>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
porto bilans 12:3 , bate 2-19 - gram na gola porto które walczy o awans z 1 miejsca.
Naprawde grasz na Porto ? ????
Po 30 minutach zero strzalow na koncie Porto a BATE postawilo autobus ????

Edit: Moze pogram 20:45 Schalke - Chelsea ✅✅✅
Gratuluje z Porto. Bo 2 polowe zagrali juz duzo lepiej.
 
K 0

keinam

Użytkownik
@Yamakasi
Jak widac wystarczy jeden strzal, ale celny :p
A juz co do samego wyboru, biorąc pod uwagę, że kurs 3 na bramke Porto byl z 10 min wyprzedzenim, a wiec w przypadku gola porto pewna zakladka oraz roznice klas rywali moim zdaniem grzechem by bylo nie zagrac, ale o to chodzi, ze kazdy gra co chce
porto✅
cksa - roma✅
edit: na 20:45 do grania balbym pod uwage:
apoel - barcelona
schalke-chelsea
PSG - ajax,
Z racji ze bede poza domem i bede musial grac z telefonu zdecyduje sie na cos miedzy gol na barce albo schalke-chelsea w zaleznosci na co beda lepsze kursy
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dobrze że Roma strzeliła przed przerwą bo miałem za co pograć dalej Porto. A ryzyko z Porto się opłaciło, przed 55 min już kurs 3 na gola obojętnie kogo przed 70 minutą, i chwilę później gol, dobra zakładka :]

Na wieczór w zasadzie to chyba każdy mecz jest do pogrania, sam nie wiem co wybrać, kusi Bayern i Chelsea.
 
K 0

keinam

Użytkownik
Ja zdycydowałem sie dzis na sporo meczyków, niektore pogram mocniej inne ostroznie:

Dyn. Moskwa-Panathinaikos ✅ (gol Panathinaikos 15&#39;)
Aalborg-Steaua Bucharest
Din. Kiev-Rio Ave
Sparta Praga-Napoli
Inter-Dnipro
Tottenham-Partizan
Villarreal-Moenchengladbach
Zurich-Apollon
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Pech :p
w pierwszych 10 minutach chyba z 4 strzały celne panowie oddali, potem stało się coś złego ????
Nowy sposób dobór meczów proponuję: wybierz mecz, a potem zagraj ten co wyżej lub niżej na liście
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
A pograłem Napoli bo Trabzon nie miał minutówek. No pech, trafiliśmy na jedyne 0:0. To teraz dwa mecze z bramką w pierwszej połowie: Tottenham ✅✅, Celtic ✅, Villareal?

Tottenham bramka kilkanaście sekund po wejściu kursu 3, idealna zakładka, dzięki temu chociaż dzień na zero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom