>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Dokładnie Arni.
Za dużo jadu.
Wejdzie nikt nic nie pisze.
Nie wejdzie od razu zjeby.
Bo po co piszesz?Bo po co grasz? Bo po *** cię to ***** interesuje ???!!
Więc sorry nie dam przepisu ani nic nie zaśpiewam ;)
Akurat z dyskusji nt. tego czemu się wybrało dany mecz a czemu nie, można wynieść sporo na przyszłość i wyciągnąć wnioski, jak ktoś to potrafi, a nie tylko się obrażać. Inna sprawa to jest, że tu są często pretensje o byle co i TO jest prawdziwą przyczyną, że kazdy ma wywalone.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Leicester - Chelsea też mocno polecam. Kursy bardzo fajne, a Leicester jak gra z tyłu, a jak z przodu, to oglądając BPL parę osób pewnie wie ;)
średnią stawką można spokojnie to zaatakować dziś.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Liczę na przełamanie bramkowe. Trzeci raz 0:0? Ciężko o taki wyczyn , zwłaszcza że Spezia to nie Napoli.
Nie takie cuda juz widzialem. A w tym sezonie to te cuda sie cos zdarzaja ostatnio czesto. Zeby chociaz Roma grala dobrze , ale oni graja mega padake. I do tego jeszcze sklad z du.. bo to puchar.
U mnie Roma jest na jakis czas na czarnej liscie. Wiec moga sobie grac i po 10 razy pod rzad po 0:0.
Obejrzalem troche tego meczu to oni chyba maja ciezarki z olowiu na nogach zalozone, a drewno Dzeko to ma chyba dodatkowo klapki na oczach.
 
A 29

afera1986

Użytkownik
A jednak. Tak jak u kilku graczy tak i u mnie Roma lądują na czarna listę dopóki nie złapie jakiejś formy. Mówi się trudno gramy dalej...
20:00 Getafe - Vallecano ✅✅
 
K 0

kotz

Użytkownik
Sorry, że tu piszę lecz nie ogarniam tego systemu, czytałem kilka stron i dalej nic. Może ktoś mi wytłumaczyć na przykładzie ten system? Dziękuje i proszę nie krzyczcie ????
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
19:45 Galatasaray - Akhisar Belediye ✅✅
20:45 Feyenoord - Willem II ✅
21:00 Villarreal - Huesca ✅✅

kursy 4,5 na start, pozniej bedzie trzeba zagrac agresywniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
Powiem wam, że jestem pod wrażeniem, jakie wybieracie tu ostatnio spotkania, przy czym że każde bez wyjątku wchodzi... ja chyba wypadłem już trochę z obiegu :razz:
 
Do góry Bottom