>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie nie ma co sie stresowac, dzisiaj to było pole minowe. Mysle ze niewielu wyszlo na + a tym którzy to zrobili gratuluje ;)
Takie dni tez sie beda zdarzac
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
AZ był uzasadniony wystaczyło spojrzeć na statystyki...
Co do hamburga cóż podobnie jak z pucharem LE
Nie da się wyeliminować w 100% takich meczy nawet popierając je dobrą analizą
Spójrz ile tu meczy zostało podanych i mały ich odsetek kończy się 0-0
Mi na ponad 40 meczy zadrzyły się 3 0-0 i to 2 dziś.
AZ - Groningen
Historia ostatnich starć to 4/5 meczy under 2,5 gola. Dla mnie to już za duże ryzyko do grania, do tego dochodzi duża stawka tego play-offu.
Hamburg - Furth
Hamburg wiadomo jak ostatnio obniżył loty, na 10 ostatnich spotkań średnia tylko 1 strzelonej bramki na mecz, co nie napawa optymizmem.
Historia spotkań tych drużyn to
24.09.13
Hamburger-Furth 1 : 0
02.03.13
Hamburger-Furth 1 : 1
06.10.12
Furth-Hamburger 0 : 1
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Na City nie było zakładki, a kursy nie rozpieszczały. Generalnie mecz na podstawowy zysk. Wątpię czy pozwolił na zbudowanie kapitału aby pokryć dzisiejszy bilans. Dwie dzisiejsze wtopy AZ+HSV to pierwsze spotkania z dwumeczu, więc powinny zostać odpuszczone, tak samo jak rewanże tych par.

Pewniaki to CSKA i Zenit, gdzie drużyny musiały strzelić gole, ze względu na sytuacje tabela/ostatnia kolejka.

Dobranoc ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Każdy stawia za ile i co chce więc luz ????
Kurde nie ma się co aż tak stresować jutro też jest dzień i w dodatku mam kilka fajnych meczy tak więc do jutra Panowie i obyśmy mieli więcej szczęścia ????
TEN KJU Hank jeszcze raz ????
Do edhansoft jak napisałem wyżej jestem na minusie więc co tu dużo mówić... W rosji dziś nie było 2 meczy bramkowych ;)
Dobranoc ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
AZ - Groningen
Historia ostatnich starć to 4/5 meczy under 2,5 gola. Dla mnie to już za duże ryzyko do grania, do tego dochodzi duża stawka tego play-offu.
Hamburg - Furth
Hamburg wiadomo jak ostatnio obniżył loty, na 10 ostatnich spotkań średnia tylko 1 strzelonej bramki na mecz, co nie napawa optymizmem.
Historia spotkań tych drużyn to
24.09.13
Hamburger-Furth 1 : 0
02.03.13
Hamburger-Furth 1 : 1
06.10.12
Furth-Hamburger 0 : 1
Kolega ma 100% racji. Trochę za szybko to wszystko, każdy chce wrzucić jakiś typ nie zawsze poparty analizą, dziś o &quot;20:30&quot; można było z 10 innych meczy grać i spokojnie wyszłoby się na ✅ Wczorajszy mecz Sevilli jak widać niewiele nas nauczył. Mecze o wysoką stawkę to mecze wysokiego ryzyka.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na dobranoc dla pocieszenia pamietajcie tylko ze jak jest taki dzien jak dzisiaj i wtapiacie grubo to pewnie ja wtapiam grubiej xD
Jutro tez jest dzien i powoli odrabiamy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25

decline11

Użytkownik
Niestety mowilem o tym, ze kazdy wrzuca co mu tylko w oko wpadnie... Dzis 2x 0-0, przedwczoraj 2x 0-0.. Gdzie tu logika??? Zwykle napalanie sie na kase i juz. To sie nie skonczy dla co niektorych dobrze. Nie lepiej wybrac sobie 2 mecze na dzien i tego sie trzymac?
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Niestety mowilem o tym, ze kazdy wrzuca co mu tylko w oko wpadnie... Dzis 2x 0-0, przedwczoraj 2x 0-0.. Gdzie tu logika??? Zwykle napalanie sie na kase i juz. To sie nie skonczy dla co niektorych dobrze. Nie lepiej wybrac sobie 2 mecze na dzien i tego sie trzymac?
Ja wiem że jest wolność i każdy podaje typy jakie chce z analizami lub bez, ale może by tak każdy kto podaje typ jak już nie chce go koniecznie uzasadniać sam ocieniałby prawdopodobieństwo jego trafienia w skali np. 1-5. Zawsze inny użytkownik mógłby się do tego odnieść i wystawić inną ocenę. Dla mniej zaawansowanych byłby to jakiś wyznacznik czy grać dany typ czy nie.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Ja wiem że jest wolność i każdy podaje typy jakie chce z analizami lub bez, ale może by tak każdy kto podaje typ jak już nie chce go koniecznie uzasadniać sam ocieniałby prawdopodobieństwo jego trafienia w skali np. 1-5. Zawsze inny użytkownik mógłby się do tego odnieść i wystawić inną ocenę. Dla mniej zaawansowanych byłby to jakiś wyznacznik czy grać dany typ czy nie.
Prozpozycje taka zlozylem rano, moze nie tak rozbudowana ale jednak. Od tego momentu przybyly 3 strony. Rozwaz sam, czy Twoj madry nota bene pomysl, zda tu egzamin.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
I AZ i Hamburg to mecz i rewanż. Niestety można to było przewidzieć np nie tak dawno mecz Wigan-QPR nikt się nie chciał odkrywać zbytnio, a w rewanżu tempo inne i od razu bramy. Tu będzie to samo. Sam się nadziałem na pomarańczowych, bo oni raczej nie zawodzą - no i masz.

Tu kolega kecaj14 pisze, że mimo 2 wtop grane pod x5 a więc ogromne wkłady (rozumiem, że grane do końca z overem 0,5) na jakieś 10 meczów traci tylko dzisiejsze zyski. Ja grałem ponad 10, blisko 15 spotkań i też bawiąc się stawkami mimo jednej wtopy mam niestety minus. Chciałbym poznać tą czarodziejską matematykę, bo ją stosując miałbym dziś sporawy plus.

Jak ktoś prześledzi ten temat to widzi, że większość typów to masówka i jak leci.
Edi rzuci od czasu do czasu jakąś kość, ale pewnie niewielu wystarczy jeden mecz na dzień. Gość wrzuca proste statystyki h2h a i tak zjada większość na śniadanie. Większość zero analizy z tego co śledzę temat.

Mniej więcej to wygląda tak: Na bet dodają spotkanie jakieś 15min przed gwizdkiem, są kursy... :grin: bywa, że nawet mocno zachęcające, to co.. gramy panowie?

Z tego co pamiętam to Hank swój budżet robił na meczach mocno overowych a zakładki nawet 3minutowe były brane z pocałowaniem ręki. Tutaj pełno eksperymentów z graniem na drugi gol albo mocno underowe ligi typu argentyńska. Może nie każdy ogarnia dlaczego tam zakładki są 8 minutowe? Im mniejsze prawdopodobieństwo bramki tym większy kurs. Ktoś kto się pakuje w takie mecze ryzykuje bardzo dużo byle tylko złapać zakładkę. Raz się uda, drugi i bum.

I na koniec warto by przy danym typie mnożnik stawek podawać z jakim się zamierza grać, bo to sporo mówi jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 22

pgrom

Użytkownik
Prozpozycje taka zlozylem rano, moze nie tak rozbudowana ale jednak. Od tego momentu przybyly 3 strony. Rozwaz sam, czy Twoj madry nota bene pomysl, zda tu egzamin.
Zda nie zda próbować trzeba;) Poza tym Hank gra systemem tylko do pierwszej bramki i tego powinniśmy się trzymać. Szkoda już czasu na analizy przegranych meczy, teraz to trzeba uzasadnić te które chce się tu podać dla własnego dobra ale przede wszystkich dla innych grających.

A i podawanie mnożnika stawek jak napisał kolega Lukasz to też niezły pomysł, zakładam że stawkowanie podstawowe każdy ma podobne (ja stosuje stawkowanie Hanka 3,3,5,8,13,20,35,50) ale mnożnik to już jakieś odniesienie co do wartości typu
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Łukasz &gt;&gt; te mecze które ja podaję , to z założeniem nie 1 a 2 bramek...
Tak więc 1 mecz - ale tak jakby dwa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Eksperci zawsze odzywają się po meczu ;)
I jeszcze problemy ile to ja zarobiłem czy straciłem ... 15 meczy musisz mieć żeby pokryć 1 wtope? ?? Dam sobie luz z podawaniem tu typów bo jak widać na koniec są jeszcze jakieś problemy... Powodzenia wszystkim w dalszej grze ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie - mnie z braku czasu udalo sie nie pograc nic miedzy 18-22 i dzieki temu dzisiejszy dzień wygląda wysmienicie.
Natomiast trzeba zwrócić uwagę na podawane typy i KONKRETNA analize, bo trzeba mieć na prawdę &quot;szczęście&quot; żeby trafić dwa bezbramkowe remisy w jednym dniu.
Powinniśmy ograniczyć granie do minimum z maksymalna skutecznoscia.
Co przez to rozumiem? 9/10 trafionych typow.
Jest końcówka sezonu, wiec radzę nie szaleć tym co nie musza.
Na prawdę z grubej rury uderzyć wraz z nowym sezonem.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
te mecze które ja podaję , to z założeniem nie 1 a 2 bramek...
Tak więc 1 mecz - ale tak jakby dwa ????
No tak, zgadza się, niemniej różnie to bywa, jakaś ???? i po meczu, a brak bramki do 80&#39; należy rozpatrywać jako przegraną.

Wystarczy przewinąć parę stron i widzimy, że przy szybko trafionej bramce granie drugiej i jej brak to niestety duża wtopa.

Ktoś typuje 2 bramy tzn że kroi się over, a jeśli się kroi to można podnieść stawki i nastawić się na jedną bramkę, ale dającą dobre plony.

15 meczy musisz mieć żeby pokryć 1 wtope? ??
Tak, dziś zakładka jeśli jakaś była to w pierwszej połowie, więc nie bardzo wiem co miało mnie uratować przed wtopą.. do tego szybkie bramy w większości spotkań.

I jeszcze problemy ile to ja zarobiłem czy straciłem
Ciekawe jest to czy jedno spotkanie x12 na jednym progu jest w stanie tak minimalizować dwa mecze 0-0. Powiedzmy, że reszta wygranych się złożyła na Hamburg to i tak zostaje AZ... więc nie wiem co się oburzasz zamiast wyłożyć stawki które wymnażasz.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Eksperci zawsze odzywają się po meczu ;)
I jeszcze problemy ile to ja zarobiłem czy straciłem ... 15 meczy musisz mieć żeby pokryć 1 wtope? ?? Dam sobie luz z podawaniem tu typów bo jak widać na koniec są jeszcze jakieś problemy... Powodzenia wszystkim w dalszej grze ????
Nie za bardzo rozumiem czemu się tak rzucasz;)
Przecież nikt nie ma do Ciebie pretensji że podawałeś złe typy. Wtopiłem dziś jak większość i do nikogo nie mam pretensji, moja kasa, moja wtopa. A wszystkie uwagi są po to żeby jakoś zebrać się do kupy i &quot;ulepszyć&quot; podawanie typów
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Zwyczajnie grałem do kilku bramek tylko tu tego nie pisze z prostej przyczyny bo wiem ze ludzie się łatwo podpalaja i grają to co ktoś napiszę. Do tego jeśli gram stawowanie 1.1.2.3.5.8.13.21.34=88$ i gdy wygram np na 4 progu to nie cofam się do 1 tylko stawiam 5.
To jest metodą bardzo ryzykowna grając np dzisiaj taki city. Robie to na własne ryzyko i nikomu nie polecam.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
odnosnie liczby granych meczow. Ja jestem zwolennikiem dywersyfikacji, stad granie ok 20 meczow dziennie. Pozwala to przy nieco wiekszym ryzyku, maksymalnie zwiekszyc szanse na zakladki, ktore podwajaja wklad z meczu. Do tej pory trafilem 6 x 0-0 na ponad 100 meczow. Jestem na sporym plusie dzieki 31 zakladkom. Co o tym sadzicie? Dwa, trzy mecze czy duzo wiecej?
 
Do góry Bottom