>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thestig 71

thestig

Użytkownik
Vallecano, Sevilla, Dortmund, Leverkusen, Hertha to moje wybory na dziś. Może PSG.
StraszakSam: nie grałem, właśnie przez brak Zlatana. Teraz już wiemy, że weszłaby zakładka 2 i 3 próg ale cóż ???? ostrożności nigdy za wiele. Dortmund ze Stuttgartem ładnie weszło, na Rayo ładnie weszło, Atletico jeśli ktoś grał to na progach 6 i 7 zakładka. Ogólnie na plus. Czekam na Sevillę chyba że składy z dupy będą.
 
N 0

norbert-potok

Użytkownik
Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na tym forum. Spodobał mi się opisywany w tym wątku system, ale nie wiem czym jest &quot;zakładka&quot; dlatego proszę o wyjaśnienie tego terminu.
 
P 13

pusty

Użytkownik
Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na tym forum. Spodobał mi się opisywany w tym wątku system, ale nie wiem czym jest &quot;zakładka&quot; dlatego proszę o wyjaśnienie tego terminu.
masz postawione ze gol padnie przed np. do 20 minutą (postawiłeś to w 10 minucie meczu), w 15 minucie meczu patrzysz i widzisz ze na gola przed 30 minutą jest kurs 3 stawiasz ze padnie gol. Gola pada 18 minucie w chodzą ci 2 zakłady na gola przed 20 i 30 minuta i to jest zakładka
właśnie żeby St Etienne strzeliło 15 sekund szybciej była by zakładka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie - nie gracie czy nie piszecie?
Ja tez korzystam raczej ze swoich analiz, bo ostatnia wtopa po propozycji stad :razz:

18:00
A. Lustenau - Liefering ✅✅✅
20:30
Mainz - Hoffenheim ⛔⛔⛔
[jak zobaczylem ze nie ma najlepszego strzelca przeszedlem na Leczna i co? A g.... bo zaspalem 1 minute, a stawkowanie bylo wysokie co by Mattersburg odrobic, no to odrobilem... ???? niech ktos mnie ogarnie z tym graniem przypadkowych meczy!!!]
P.s
BĘDZIE ZIELONO !!!
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ogólnie ja się wycofałem z tego typu zakładów na rzecz innego systemu, który obecnie testuje, bo mógłbym nie wyrobić z budżetem na oba, a nie lubię grać na sucho ;P Jednak kiedyś wrócę.
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
Ja nie będę ukrywał, że konto prawie wyzerowane przez Barcelonę...
Ale z bagażem nowych doświadczeń gramy dziś:
Arsenal - Tottenham
Liverpool - Everton
Manchester - West Ham
Villarreal - Real Madryt
Borrussia - Schalke
Chelsea - Aston Villa (choć tu kursy raczej nie będą rozpieszczały)
Athletic Bilbao - Eibar
Wolfsburg - Werder
Nottingham - Brighton
Barcelona - Granada (tu jak Chelsea)
Na teraz to wszystko, zobaczę jeszcze w praniu, w jaki mecz wchodzić.
Owocnych wygranych!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Radzę uważać na drużyny grające w następnym tygodniu puchary.
To są dla nich priorytety i raczej będą oszczędzać najlepszych piłkarzy, a to może ograniczyć liczbę strzelanych bramek.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Nie zgodzę się. To dopiero początek sezonu, więc nie ma mowy że któraś z drużyn może się w lidze oszczędzac. Muszą grac na najwyższym poziomie zarówno w w lidze jak i w europejskich pucharach. Tymbardziej drużyny, które zanotowały lekko bądź bardzo rozczarowujący start w lidze (Liverpool, United, Real, Borussia, Athletic czy nawet Bayern, który pewno te 2 dotychczasowe remisy traktuje jak porażki). Zawodników to mogą lekko oszczędzac w pucharach krajowych z dużo gorszymi rywalami. Ale wiadomo, że 0-0 może i tak wpasc.
Dobrym przykładem jest Liverpool, grają w tygodniu trudny wyjazd z Basel, a w pierwszej połowie derbów Liverpoolu tempo jest świetne. Co nie zmienia faktu, że jest 0-0 ???? Ale według mnie nie ma tu mowy o oszczędzaniu się.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Koln - Bayern ✅ (z zakładką)
Chelsea- Aston Villa ✅ (z zakładką)
Villarreal- Real ✅

na dzisiaj do pogrania jeszcze:

AS Roma- Verona 18:00
może Atalanta- Juve (zależnie od składów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thestig 71

thestig

Użytkownik
na dzisiaj do pogrania jeszcze:

AS Roma- Verona 18:00
może Atalanta- Juve (zależnie od składów)
Odpuszczam, bo Atalanta ma 1.5 gola na mecz średnio a Juve 1.8 Jadą na obcy teren, w tygodniu mają LM, mogą się oszczędzać trochę. A na Atalantę nie ma co liczyć, bo Juve w 4 meczach nie straciło jeszcze bramki. Obrona poukładana. Pas. ;) Vallecano to może być mecz do grania dziś, ale ja jestem zadowolony z dzisiejszych wyników więc też odpuszczam sobie już. Wszedł mi Stuttgart na wysokim progu, Blackburn ładnie, City, PSG i Real dali zarobić także dzień udany mimo wtopy na Freiburgu, bo do progu 70:00 to grałem.
 
D 0

doco2

Użytkownik
Ocencie mój pierwszy typ tym systemem. Bordeux - Rennes. Już się pogubiłem, które statystyki mnie przekonały, ale jakby ktoś ocenił i napisał swój tok rozumowania, to będę wdzięczny.
Docenię też wskazówki na jakich statystykach na scorestats sie skupić, trochę się jeszcze w nich gubię.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Bordeaux - Rennes jak najbardziej dobry typ. Liga underowa, ale druzyny póki co bardzo obiecująco grają.
Kursy mogą być w miarę ok, bo zwykle na francuską ligę takie są.
Jakie statystyki brać pod uwagę? Zależy od typującego. Ja patrzę na ostatnie spotkania i formę, ew. statystyki jaka jest średnia goli na mecz, w której połowie zwykle padają bramki, a w szczególnych przypadkach (początek sezonu), jak sobie drużyna radziłą w przerwie między sezonami, jakim wtedy grała składem, czy zaszły jakieś znaczące zmiany kadrowe od zeszłego sezonu, no i chyba tyle... co do reszty to opieram się o to co widziałęm na boisku wcześniej, albo o jakieś tam niuanse, których się dopatrzę.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Jak dla mnie to analiza jest taka sama jak przy typowaniu over/under 2.5. Ale na lidze francuskiej to bym analizował 2 razy zanim bym pograł. Warto tam inwestować w Evian, Marsylię, Tuluzę - w meczach tych drużyn pada najwięcej goli. Omijać te, w których jest najmniej, jakieś Montpellier czy Lille. Co do konkretnie tego typu to mówię tylko, że już raz w tym sezonie Rennes zremisowało na wyjeździe 0:0 z St. Etienne - tam był przestrzelony karny przez gospodarzy, ale z kolei Rennes nie oddało celnego strzału... Ciężko o gole gdy się nie strzela na bramkę, o czym przekonała się Barcelona ostatnio :p Ogólnie w 5 ost. meczach Rennes nie strzeliło gola aż w 3. Z drugiej strony 5 ostatnich meczów Bordeaux to 5 BTS-ów. Sam nie wiem. Może bym pograł, ale tylko do 1 gola.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Odpuszczam, bo Atalanta ma 1.5 gola na mecz średnio a Juve 1.8 Jadą na obcy teren, w tygodniu mają LM, mogą się oszczędzać trochę. A na Atalantę nie ma co liczyć, bo Juve w 4 meczach nie straciło jeszcze bramki. Obrona poukładana
Jednak zagrałem jak zobacxyłem składy ???? przy Romie nerwówka ale weszło. Juve też ładnie. Tylko się cieszyć .
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wszystko zostalo opisane w temacie Hanka i to TAM jest zrodlo z ktorego nalezy korzystac. Wszystko zalezy od zasobnosci portfela..
6,10,15,25,40,70,115..

30,50,90,150,210, 350, 150...

Wszystko zalezy od grajacego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 40

mazda

Użytkownik
witam tak czytam i jak szukacie bardzo bramko strzelnej ligi to Czeska U21 mozna pozagladać, doslownie kazdy mecz to 3-4 a nie rzadko 6 bramek i jest możliwość stawiania ich live na bet 365
 
Do góry Bottom