>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Wybierz stawkowanie i sobie policz, to nie trudne, zreszta nie wiesz kiedy zlapiesz zakladke a kiedy nie. U mnie ostatnio z zakladkami ciezko, ogolnie fajnie na koncie przybywa ale kazde 0:0 masakruje budzet.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jest tu ktos kto moglby mi pomoc?
Naprawdę nei słyszałeś o darmowych dystrybucjach pakietu biurowego office?

OpenOffice, LibreOffice chociażby masz...



No i dziś niestety znowu wtopa na PAOK - Olympiakos. Dobrze że stawki niewielkie w porównaniu do innych spotkań (Augsburg grubo dał z Frankfurtem ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja dziś widzę dwa mecze, chociaż dla mnie to niespecjalnie wysoka stawka, bo według mnie są mało pewne, ale pewnie pogram, żeby coś się kręciło :razz:
Eskisehirspor - Galatasaray
Lazio - Genoa
Mogliby dawać minutowki na 2 holenderską, to bym sobie odbił ten weekend porządnie.


a tak nawiasem, kiedyś była ta strona tu wklejana (a może w poprzednim temacie?) ale to było daaawno temu i nikt pewnie jej nie pamięta, a jako ciekawostkę, a dla niektórych może i dobre narzędzie do dodatkowej analizy, długich serii over0,5 i innych:
http://en.24score.com/?hs=amore
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
To ja oprócz dwóch powyższych spotkań (chociaż do Galaty nie jestem do końca przekonany) dorzucam Elche - Vallecano
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Obaj się mylicie ????
na holenderską 2 ligę były minutówki sezon temu w 3/4 spotkań. W tym sezonie jeszcze się nie spotkałem.

Marcin, co do Galaty to ja też się boję trochę, ale to dlatego że średnio mi pasuje liga turecka ogólnie... sam nie wiem czy grać tylko Lazio dziś, czy dokładać ten mecz. Może rzeczywiście go spasuję.
Elche - Rayo rozważałem, ale trochę się boję że tam będzie okropna kopanina, także odpuszczam.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Dla mnie to tam mogą się kopać po czołach, ważne żeby bramka padła. Taki przykład, zastanawiałem się ostatnio nad zagraniem meczu Cobreloa - O&#39;Higgins z ligi Chilijskiej. Wynik 0:0 a celnych strzałów na bramkę około 25. Mecz z 2 ligi francuskiej: Chateauroux - Angers, do przerwy żadnego celnego strzału na bramkę a w 68 minucie jest bramka i byłaby piekną zakładka gdybym tego meczu nie odpuścił po pierwszej połowie. Jaki wniosek? Chwilowy brak koncentracji u któregokolwiek z zawodników może przesądzić o wyniku meczu dlatego na statystyki meczowe patrze teraz z przymrużeniem oka.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No i ładnie wszedł każdy mecz. Ja pograłem tylko Lazio ale i tak jestem zadowolony.
Jutro Arsenal i dla bardziej ryzykujących - Sunderland i Liverpool, wszystko gol ogólny.
 
emm 99

emm

Użytkownik
eh, nie zlapalem zakladki na Lazio, ale udalo sie pograc po kursie 5,50 tylko wtedy zszedlem ze stawki.
Wszedlem teraz w ManU u21 ✅:cool: - moze padliny nie zrobia :p
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Wybrałem spotkania, które wg. mnie nadają się do gry na dziś ;)
Powodzenia wszystkim i każdemu z osobna, kto poczęstuje się, którąś z poniższych propozycji ;)
Optymalnie do wyboru 3-4 max
⚽ Osasuna - Real Zaragoza ✅43
⚽ Liverpool - Tottenham ✅15
⚽ Accrington Stanley - Oxford Utd ✅91
⚽ Burton - Wimbledon ⛔
⚽ Hartlepool - Northampton ✅51
⚽ Sheffield - Colchester ✅8
⚽ Blackpool - Middlesbrough ✅81
⚽ Bolton - Fulham ✅21
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wybrałem spotkania, które wg. mnie nadają się do gry na dziś ;)
Powodzenia wszystkim i każdemu z osobna, kto poczęstuje się, którąś z poniższych propozycji ;)
Optymalnie do wyboru 3-4 max

⚽ Osasuna - Real Zaragoza
⚽ Liverpool - Tottenham
⚽ Accrington Stanley - Oxford Utd
⚽ Burton - Wimbledon
⚽ Hartlepool - Northampton
⚽ Sheffield - Colchester
⚽ Bradford - Leyton
⚽ Blackpool - Middlesbrough
⚽ Bolton - Fulham
Granie niższych lig to loteria na dłuższą metę, większa niż przy wyższych klasach rozgrywkowych ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Bukmacherka to na dłuższą metę loteria, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę.
A co do tych niższych lig, odnoszę wrażenie, że 2 i 3 angielska jest poważniejsza od chociażby SERIE A. To są tylko moje propozycje i przemyślenia, każdy ma swój rozum i zadecyduje grać czy nie grać ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie czy ja o czyms nie wiem, dlaczego nikt nie pisze o meczu Arsenalu?
Dla mnie osobiscie zdecydowanie bardziej do grania niz Liverpool, ktory mialem okazje ogladac przy okazji meczu z Evertonem. Moim zdaniem padlina straszna, wczesniej tam jakies remisy bezbramkowe - kiepsko to wyglada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

fijal

Użytkownik
Panowie czy ja o czyms nie wiem, dlaczego nikt nie pisze o meczu Arsenalu?
Dla mnie osobiscie zdecydowanie bardziej do grania niz Liverpool, ktory mialem okazje ogladac przy okazji meczu z Evertonem. Moim zdaniem padlina straszna, wczesniej tam jakies remisy bezbramkowe - kiepsko to wyglada.
Czytaj dokładnie ???? Straszak pisał ????
 
Do góry Bottom