>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 0

david7pl

Użytkownik
Ja to samo ???? Przed meczem Celticu miałem rozłożone ze gram od 20 do 70 minuty :p mecz się nie układał to przerobiłem moje stawki do 80 minuty ???? i tak o to wszystko co w 2 dni wygrałem się rozpłynęło ???? Podziękowania lecą do Sevilli :p
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Jak pokazuje chociażby przykład Sevilli w tym systemie porażka jest nieunikniona, co nie oznacza że nie może on byc dochodowy czego sam doświadczyłem robiąc sześciocyfrowy obrót w dwa miesiące. Jakiekolwiek emocje, chęć odegrania się, przeczucia trzeba odłożyć na bok, zostawiamy tylko matematykę. Kluczem jest bankroll- porazka ma Cię zaboleć ale nie zabić, niby nic odkrywczego ale przeczytajcie to zdanie 10 razy.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Jak pokazuje chociażby przykład Sevilli w tym systemie porażka jest nieunikniona, co nie oznacza że nie może on byc dochodowy czego sam doświadczyłem robiąc sześciocyfrowy obrót w dwa miesiące. Jakiekolwiek emocje, chęć odegrania się, przeczucia trzeba odłożyć na bok, zostawiamy tylko matematykę. Kluczem jest bankroll- porazka ma Cię zaboleć ale nie zabić, niby nic odkrywczego ale przeczytajcie to zdanie 10 razy.
Nerw mnie bierze na takie teksty, podobne do tych &quot;Czy jest jakiś inny buk poza Bet365 co oferuje....&quot; bla bla, tematy wałkowane kilkanaście razy.
Porażka jest nieunikniona?? Żaden system nie daje 100% gwarancji zysku i żaden sposób obstawiania też tego nie daje, inaczej z takim obrotem nie pisałbyś tu na forum tylko siedział na Hawajach i sączył Mojito a na rynku nie byłoby już żadnego buka bo wszyscy by pobankrutowałi.
Porażka ma Cię zaboleć ale nie zabić? Gorzej jak zaliczysz kilka pod rząd z niewiadomo jakim bankrollem, to też nic odkrywczego. Matematyka to nie wszystko, szczęście też jest potrzebne.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
hehe, dobrze że pograłem grubiej. Chociaż trochę się bałęm bo zwykle nie gram mocniej takich słabych lig... no stawkowanie to był mój błąd, aczkolwiek wyszło dobrze.
W każdym razie nie polecam grania grubo lig takich jak A league czy MLS. Niby overowo i pewnie, ale przy takim poziomie to kopanie sobie grobu.
No to na dziś jeszcze jak już pisałem wcześniej, prawdopodobie Valerenga, może Celta Vigo.
Teraz pytanie za 100pkt do was - wiecie czy liga walijska ma minutówki? Nie mowie ze kazdy mecz, ale w ogole jakiekolwiek... ktoś kiedyś widział?

aa i w sumie jak tak spojrzałem teraz jeszcze to Aberdeen ze Szkockiej, jak ktoś lubi ryzyko :cool:
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Szkocka miewa, w walijskiej nie spotkałem

Dziś może zagram RB Leipzig - Bochum 18.30
ps. Szkoda tej pierwszej bramki, zagrałem na drugą, po przedostatnim meczu Central Coast chciałem być ostrożny. Ale Straszak ma racje, w tych ligach to jest loteria.
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Nerw mnie bierze na takie teksty, podobne do tych Matematyka to nie wszystko, szczęście też jest potrzebne.
Jak ty piszesz o szczęściu ,to już wiadomo że nie zarabiasz.Musisz jeszcze dużo przegrać żeby zrozumieć..ale w sumie i tak to nie jest gwarantem że zrozumiesz
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Jak ty piszesz o szczęściu ,to już wiadomo że nie zarabiasz.Musisz jeszcze dużo przegrać żeby zrozumieć..ale w sumie i tak to nie jest gwarantem że zrozumiesz
Odezwał się ten co napewno zrabia i ma 100% wygranych typów. Widać że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Możesz zrobić super analizę i przegrać, kogo wtedy obwinisz? Ilu wczoraj zagrało Sevillę? Bo była do grania.
Tylko mi nie pisz mądrości że ty nie grałeś bo wiedziałeś że będzie 0:0, litości. Przeprowadzając analizy i właściwie dobierając mecze można tylko zminimalizować ryzyko przegranej. Nie ma czegoś takiego jak pewniak. Z tego co napisałeś wynika że tego nie wiesz. Jak jesteś pewny że w danym meczu będzie grad bramek, powiedzmy gra Barca, minuty lecą...80-ta dalej 0:0 i w 87&quot; pada bramka to jak to nazwiesz? Bo napewo nie wynika z twojej analizy, już widzę jak wtedy spokojnie siedzisz.
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Porażka jest nieunikniona?? Żaden system nie daje 100% gwarancji zysku
1.Pisałem o porażce w jednym spotkaniu
2. Ten system daje mi 100% gwarancji zysku.
inaczej z takim obrotem nie pisałbyś tu na forum tylko siedział na Hawajach i sączył Mojito
Matematyka po raz pierwszy! Obrót to nie zysk!
Porażka ma Cię zaboleć ale nie zabić? Gorzej jak zaliczysz kilka pod rząd z niewiadomo jakim bankrollem
Matematyka po raz drugi! Mój bankroll jest przygotowany na serię porażek.
Matematyka to nie wszystko, szczęście też jest potrzebne.
Matematyka po raz trzeci, nie ma czegoś takiego jak szczęście czy pewniak.
Liczyć nie umiesz ale wiadro pomyj wylewasz świetnie, proponuje iść w stronę polityki ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
1.Pisałem o porażce w jednym spotkaniu
2. Ten system daje mi 100% gwarancji zysku.

Matematyka po raz pierwszy! Obrót to nie zysk!

Matematyka po raz drugi! Mój bankroll jest przygotowany na serię porażek.

Matematyka po raz trzeci, nie ma czegoś takiego jak szczęście czy pewniak.
Liczyć nie umiesz ale wiadro pomyj wylewasz świetnie, proponuje iść w stronę polityki ????
Wiedzialem ze podniesiesz kwestie obrotu ale myslalem ze z tego nie bede musial sie tlumaczyc. Sadzilem ze szesciocyfrowy obrot daje zysk ale widac powiniem wprost o tym napisac bo tak to za trudne. Jedna porazka? A co powiesz na 3 pod rzad? Zla analiza czy pech? Jak masz 100% gwarancji to gratulacje. I sorry ale nie wylewam pomyj. To jak ktos gra i ile przegra badz wygra to jego sprawa. Ty rozpoczales ten watek wymadrzajac sie. Tyle w temacie
ps. I gratulacje to nie byla ironia, tak dla wyjasnienia
 
emm 99

emm

Użytkownik
Czytam i wlasnym oczom nie wierze, Pany czy Wy macie po 15 lat? [pytanie retoryczne]
popieram typ na Valerenge ✅, dzis jeszcze:
20:30
Liefering - LASK ✅✅✅
oraz na jutro:

15:00
Borussia D - Hannover
16:00
Liverpool - Hull

18:00
Real - Barca
[ja w zaleznosci jak bedzie wygladal mecz sprobuje do 2 goli, jesli pierwsza bramka padnie przed 40`]

18:30
Leverkusen - Schalke

20:45
Ajax - G.A Eagles
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Wiem dalem sie poniesc ???? ale ile razy mozna walowac to samo i o bukach i o sposobie grania. O jakis czas pojawiaja sie nowi madrale.
A typy ok, zobaczymy ???? tez cos wrzuce na weekend ????
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Den Hagg - Dordrecht jak najbardziej na tak (brak zakładów)
+
18.30 Furth - Frankfurt✅ zakładka
20.30 Brema - Koln✅ zakładka
20.45 Aberdeen - Motherwell✅
21.00 Celta Vigo - Levante✅ zakładka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1

slovinho

Użytkownik
Wiem dalem sie poniesc ???? ale ile razy mozna walowac to samo i o bukach i o sposobie grania. O jakis czas pojawiaja sie nowi madrale.
A typy ok, zobaczymy ???? tez cos wrzuce na weekend ????
:wowsdf:tez irytują mnie mądrale, przyznaje mój post był w moralizatorskim tonie ale nie miałem takiego zamiaru. Serio czasami próbuje zebrać i podsumować myśli pisząc tutaj/na innym forum do innych a tak naprawde do siebie.

I wracając... 3 porażki pod rząd zdarzyły mi się 4 razy, mój rekord to 5 pod rząd:;/: głównie dlatego że celując w zakładki stawiam też na underowe spotkania

Bremen- Koln oby defensywa Werderu nie obudziła się ze snu ????
 
Do góry Bottom