>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Czy u jakiegokolwiek innego bukmachera niż całoroczny możliwa jest gra tym systemem? w temacie wyczytałem, że bwin oferuje tego typu zakłady na live, jednak widzę tam tylko grę w przedziałach (np. od 15.01 do 30.00), a nie zakłady typu gol do x minuty. Ktoś sie orientuje?
William Hill ma przedziały 5 minutowe
 
dudus 0

dudus

Użytkownik
I w końcu nie weszło, ta nieszczęsna Sevilla już jej więcej nie zagram...
Ale może to i dobrze, trochę się uwiarygodni konto. Cały czas wygrywać, to w końcu zlimitowali by mnie i wcale bym nie pograł ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Celtic..? Lubisz ryzyko ;)

A przeciez mozna bylo grac na drugiego gola Gladbach, kursy okej, przewaga spora..

W sobote GranDerby! :cool:
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Celtic..? Lubisz ryzyko ;)
A przeciez mozna bylo grac na drugiego gola Gladbach, kursy okej, przewaga spora..
W sobote GranDerby! :cool:
Myślałem nad tym meczem, fakt drugi gol wisiał w powietrzu, PSV też można było grać mimo że statystyki na to nie wskazywały;)

ps. no i Celtic 2:zero ????
 
D 0

david7pl

Użytkownik
O matko :p ja to samo na Celtic na gola po 70 minucie ostatnia kase dalem ???? i na szczescie na 0 ???? juz myslalem ze po remisie sevili trafi mi sie jeszcze remis celticu..
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja po 0:0 Celticu zaliczyłbym bankruta, człowiek się uczy na własnej głupocie, ostatnio sporo straciłem przez brak konsekwencji, nie ma to jak przegrać wygrany mecz;) i to kilka razy. Teraz pomału odbrabiam, byle do przodu i jak to powiedział któryś z kolegów na forum &quot;Szczęść Boże, buk zapłać&quot; ????
 
Do góry Bottom