>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 72

siargiej

Użytkownik
Kolega podal fajny typ do gry, nikogo nie namawiajac do gry. Wtopa jest wliczona w ryzyko (da sie odrobic nawet 2 meczami)
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
To była tylkoluźna propozycja, poza tym nie rozumiem - &quot;pozamiatane&quot;, podzieliłem kapitał i nie gram całym na jeden mecz
Dzisiaj jest kilka fajnych meczy do grania nie warto pchać się na druga bramkę. Ktoś dzisiaj proponował Kashime do 2 i nie jest ciekawie bo już prawie 80 min a wynik dalej 1-0.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Ja czekam na Śląsk zgodnie z moimi propozycjami.
Mecz Kashimy to kolejny przykład na chyba żelazną zasadę w tym systemie czyli granie do 1 bramki (ew. bramki faworyta) i koniec.
Dobrze że dzisiaj dużo meczy do grania to odpuściłem bo inaczej na bank bym poszedł w 2 gola.
 
P 0

prusak

Użytkownik
ja tam trzymam sie zasady i tylko gram do jednej bramki
chyba ze bramka wpada do 10 minuty to warto pomyśleć
co dalej
 
emm 99

emm

Użytkownik
W moim przypadku najgorsze jest typowe, polskie myslenie - byle szybko i duzo. Dzis wlasnie poplynalem z kapitalem na poziomie sredniej krajowej, ale coz... cale szczescie, ze to nie moje, a buka pieniadze byly.

W tym systemie nie chodzi o to, zeby grac do 2,3 bramek - tylko wlasnie do jednego gola i przede wszystkim, zeby byc cierpliwym. Osobiscie nie polecam sie juz teraz przypalac i grac na sile, kto jest na + niech sobie spokojnie przebimba okres wakacyjny.
A wraz z nowym sezonem zacznie grac i bedzie cierpliwy...
Po powrocie zza granicy opisze jeszcze jeden bardzo ciekawy system zwiazany z nhl na ktorym takze udalo mi sie zarobic.

http://www.livesports.pl/pilka-nozna/niemcy/bundesliga/tabela/?t=UV4Vlz26&amp;amp;ts=2ZeoF4uk
http://www.livesports.pl/pilka-nozna/anglia/premier-league/tabela/
Mysle, ze to wyjasnia bardzo duzo jesli chodzi o system, przede wszystkim cierpliwie.. skutecznosc przyjdzie sama.
A od siebie na dzis:
Arsenal - Hull

P.s
Panowie pytanie, od razu ruszacie z progresja czy czekacie kilkanscie min?
Ja z reguly zaczynam progresje od bramka przed 30` po kursie minimum 3,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
owca26 171

owca26

Użytkownik
Nie chciałbym być źle zrozumiany albo coś ale chyba u niektórych bardzo kuleje zarządzanie kapitałem. Może opiszę swój sposób gry: zazwyczaj zaczynam po 10 minutach, progresja nie jest agresywna dlatego ze liczę się z możliwościa przegranej czyli logicznym jest, że próbuje jakoś ochraniać swój kapitał więc podzieliłem go tak żeby nie przegrać wszystkiego na jednym meczu. Po drugie gram do &quot;gol padnie do 70 minuty&quot; potem odpuszczam. Druga sprawa jest taka, że jesli padnie gol w meczu, który gram i właśnie zarobiłem to wcale nie znaczy, ze nie padnie więcej bramek ale jeśli uznam że warto dalej grać na tym samym rynku to zaczynam progresje od nowa a nie że wale coraz to większe stopnie. Poprostu pada gol, wygrałem ale oglądam mecz i stwierdzam że jest duże prawdopodobienstwo następnych bramek o traktuje to jak kolejny, inny mecz czyli zaczynam wszystko od początku, nie gram żadnymi dziwnymi ciągami itd
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Ktoś jeszzce się wypowie? Bo chce kontynuować progresje z poprzedniego meczu w tym spotkaniu, już za grubszą monetę ewentualnie gre na gola Realu w drugiej połowie
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Ktoś jeszzce się wypowie? Bo chce kontynuować progresje z poprzedniego meczu w tym spotkaniu, już za grubszą monetę ewentualnie gre na gola Realu w drugiej połowie
Slask wyglada niezle, z kolei real pozno wchodzi kurs, a bez cr7 ciezko
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Slask zaczalem nowa progresję, ale chce kontynuowac stara chyba na gola Realu jednak, kurs 3,40 w ktorej minucie wchodzi?
 
Do góry Bottom