golem),a potem screen po.Roboty b.niewiele.
I co wyniknie po chociaz stu meczach.Choc z racji tego ze tu 1-2 wtopy diametralnie zmieniaja rachunek zyskow-strat i 100 meczy to bardzo nie wiele.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No-najlepiej.
Mecz-przed rozpoczeciem(lub przed golem),a potem screen po.Roboty b.niewiele.
I co wyniknie po chociaz stu meczach.Choc z racji tego ze tu 1-2 wtopy diametralnie zmieniaja rachunek zyskow-strat i 100 meczy to bardzo nie wiele.
addam44 Tobie to sie nudzi ? Jesteś trollem czy udajesz trolla ?
W lutym zagrałem ponad 100 meczy i miałem 4 wtopy. I wcale tego nie odczułem bo był duży plus.
Żeby tym systemem grać to musisz trzymać się pewnych reguł a nie jak co nie którzy zagrają byle ***** a później płacz że bankrut.
Ale co nie którym nie da się przetłumaczyć ....
 
G 27

gumos

Użytkownik
to co sie tutaj dzieje to smiech na sali :) nie chcesz grac tym systemem nie graj. Jak mi cos nie podchodzi to sie tym nie interesuje a nie wchodze i wypisuje pierdoly. Jak w kazdym systemie liczy sie skutecznosc, bo wiadomo ze nie ma &quot;idealnego systemu&quot; gwarantujacego zysk kazdemu graczowi. Widze w tym systemie wielka przewage nad zwykla gra over 0.5
 
A 498

addam44

Użytkownik
@gumos&gt;&gt;&gt;Masz racje-smiech na sali.8 miesiecy tematu i 246stron w temacie i ZADNEGO udokumentowanego rejestru oplacalnosci metody.
@Yamakasi&gt;&gt;&gt;jestem na forum blisko 5lat.I nikt mi trollowania nie zarzucal.Procz goscia ktorzy na FB sa 5razy krocej i ktory strzela focha jak dziecko gdy tylko wiarygodnosc jego metody gry poda sie w watpliwosc.Widzialem tu juz wielu takich...
Zagrales w lutym ponad sto meczy-to gdzie one sa??Przypominam ze ten temat ma w tytule TYPY!
A cala Twoja aktywnosc to pouczanie tych co ta metoda przegrali!Moze chcesz pare cytatow?
Niemniej zrehabilituj sie i podaj tu nastepna setke gdzie bedziesz na&#39;&#39;duzym plusie&#39;&#39;a wyraze Ci publicznie szacunek.Ale...raczej bedzie kolejny wykret.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Po pierwsze nic nie muszę Ci udowadniać. Ja mam plus ????
Po drugie to mnie to rybka jak długo jesteś na forum. Bo nie musiałem się rejestrować żeby je przeglądać. Więc staż na forum mnie nie interesuje.
Po trzecie nie strzelam focha tylko wkurzają mnie takie teksty że system jest ble , że nie ma screenów itd. Nikt nikomu nie musi się spowiadać. Nie widziałem żeby ktoś jakieś screeny non stop wklejał żeby udowadniać iż jest plus.
Po czwarte jest grupka ludzi którzy grają tym systemem i mają dobry plus, a którzy to są to powinno być widać.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Po pierwsze nic nie muszę Ci udowadniać. Ja mam plus ????
Chyba jednak musisz skoro w tytule tematu jest napisane, że mają się w nim znaleźć TYPY.

Dziwie się administracji, że jeszcze nie usunęła tego tematu, skoro 99 % postów to zbędne dywagacje, totalny offtopic.

Moim zdaniem system jest &quot;fatalny&quot;, choćby z tego powodu, że trzeba śledzić całe spotkanie dopóki nie padnie gol. Dodatkowo współczuję osobom, które musiały w trakcie meczu wyjść z domu lub mieli awarię prądu/internetu. Granie over 0.5 jest lepsze pod każdym względem, dodatkowo można grać AKO w przeciwieństwie do prezentowanego tutaj &quot;systemu&quot;. Dodając jeszcze fakt, że wszystkie osoby, które podawały tutaj typy &quot;popłynęły&quot; a osoby, które twierdzą, że są na plusie nie wrzucają tutaj swoich typów, mogę śmiało stwierdzić, że niestety tkwicie w innej rzeczywistości, wmawiacie sobie, że coś działa pomimo, że tak nie jest. Oczywiście są to Wasze pieniądze i Wasze decyzje, po prostu wyrażam swoją opinię. Pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Po pierwsze nic nie muszę Ci udowadniać. Ja mam plus ????

Po drugie to mnie to rybka jak długo jesteś na forum. Bo nie musiałem się rejestrować żeby je przeglądać. Więc staż na forum mnie nie interesuje.

Po trzecie nie strzelam focha tylko wkurzają mie takie teksty że system jest ble , że nei ma screenów itd. Nikt nikomu nie musi się spowiadać.
Mylisz sie.
Dzial systemy jest po to by udowodnic(lub nie-i tak jest najczesciej)danej metody gry.A jesli ktos tego nie rozumie i tylko tu siedzi by zabijac czas to jest...trollem.
Ale tego pewnie nie rozumiesz bo Ci&#39;&#39;rybka&#39;&#39;wiec&#39;&#39;plusuj&#39;&#39;sobie sam dalej ale nie bron metody ktorej obronic nie umiesz.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
DanCooper, addam44 zanim coś napiszecie to radze najpierw pomyśleć bo się kompromitujecie.

Ten system pokazuje tylko wyższość grania w ten sposób niż gol do 80min i to zostało udowodnione. Jest to FAKT. Polecam sprawdzić FAKT w wikipedii bo chyba trochę nieogarniacie.

Wciąż przypuszczam że średnio 3-4/5 grających na nim wtapia ale na over0.5 wtapia 9/10. System tylko sprawia że mamy sporo lepszy kurs na gola niz grając rynek przedmeczowy a nie sprawia że wygrywamy.

Mylisz sie.
Dzial systemy jest po to by udowodnic(lub nie-i tak jest najczesciej)danej metody gry.
No i właśnie jako chyba jedyny (?) system w tym dziale udowodnił swoją przewage. Wrzucenie 100 kuponow skonczonych na + czy - wcale nie oznacza czy coś jest dobre czy nie, świadczy o skuteczności danego typera w danym okresie. Tutaj dowód został przeprowadzony bez brania pod uwage czynnika ludzkiego.
Ewidentnie to nie jest system dla was bo uważacie że śledzenie i możliwośc wpływu na gre jest minusem, gdzie dla mnie to jeden z większych plusów.


Opinie możecie mieć jaką chcecie, w końcu wolny kraj. Natomiast zamieszczając posty gdzie kłócicie się z faktami sprawia że ludzie będą mieli gorszą opinie o Was niż Wy o tym systemie ;)

Nie wszyscy muszą wszystko rozumieć, lubić itp dlatego sugeruję zmienić temat skoro ten wam nie pasuje...
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Ten system pokazuje tylko wyższość grania w ten sposób niż gol do 80min i to zostało udowodnione. Jest to FAKT.
Gdzie zostało to udowodnione?

Wciąż przypuszczam że średnio 3-4/5 grających na nim wtapia ale na over0.5 wtapia 9/10.
Przypuszczasz? W takim razie gdzie podziały się fakty?

System tylko sprawia że mamy sporo lepszy kurs na gola niz grając rynek przedmeczowy a nie sprawia że wygrywamy.
W poprzednim cytacie napisałeś, że osoby grające tym systemem wtapiają rzadziej niż osoby grające over 0.5 w związku z tym ten system sprawia, że częściej wygrywamy czy nie?

No i właśnie jako chyba jedyny (?) system w tym dziale udowodnił swoją przewage.
W którym miejscu cokolwiek udowodnił?

Wrzucenie 100 kuponow skonczonych na + czy - wcale nie oznacza czy coś jest dobre czy nie
W takim razie jak Twoim zdaniem powinno wyglądać testowanie systemu?

Opinie możecie mieć jaką chcecie, w końcu wolny kraj. Natomiast zamieszczając posty gdzie kłócicie się z faktami sprawia że ludzie będą mieli gorszą opinie o Was niż Wy o tym systemie ;)
Opinię na forum mam wyrobioną bardzo dobrą w związku z tym nie muszę się o nią martwić, pisząc w tym temacie jeszcze bardziej sobie ją podnoszę ;-)

Nie wszyscy muszą wszystko rozumieć, lubić itp dlatego sugeruję zmienić temat skoro ten wam nie pasuje...
Niestety tutaj nie ma co rozumieć.

Przeczysz sobie i piszesz niestety bzdury. Uciekam stąd, powodzenia :)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Gdzie zostało to udowodnione?
Lilkanaście/dziesiąt stron temu, gdyby Ci zależało mogłeś poczytać. Tylko po co skoro opinie mialeś wyrobioną.
Przypuszczasz? W takim razie gdzie podziały się fakty?
Tutaj pokazałeś swój poziom intelektualny. Skoro udowodniłem 1 rzecz to już nie mam prawa napisać nic poza faktami :cool: Miszcz!!
To nas właśnie różni od siebie że ja pisze kiedy coś jest moją opinią a co faktem. U Ciebie to jedno i to samo...
W poprzednim cytacie napisałeś, że osoby grające tym systemem wtapiają rzadziej niż osoby grające over 0.5 w związku z tym ten system sprawia, że częściej wygrywamy czy nie?
He ? Sherlock byłby z Ciebie dumny ????
W którym miejscu cokolwiek udowodnił?
Powtarzasz się, patrz punkt 1
Opinię na forum mam wyrobioną bardzo dobrą w związku z tym nie muszę się o nią martwić, pisząc w tym temacie jeszcze bardziej sobie ją podnoszę
Nie mam żadnych wątpliwości że Twoja opinia o samym sobie jest bardzo wysoka ;)
Niestety tutaj nie ma co rozumieć.

Przeczysz sobie i piszesz niestety bzdury. Uciekam stąd, powodzenia
Niech będzie i tak skoro cel osiągnięty ^^
 
Do góry Bottom