>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 8

mgawo

Użytkownik
Dzięki wszystkim za grę - BANKRUT
Będę stałym gościem forum jak i tematu, ale z żalem muszę przyznać, że niestety z gry odpadam ????
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dzięki wszystkim za grę - BANKRUT
Będę stałym gościem forum jak i tematu, ale z żalem muszę przyznać, że niestety z gry odpadam ????
Jeśli przeznaczałeś na 1 mecz 100% funduszy, to musiało się tak skończyć.
sugerowałbym może jakąś progresję budżetową, co by się ubezpieczyć na okazję 1-2 meczów bez goli.
np coś w stylu:
1 mecz budżet łączny na wszystkie progi 15% banku
jeśli wtopa to kolejny mecz za 2x większy budżet niż poprzedni (30% bazowego banku)
coś w ten deseń
Zyski co prawda zmaleją, a wpływy z kolejnego meczu nie pokryją straty, ale kasa będzie dużo bezpieczniejsza i mniej narażona na złe serie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Widocznie wcześniej musiał zagrać spotkania na których stracił i została resztka budżetu na jeden mecz i skończyło się bankrutem. Sam wypadłem z systemu przed świętami trafiając w niecałe 24 godziny trzy spotkania bez bramek.
Dałem sobie miesiąc czasu na obserwacje tematu i wyników ale raczej do systemu nie wrócę, choć temat czytać wciąż będę.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jeśli przeznaczałeś na 1 mecz 100% funduszy, to musiało się tak skończyć.

sugerowałbym może jakąś progresję budżetową, co by się ubezpieczyć na okazję 1-2 meczów bez goli.

np coś w stylu:
1 mecz budżet łączny na wszystkie progi 15% banku
jeśli wtopa to kolejny mecz za 2x większy budżet niż poprzedni (30% bazowego banku)
coś w ten deseń

Zyski co prawda zmaleją, a wpływy z kolejnego meczu nie pokryją straty, ale kasa będzie dużo bezpieczniejsza i mniej narażona na złe serie.
5% budżetu na spotkanie to już sporo i to bez podnoszenia stawek. Zdarza się czasem czarny okres a 0-0 ścieli się gęsto. Biorąc pod uwagę że teraz takiego nie było a przez blisko 3 tyg był wręcz złoty okres to bankrut wynika zdecydowanie ze złego zarządzania budżetem no i tego huraoptymizmu o którym pisałem wcześniej. Szkoda.
Nauka do wyciągnięcia dla pozostałych użytkowników.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wsumie wynik mnie zaskoczyl, choc ostatnio bylem w szoku ze ktos gral Liverpool.. a wczoraj sam pogralem, odbilem lekko na PSV i drugi prog na hokeju, a ostatni zagralem na minimalizacje strat, takze tragegii u mnie nie bylo, choc wychodzi na to ze dzis pracowalem za darmo. ????
 
S 10

scavatore

Użytkownik
heheh faktycznie to grubas musiał być żeby zarobić , ja 2 bramki załapałem (na jedna niestety sie spóźniłem ) i raczej już odpuszczam choć tu sie to tak nie skończy.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
a mnie intryguję te underowe narodowe mecze czarnuchów
Guinea - Mali
Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej
Jest jakaś szansa?
minimalna stawka, ostre zakładki, można spróbować.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Parma w rozsypce i raczej nie w glowie im puchar. Juve z Verona tez gral pol na pol skladem ale u siebie. Ale kto wie jak to bedzie.
EDIT: Zapomnialem dodac ze to jest puchar i lepiej tego nie tykac ????
 
Do góry Bottom