>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak legia? Bo oglądałem do tej pory siatkę.
57&#39; Gool świetnie ????
Pół minuty zabrakło do zakładki :/

EDYTA

Ode mnie na piątek. Można coś z tego wybrać.
CHORWACJA: 1. HNL
18:00 Lok. Zagreb - Zadar ✅
AUSTRIA: Erste Liga
18:30 St. Polten - Kapfenberg - jedyny z 4 meczy w lidze zakończony do przerwy 0:0 - to trzeba mieć szczęście. Popłynąłem grając do 80 min. Na szczęście 2 ostatnie progi grałem za mniejszą kwotę
SZWECJA: Superettan
18:30 Östers - Varbergs - brak minutówek
SZWECJA: Allsvenskan
19:00 IFK Göteborg - Gefle ✅
HOLANDIA: Eredivisie
20:00 Willem II - Breda - brak minutówek
NIEMCY: Bundesliga
20:30 Freiburg - Hertha ✅
 
emm 99

emm

Użytkownik
Mialem pisac ze dla mnie duzo lepiej wyglada Wiel i to bede gral, jednak za szybko padl gol. I skorzystalem z Polten, dopiero od 15` mozna ogladac, kiepsko. Duzy minus tutaj, za to jesli zdarze wrocic pogram Mattersburg ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Misie ;)
jutro bede mogl cos pograc jedynie do 14, a jeszcze oferty nie przegladalem - wiec macie cos na pozniej, gdyz ja z okazji wyjazdu czysto relaksacyjnego :twisted: nie bede mogl odrobic dzisiejszej straty.

16:00
Deportivo - Real ✅✅✅
18:00
Valerenga - Molde ✅✅✅
20:00
Atletico M. - Celta ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
thestig 71

thestig

Użytkownik
Jak coś to polecam Sevillę teraz. Cordobie wpadł gol szybko, ale się nie poddają. Akcje są, brak wykończenia. Starają się atakiem pozycyjnym albo po stałych fragmentach coś zdziałać. Sevilla nastawiona na kontry. Już zmarnowali też parę sytuacji dobrych. Wynik jeszcze nie jest jasny, a w 2 połowie dojdzie do piłkarzy Sevilli zmęczenie tym i poprzednim meczem (w LE).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrek0401 0

piotrek0401

Użytkownik
Siemka zagrałem 28 meczy z mniejszym bądź większym zyskiem, dwa mecze bezbramkowe. Ze stanu 300zł dobiłem do 590zł. A wy dalej gracie tą progresję? Czy ktoś mocno się przejechał i już zrezygnował?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
po co dwa takie same posty w jednym i drugim temacie?
Tutaj można albo bardzo dużo zarobić, albo stracić. Wszystko zależy od szczęścia, nerwów i przede wszystkim trzymania się założeń i nie rezygnowania bez wyraźnego sygnału od piłkarzy, że naprawdę nie chcą goli ;)
myślę, że poza mną parę osób gra to już sporo czasu ciągle i da się na tym wyjść dobrze, chociaż nie ukrywam, że sporo zależy od zwykłego farta, bo zdarzają się niby pewne mecze, a jednak okazuje się nagle, że wtopa.
Wszystko zależy od podejścia. Generalnie trzeba traktować, że pieniądze potrzebne do zagrania wszystkich progów, to kasa stracona i trzeba być gotowym postawić taką a nie inną kwotę.
Mówi się łatwo, gorzej jak przychodzi co do czego i wiem to po sobie ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Mimo wszystko nie jest to taki latwe i przyjemne na jakie wyglada. W moim przypadku potrafilem zrobic kapital x10, zeby nagle glowa zwariowala i przegrac prawie cala wygrana [zawsze staram sie wyplacic to co wplacilem + lekka nawiazka a pozniej sie kontynuowac gre za pieniadze buka]
Najzabawniejsze jest to, ze tutaj podaje typy ktore wchodza, a ostatnio gram cos innego, dzis np. Łęczną ????
I wsumie przez ostatnie 2 tyg nie zarobilem zbyt wiele. Jestem jednak dobrej mysli i jeszcze bardziej musze ogarnac glowe.
Aktualny cel: trafic 8 zdarzen i zrobic sobie 2 tygodniowa przerwe ????
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
Po małych przegranych wracam do gry ;)
Moje mecze na dziś to:
Wigan - Ipswich ✅
Getafe - Walencja ✅
Obydwa mecze gram dopiero od 20 minuty.

Edyta
Gol dla Ipswich w 20 minucie i zakładka siedzi na 2 progu.
Szkoda, że nie grałem Walencji od początku, bo weszła by zakładka na pierwszym progu, ale ważne, że do przodu.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Myślę, że lepiej odpuścić Wigan i grubiej przyłożyć Walencję
No weszło, fajna zakładka, bo kurs 3.00 do 20:00 już w 4 minucie można było złapać plus oczywiście postawione wcześniej po kursie 6.0. Stawkowanie moje było 1j i 1j na tych dwóch progach ale daje to hmm +7j ;)
Z tym, że dalej odpuszczam. Drugie co leci to Spezia - Carpi, ale chyba trzeba by być nienormalnym, żeby to stawiać. A Wy chłopaki grajcie sobie Wigan, odpuszczam, bo mam złe przeczucia. To tyle.
 
seba28 11

seba28

Użytkownik
Na dzisiaj :
FJOLNIR-STJARNIAN 18:30 (na szczęscie brak ???? )
LANDSCRONA-JONKOPINGS 19:00 (może beda 10min.) brak
REAL-ELCHE ewentualnie BAYERN-PADERBORN 20:00 ✅✅
EMPOLI-AC MILAN 20:45✅✅
CELTA-LA CORUNA 22:00✅
Liczymy na zakładeczki i szybkie gole :razz: Powodzenia
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
U mnie na dzisiaj (od 20 minuty) :
Smena Komsomolsk - Spartak Moskwa ✅
Sydney United 58 - Sydney FC ✅
FC Tokio - Tokushima Vortis
Basel - FC Vaduz
Arsenal - Southampton
Liverpool - Middlesbrough
Hoffenheim - Freiburg
Werder - Schalke
Od początku gram mecze:
Bayern - Paderborn
Real - Elche
Na te mecze popatrzę i w zależności od sytuacji na boisku zagram:
Celta - Deportivo
Empoli - Milan

edyta
Niestety na mecz FC Tokio - Tokushima Vortis nie było minutówek.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Marsylia siadła, 2 pierwsze progi trafione.
Na dziś to ja zagram na pewno Werder, Hoffenheim, Real i Celtę. Bayern to zależnie od składu.
edit: Bayern też.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Werder - Schalke
Empoli - AC Milan
Celta - D. La Corunia
Jak dla mnie Bayern i Real to mecze nie za bardzo do grania, zakładki raczej marne, chyba że przy 2,50:razz:

edit: Widzę że to jednak Schalke bije wszystkich w kursach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thestig 71

thestig

Użytkownik
Werder - Schalke
Empoli - AC Milan
Celta - D. La Corunia

Jak dla mnie Bayern i Real to mecze nie za bardzo do grania, zakładki raczej marne, chyba że przy 2,50:razz:
Najsłabsze są na werder.
edit: Sytuacja wróciła do normy, na Bayern i Real się nie opłaca grać. Gram Werder i czekam na Celtę dziś ????
 
Do góry Bottom