>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Liverpool to był zdecydowanie zły typ nie dość że to słabe rozgrywki to kursy też słabiutkie.
Po mojej grze do tej pory, doszłam do wnoisku że zdecydowanie bardziej opłacalne jest granie meczy gdzie kursy są wysokie czyli tzw underowych. Gram kilka takich meczy na raz i zawsze daje to zysk, nie muszę wcale grać wszystkich do końca. Najlepiej to wygląda np przy meczach 2 ligi francuskiej, czy też też serie A.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Atletico ✅11 - szkoda, że nie chwilę wcześniej ale i tak nie ma co narzekać ????
A liverpool to z całą pewnością nie był dobry wybór.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Liverpool to był zdecydowanie zły typ nie dość że to słabe rozgrywki to kursy też słabiutkie.
Po mojej grze do tej pory, doszłam do wnoisku że zdecydowanie bardziej opłacalne jest granie meczy gdzie kursy są wysokie czyli tzw underowych. Gram kilka takich meczy na raz i zawsze daje to zysk, nie muszę wcale grać wszystkich do końca. Najlepiej to wygląda np przy meczach 2 ligi francuskiej, czy też też serie A.
sorki, że tak napisze, ale większość z Was pisze, że dany typ był ZŁY, jeśli w meczu (zwykle do 80min) nie pada bramka. Każde inne mecze nawet z piłkarzami biegającymi do tyłu są uznawane jako doskonałe do gry- jeśli ta bramka padła.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Typ dla mnie był zły przede wszyskim ze wskazaniem na kursy. Co do samych rozgrywek raczej unika się takich meczy. Ja zaryzykowałam i mam nauczkę. Dobrze, w końcu uczymy się na błędach.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Skoro chodzi tu o prawidłowe wytypowanie meczu w którym wpadnie minimum jeden gol a ten nie pada jak inaczej określić taki typ?
Gram atletico na 2 bramę
edit : Atletico - Vallecano 2:0 ✅22 - oby tak dalej, gramy dalej
edit2 : 2:1 ✅35
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Skoro chodzi tu o prawidłowe wytypowanie meczu w którym wpadnie minimum jeden gol a ten nie pada jak inaczej określić taki typ?
Gram atletico na 2 bramę
edit : Atletico - Vallecano 2:0 ✅22 - oby tak dalej, gramy dalej
edit2 : 2:1 ✅35
Typ mógł być dobry- za to wynik już nie koniecznie. Skoro kilka osób zdecydowało się grać ten mecz, to jednak spełniał on jakieś założenia (choćby jedno z założeń zaobserwowanym w tym temacie &#39;granie na siłę&#39;- jest mecz- zagram). To tak samo jakby zagrać na gola w meczu, w którym obie drużyny od 100 spotkań notują over 0.5, a dziś okazał się pechowy 0:0- wtedy też napisałbyś, że typ był zły? Typ był jak najbardziej dobry- jego skuteczność już mniej zadowalająca
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Jeśli twierdzisz, że przy obecnej formie Liverpoolu z Premiership typowanie tego zespołu w Pucharze to dobra decyzja - nie mamy za bardzo o czym rozmawiać ;)
Niezależnie od wyniku - zbyt duże ryzyko pchanie się w tak nierówno grający zespół.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Jeśli twierdzisz, że przy obecnej formie Liverpoolu z Premiership typowanie tego zespołu w Pucharze to dobra decyzja - nie mamy za bardzo o czym rozmawiać ;)
Niezależnie od wyniku - zbyt duże ryzyko pchanie się w tak nierówno grający zespół.
Nie rozumiesz. Liverpool to tylko przykład. Mi chodzi o to, że określenie typu (dobry/zły) pisane jest po meczu kiedy to padła ta bramka czy też nie. Bezsens- jeśli mecz spełniał czyjeś założenia ale zakład został przegrany, to raczej niefart a nie od razu wielce zły dobór meczu. Jeśli obie drużyny będą grały jak ostatnie p!zdy, ale bramka padnie w 80min/90min+doliczony czas to po meczu zapominacie, że z graniem tego pierwszego było już &#39;ciepło&#39;, liczy się bramka- a nie to, że zabrakło minuty do przegrania całego budżetu wyznaczonego na ten mecz.

////
Yamakasi podsumował ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Zagram dzisiaj na sportowo 3 mecze :
Trabzonspor - Sivasspor
Ghana - Algieria
Cambridge - Man Utd
Jeśli twierdzisz, że przy obecnej formie Liverpoolu z Premiership typowanie tego zespołu w Pucharze to dobra decyzja - nie mamy za bardzo o czym rozmawiać ;)
Niezależnie od wyniku - zbyt duże ryzyko pchanie się w tak nierówno grający zespół.
Sam pograles Man Utd ktory tez nie gra rowno a w pucharach ledwo ledwo ciagnal ostatnie mecze.
Wiec tez nie mamy o czym za bardzo rozmawiac ????
Pomysl za nim komus cos wytkniesz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tak się składa, że los się do mnie uśmiechnął i wybrałem imprezę zamiast typowania meczów tego dnia. Druga sprawa, że ponownie wybrałbym ten mecz do stawiania - nie zawsze wszystko wchodzi ;)
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Wczoraj przerwa od gry na imprezę, ale dzisiaj wracamy do zabawy.
Na miejmy nadzieję dobry początek dnia:
12.30 Ajax - Feyennord
Edit:
No to jednak nie był dobry początek...Niestety. Trudno, gramy dalej.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Grałem Lyon-Metz no i nie zdążyłem postawić do 40 minuty gola, przez czerwoną kartkę przedłużał się karny i wpadł w 30 minucie i którejś sekundzie. Pech
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Grałem Lyon-Metz no i nie zdążyłem postawić do 40 minuty gola, przez czerwoną kartkę przedłużał się karny i wpadł w 30 minucie i którejś sekundzie. Pech
Jak nie zdazyles ? Chyba ze czekales z postawieniem az do konca 30 minuty zeby kurs wzrosl.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No sędzia troche przedluzal i nie dosc ze moim zdaniem karny z kapelusza to czerwien to juz abstrakcja ????
Inna sprawa że luzem można było zdążyć postawić, zaspałeś.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tak wyczekiwałem najpierw do kursu 3,5 a i też trochę zaspałem gdy już wskoczył ;)
Od 29:55 zaczął się zastanawiać w który róg posłać karnego i tym sposobem się nie wyrobił niestety.
Gdyby ten Milan szybciej zszedł po tej czerwieni z boiska byłoby inaczej ;)
Na jakiej stronie można zobaczyć co do sekundy kiedy gol padł?
 
Do góry Bottom