>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Wdech-wydech, sciana i tak do skutku. :roll:
Dawaj ekspercie typy na jutro, a najlepiej do konca tygodnia bo chce Ci gratulowac skutecznosci ???? ????
P.s
Zapewnie nie zrozumiesz, wiec drugie zdanie to ironia.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Wiem jestem trollem. Dawno Cię tu nie było, wracasz do wielkiej gry ? ????
Nie planuję, ale temat obserwuję cały czas ;) Póki co znalazłem najlepszy system na mój studencki portfel- pracę :razz: Ale nie wykluczam, a w głębi jestem tego niemal pewien, że kiedyś wrócę do systemu. Ale na pewno nie można by było mówić o &#39;wielkiej grze&#39; bo stawki to raczej miałem jedne z niższych na forum (ale myślę, że emocje podobne) ????
Powodzenia.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
⚽ Osasuna - Real Zaragoza ✅43
⚽ Liverpool - Tottenham ✅15
⚽ Accrington Stanley - Oxford Utd ✅91
⚽ Burton - Wimbledon ⛔
⚽ Hartlepool - Northampton ✅51
⚽ Sheffield - Colchester ✅8
⚽ Blackpool - Middlesbrough ✅81
⚽ Bolton - Fulham ✅21
Oj były nerwy i emocje :grin:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Bukmacherka to na dłuższą metę loteria, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę.
A co do tych niższych lig, odnoszę wrażenie, że 2 i 3 angielska jest poważniejsza od chociażby SERIE A. To są tylko moje propozycje i przemyślenia, każdy ma swój rozum i zadecyduje grać czy nie grać ;)
Wiedziałem, że padnie jakieś głupie stwierdzenie ????
ale dobrze, graj takie mecze i ligi jakie chcesz, sam zobaczysz czy Ci się to opłaca, czy nie, może akurat odnajdziesz się w tych niskich klasach rozgrywkowych i będziesz miał dużo szczęścia ????


wiem eMm że czekasz, więc zapowiadam :razz:
zagram dziś dość grubo Chelsea jeżeli nie będzie osłabień.
Poza tym, na pewno rozważę i być może też pogram:
Barcelona - Villarreal
Manchester Utd - Burnley
Stoke - Manchester City
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
⚽Parma - Chievo ✅54 ( dwie drużyny ze strefy spadkowej, powinno to być otwarte spotkanie, punkt dla każdej z drużyn na wagę złota co również napawa entuzjazmem, że będą gole - w ostatnich 2 starciach tych drużyn 8 goli co daje średnią 4 bramy na mecz )
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Parma - Chievo ( dwie drużyny ze strefy spadkowej, powinno to być otwarte spotkanie, punkt dla każdej z drużyn na wagę złota co również napawa entuzjazmem, że będą gole - w ostatnich 2 starciach tych drużyn 8 goli co daje średnią 4 bramy na mecz )
W pełni się pod tym podpisuję. Lubię takie mecze.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
W Parma - Chievo musi wejść zakładka żeby się opłacało grać tym systemem podstawowymi stawkami Hanka. Wyliczone w moim excelu z posta #4607. Łapanie 3,50 może pomóc, ale niewiele.
edit: choć może się okazać, że w tym meczu zakładki będą 10-minutowe, czyli zawsze wejdą.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W Parma - Chievo musi wejść zakładka żeby się opłacało grać tym systemem podstawowymi stawkami Hanka. Wyliczone w moim excelu z posta #4607. Łapanie 3,50 może pomóc, ale niewiele.

edit: choć może się okazać, że w tym meczu zakładki będą 10-minutowe, czyli zawsze wejdą.
Nie będzie zakładek 10 minutowych, to mogę Ci powiedzieć od razu, na pewno jeśli dojdzie do stawiania od &lt;50 dalej
 
F 0

fijal

Użytkownik
City jeżeli chce tego mistrza to musi wygrywać takie mecze ???? z tym , że ostatnio ich forma pozostawia wiele do życzenia ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
stoke do pogrania?
Pewnie że do pogrania, ze Stoke wypada dziś prawodpodobnie część ważnych ogniw zespołu (kapitan wraz z 1-2 innymi obroncami!), aczkolwiek tak jak kolega powiedział, City gra słabo, aczkolwiek tu nie chodzi o formę, a o to że Agueo po kontuzji gra kupę, a City bez Toure gra mega kupę (a dziś prawdopodobnie on również nie zagra)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Straszak, nie schlebiaj sobie ;) ;) ale cieszy mnie to, ze piszesz - choc dla mnie dzis lepiej wyglada City - jesli wyjdzie Costa to moze Chelsea faktycznie.
 
Do góry Bottom