>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Musze Cię z martwić ale będzie z wymienionych przez Ciebie tylko Stabaek
No to na rynki 5-clio minutowe na williamie jak jesteś pewien tego typu. Kurs @ 7,00 na rynek 5-Cio minutowy. Sory za orty piszę ze smartfona.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Muntar, opiszesz dokładnie swoje stawkowanie dokladne liczby ?
No to stawkowanie wygląda tak: załóżmy że 1j to jest najmniejszy zakład jaki jesteśmy gotowi wnieść na 10 minut.
A więc stawkowanie 1/5 zaczynam 1j, 2j, 4j, 8j, 16j....
stawkowanie 2/5 zaczynam 2j, 4j, 8j, 16j, 32j....
stawkowanie 3/5 zaczynam 3j, 6j, 12j, 24j, 48j....
stawkowanie 4/5 zaczynam 4j, 8j, 16j, 32j, 64j....
stawkowanie 5/5 zaczynam 5j, 10j,20j, 40j, 80j....
za każdym razem podwajam a nawet potrajam stawkę poprzednią jeżeli jestem pewny typu. Bo im dalej w mecz tym więcej czasu poświęcasz. A roboczogodzina jest najcenniejszym zasobem dla mnie. Co do tego ile dla mnie wynosi 1j niech zostanie informacją dla mnie, pieniądz lubi ciszę. Dla jednego 1j może wynosić 10zł dla drugiego 5 zł a dla innego 20 zł.
Dopiero wróciłem z miasta, wchodzę w mecz Panduri - Cluj, stawki 2/5. Niestety nie ma tego do gry na B365.
Moje propozycje jeżeli mecz do gry:
Mecz Molde stawkowanie 5/5
Mecz Stabek stawkowanie 5/5
Mecze Glimt, Sandnes, Sogndal stawkowanie 4/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
muntar 506

muntar

Użytkownik
Co powiesz na mecze z Norwegii o 18 ?
Odpisałem w swoim poprzednim poście edita. Moim zdaniem do gry ;) Ale pamiętać, że każdy gra swoją głową.
Bodo/Glimt - Start - śmierć i do księgowej.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja gram do końca. Mam nadzieję, że klątwa z Molde w tym roku zejdzie. Cluj - Pandurii - 0-2 i znowu wstrętny buk nie dał zarobić.
Sogndal - Brann szybka księgowość, a komu się udało złapać zakładkę to lepiej.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Powinno coś wpaść w drugiej połowie ale koło 70-80min się zastanowię nad kolejnym progiem... Dobrze, że wszedłem od 20min więc nie będzie tak źle w razie czego
DAWAĆ TAM BRAMĘ MOLDE !
Jeśli nie wejdzie któryś z piłka do bramki albo nie będzie samobója to nie ma szans, bramki dzisiaj zaczarowane
 
emm 99

emm

Użytkownik
Muntar - jak stawkujesz 80` - do konca? Z racji tego, ze kurs jest wtedy nizszy, ok 2,75 o ile dobrze pamietam to tak wyglada to w bet365.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Muntar - jak stawkujesz 80` - do konca? Z racji tego, ze kurs jest wtedy nizszy, ok 2,75 o ile dobrze pamietam to tak wyglada to w bet365.
Wchodzę na WH na rynek 5-cio minutowy. Kursy rzędu 7,0.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Nie wchodzę już w ostatni próg, tam nic z akcji nie wpadnie. Jedyna szansa to jakiś różny i przypadkowa bramka
Czy ktoś to widzi... NIE GRAĆ DALEJ ! oni nie trafiają do pustej bramki więc o czym mowa
 
emm 99

emm

Użytkownik
Takze rezygnuje z ostatniego progu i w takim wypadku, do uslyszenia we wrzesniu!
???? ???? ????
By to szlak, ale kto wytrzymal do konca ten teraz raczki zaciera mocno...
 
P 13

pusty

Użytkownik
,a jak zawsze zmieniam mecze pierwszą polowe grałem molde, do 60 minuty odpuściłem, do 70 zagrałem Odd na 4 gol, a do 80 Bodo na 3 gol i trafiłem 79 minuta gol.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Haha widziałem, że strzelą ???? ale bramka oczywiście po rykoszecie bo sami nigdy by nie trafili
Typem na Molde kończę ten rodzaj gdy bo wydaje mi się to mało opłacalne, na własnej skórze przekonałem się, że jeden mecz w plecy i jestem praktycznie na zero bo te parę groszy trudno nazwać zyskiem. Życzę jednak powodzenia i oby jak najmniej bezbramkowych spotkań.
 
Do góry Bottom