>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Jakieś propozycje dalej ?
O 17:00 rusza duńska liga. Na początku małe kursy, tak więc trzeba przeczekać pierwsze 20-30 minut.
EDIT :
Greuther Furth - Hamburg ? &quot;Pierwsze spotkanie 0:0&quot; - powinno coś się dziać teraz.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Robię teraz przyczajkę na Helsingborg - Elfsborg. 2 minuty meczu i będę wiedział czy w to wchodzę.
Edit: Jednak wchodzę ze stawką 3/5. Jest to mecz pucharowy. I pamiętać aby grać własną głową.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
16:30
Salzburg - St. Polten,
to jaka sila jest Salzburg nie trzeba nikomu mowic, graja bardzo dobrze i skutecznie, dzis final pucharu Austrii. Srednia goli w meczu Salzburga to grubo ponad 3.
W ostatnim meczu miedzy tymi druzynami Polten niespodziewanie rozgromilo faworyta 5:1 dzis wysmienita okazja na rewanz.

Warto pograć. Już 20&#39;. Salzburg swoja lige rozniosl, w finale pucharu przychodzi mu sie zmierzyc z ekipa z nizszej ligi, ktora ostatnio gra strasznie w kratke. To z pewnoscia nie jest rywal dla nich.

/ ✅✅
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
W meczu w Szwecji na razie nic ciekawego się nie dzieje, ale jak już zacząłem to skończę.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Górnik vs Legia ✅
Raczej wchodzę w ten mecz. Legia ostatnio w gazie, wszystko do przodu, dodatkowo w piątek porażka Lecha powoduje, że jeśli dziś Legioniści wywiozą ze Śląska 3 pkt to praktycznie zapewnią sobie mistrzostwo kraju (zostanie im do zdobycia bodajże 1 pkt...).
H2H jak dla mnie na + ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
nie ma to jak odpuścić mecz w 80 minucie i Aalborg strzela z rożnego w 83....pięknie...
Albo ma się zasady albo nie jak się wytypowało mecz to się gra do 90 min, chyba że masz zasadę grania WSZYSTKICH meczy do 80 ale wtedy się nie &quot;płacze&quot; ;) że wpadło po 80
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No ja w takich sytuacjach gram do końca over 0,5 zazwyczaj kursiwo jest koło 2,75 - 3,00 na ten over w okolicach 80 minuty.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No ja w takich sytuacjach gram do końca over 0,5 zazwyczaj kursiwo jest koło 2,75 - 3,00 na ten over w okolicach 80 minuty.
No raczej nie jest w takich granicach w tej minucie. Raczej są to kursy 2,375 albo 2,50 albo 2,625.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Jak będzie do gry to wchodzę w mecz godoy cruz stawki 3/5. Dodatkowo z serie A: Napoli - Verona stawki 3/5, Milan - Sassuolo stawki 2/5 i Lazio - Bologna stawki 2/5.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Coś polecacie jeszcze na dziś? Milan to ja mogę pograć (myślę że milan zremisuję lub przegra). Parma - Livorno myślę żeby zagrać fajne staty i walka o eliminację do LE
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom