>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

X 49

xxxx1234

Użytkownik
Suche analizy to nie wszystko odpowiedz sobie sam przed sobą jak bardzo interesujesz się ligą chińską. Naprawdę nie warto grać takich wynalazków ale to Twój wybór.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dlaczego po kurskie 1,1? Grałem systemem Hanka, kupiony kurs na &quot;gola do 50 min&quot; wynosił w momencie zawarcia zakładu 4.00 - I to weszło, cud normalnie :razz:
O systemie Hanka opowiadałem ostatnio koledze. A on się pyta w pewnym momencie: &quot;Kim jest ta cała Hanka?! To baby też wymyślają systemy?&quot; :grin:
Stąd nazwałem powyższą grę &quot;systemem Haneczki&quot; ????
Uznałem, że nawet może to być dobra przeprawa dla tych, którzy obawiają się progresji ze względu na nieprzewidywane wysokie koszty, a chcieliby spróbować realnie takiej gry - nie na papierze.
Pozwalają na to wysokie kursy, sięgające 4 pln. Można się wówczas pobawić dobierając minimalne stawki.
Nawet tak śmiesznie niskie: 1 - 1 - 1,50 - 2 - 3 - 4 - 5,50 - 8 = 26 pln.
Łączny koszt (w przypadku niepowodzenia) niewielki, a sam zysk adekwatnie niski, co jest logiczne.
Jednak chodzi przede wszystkim o możliwość nauki, metodą prób i błędów.
Stary... po prostu nie chce mi siętego wszystkiego pisać. Postaraj się po prostu uwierzyć w to co piszę, tak samo jak wierzysz w swojego &#39;pecha&#39; ???? bo nie ma sensu dyskusja chyba :razz:
dobrze ze juz jutro weekend... tyle ze majówka, hyh.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Śledzę poczynania na boisku Metz - Marsylia i bida z nędzą to mało powiedziane... Rozważam odpuszczenie jeśli tak to będzie dalej wyglądało.
edit. Uff, nawet zakładkę udało się zlapać ✅38&#39; ;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
dzisiaj gladko i bez bolesnie Celtic z zakladka dzieki agresywnemu stawkowaniu.
Destro grales agresywnym stawkowaniem Marsylie czy ja sie cos zagapilem.
Sory za forme postu brak polskich znakow itd.... ale klawiatura mi oszalala gdy wciskam z wyskakuje y i na odwrot i do tego brak polskich znakow nie wiem gdzie jest teraz znak zapytania itd...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
dzisiaj gladko i bez bolesnie Celtic z zakladka dzieki agresywnemu stawkowaniu.
Destro grales agresywnym stawkowaniem Marsylie czy ja sie cos zagapilem.
Sory za forme postu brak polskich znakow itd.... ale klawiatura mi oszalala gdy wciskam z wyskakuje y i na odwrot i do tego brak polskich znakow nie wiem gdzie jest teraz znak zapytania itd...
Ty cos mowiles ze masz techniczne wyksztalcenie, czy mi sie pomylilo? :razz:
zmień ustawienia językowe i klawisze skrótów w panelu sterowania, a mianowicie, wyłącz przełączanie się klawiatury na inny język.

@edit
jak dla mnie grubiej dziś można:
Hoffenheim - Dortmund ✅
Cordoba - Barcelona (tak tak, nie musicie się wymądrzać apropo kursów) ✅
Lyon-Evian TG ✅

fajnie też wyglądają poniższe, ale juz nie tak pewne w moich oczach:
Bremen-Frankfurt (należy pamiętać że Meier nie gra od dawna we Frankfurcie z powodu urazu)
Manchester Utd-West Brom
Sassuolo-Palermo
La Coruna-Villarreal
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Spokojnie umiem zmienić ustawienia klawiatury, właśnie chciałem to zrobić włączam komputer, a tu wszystko normalnie :razz:
Tak nawiązując do mojej pracy to ludzie trochę sobie źle to sobie wyobrażają moje zadanie w skrócie wygląda tak, że mam wziąć kostkę metalu, rysunek techniczny i z tej kostki zrobić cudo na tym rysunku dobrać odpowiednie narzędzi napisać program (który polega na tym, że maszyna będzie odpowiednim narzędziem poruszać się po osiach układu współrzędnych) ja nie jestem informatykiem kiedyś ten zawód nazywał się frezer dzisiaj nazywa się programista maszyn cnc ;)
Dobra przechodzę do szukania meczów na dziś.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
GERMANY: 2. Bundesliga
12:00 Braunschweig - FSV Frankfurt ✅✅✅ 59&#39;
GERMANY: Bundesliga
14:30 Wolfsburg - Hannover ✅✅✅ 24&#39;
AUSTRIA: Tipico Bundesliga
15:00 AC Wolfsberger - Altach ✅✅✅ 72&#39;
FRANCE: Ligue 1
16:00 Lyon - Evian TG ✅✅✅ 20&#39;
AUSTRIA: Tipico Bundesliga
17:30 Admira - Ried ✅✅✅ 29&#39;
17:30 Austria Vienna - Neustadt ✅✅✅ 28&#39;
ENGLAND: Premier League
17:30 Manchester Utd - West Brom ⛔⛔⛔ (74&#39; Van Pudło nie strzelił karniaka) ????
SWITZERLAND: Super League
19:00 Basel - Grasshoppers ✅✅✅ 46&#39;
CHILE: Primera Division - Clausura
19:30 Colo Colo - S. Wanderers ✅✅✅ 10&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 49

xxxx1234

Użytkownik
w między czasie siadła jeszcze Barcelona, ale nie wyrobiłem się z analiza na Everton ???? teraz grubiej przykładam:
Lyon-Evian ✅

Panowie była zakładka na Lyonie bo mi to bet rozliczył z zakładka ale akuratnie w tym momencie odszedłem na chwile od komputera i nie jestem pewien czy się o swoje nie upomną.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
w między czasie siadła jeszcze Barcelona, ale nie wyrobiłem się z analiza na Everton ???? teraz grubiej przykładam:
Lyon-Evian ✅
Panowie była zakładka na Lyonie bo mi to bet rozliczył z zakładka ale akuratnie w tym momencie odszedłem na chwile od komputera i nie jestem pewien czy się o swoje nie upomną.
Bramka wpadła 19&#39;57&quot; :cool:
PS: Ale czerwieni się posypało w Premier League.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Spokojnie umiem zmienić ustawienia klawiatury, właśnie chciałem to zrobić włączam komputer, a tu wszystko normalnie :razz:
Tak nawiązując do mojej pracy to ludzie trochę sobie źle to sobie wyobrażają moje zadanie w skrócie wygląda tak, że mam wziąć kostkę metalu, rysunek techniczny i z tej kostki zrobić cudo na tym rysunku dobrać odpowiednie narzędzi napisać program (który polega na tym, że maszyna będzie odpowiednim narzędziem poruszać się po osiach układu współrzędnych) ja nie jestem informatykiem kiedyś ten zawód nazywał się frezer dzisiaj nazywa się programista maszyn cnc ;)
Dobra przechodzę do szukania meczów na dziś.
akurat mi nie musisz tłumaczyć się i takich rzeczy, bo ja też jestem po polibudzie i znam różnice, jednakże takie podstawy obsługi komputera to każdy szanujący się inżynier powinien znać :razz:
No ale Ty nie masz z tym problemu, więc jest ok ;)


Myślę nad Juve, Sassuolo oraz Atletico Madryt. Widzicie jakieś przeciwwskazania?
Tylko juventus bym wyrzucił stąd
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Dzieje się coś w Manchesterze? Bo musiałem wyjść na chwile z domu opłaca się w to wchodzić stawką x2 na cztery progi?

Jeszcze dzisiaj:
Basel-Grasshopers ✅ szkoda, że w przedziale czasowym jak musiałem zagrać po kusie 2,75 ale zawsze to ✅ :cool:
i na koniec dnia delikatnie
Sporting Lizbona-Nacional ⛔ (odpuszczone po trzech progach)

Tak poza tym to ten Manchester U to teraz lipa po wygranej z City coś maszyna Van Galla zaczęła szwankować oni 3 mecze z rzędu nie strzelili nawet bramki jak tak dalej będą grać to im liga mistrzów przejdzie koło nosa.

Odpuszczam ten sporting totalnie nic się nie dzieje w tym meczu.
Oby więcej takich dni dzisiaj 33%✅ :grin:
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Firel co masz na myśli?

wziąłem się już za typy na jutro na tą chwile wytypowałem coś takiego:
Tottenham-Man City✅
Valencia-Eibar niestety będę musiał odpuścić ten mecz (brak czasu)
Vitoria Setbul-Porto
Atalanta-Lazio✅
Napoli-Milan stawkę w tym meczu uzależniam od wyniku meczu Romy
Jakieś rady uwagi?

ależ dzisiaj ładnie zakładki lecą
 
Do góry Bottom