>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 15

daras

Użytkownik
Spać nie mogę i myślę ????
Wydaje mi się że można nieco zmodyfikować sposób tej zabawy. Na start dostajemy mniej więcej takie stawki



I teraz tak. Zakładam budżet 100j żeby było obrazowo. Grając progresją na 8 progów i kursie 3 mamy taki wynik po całej progresji czyli 4,06% na plus.



Jednak można by to inaczej zagrać. W 4 progach na kursie około 2,5. Pierwsza stawka na gol do 20 minuty jest kursie około 2,70. Po upływie 20 minut czyli w momencie gdzie trzeba by stawiać kolejny zakład na gol do 40 minuty mamy już też kurs około 2,5



Analogicznie będzie dla 60 minut i 80 minut. W całej progresji mamy tym sposobem 4 progi po kursie około 2,5 które pokrywają gol do 20 / 40 / 60 / 80 minuty. Patrząc teraz na stawkowanie przy progresji na 4 progi ze stawką 2,5 mamy taki wynik



Wychodzi na to że jest prawie 15% ✅ w 4 progach przy stawce 2,5. Jak by nie patrzył jest to spora różnica w stosunku do 8 progów przy kursie 3. Tracimy ewentualnie na bonusie jeśli trafimy gola na dwóch progach przy statkowaniu na 8 progach. Wydaje mi się jednak że to będzie bardziej korzystny sposób gry. Co o tym myślicie ?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co o tym myślicie ?
Myślę, że jak tylko chłopaki się obudzą to będą prostować Twoje dziwne pomysły ????
Co do tematu:
06.05.2015, 15:00
Torino - Empoli

Jak w tym meczu nie padnie żadna bramka, to wszystkim, którzy postawili stawiam browara ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
daras, nie będzie to bardziej korzystny sposób na grę z paru powodów ;)
Pierwszy - wybrales akurat taki mecz, gdzie kursy były naprawdę fajne i wysokie - chciałbym, żeby na każdym mecuz który gram, kursy na &lt;20 były na poziomie 2,75... zwykle to jest niestety około 2,375 i to już wyklucza Twój sposób gry po takich kursach.
Kolejna rzecz - kurs 2,50 na gola przed 40&#39; występuje dopiero w 19:45... teraz na boisku karny, zakłady zablokowane, a Ty z ręką w nocniku ????
Idziemy dalej... w jaki sposób Ty chcesz tu łapać zakładki? ???? w podanym przez Ciebie screenie masz na to jakieś 10-15 sekund. Jeśli Ci się to uda, to chylę czoła i chyba zostaniesz mistrzem tego tematu, bo takich wyników nikt chyba tu nie miał i miał nie będzie.
No i na koniec jedna rzecz, bo nie podałeś tego (były to niewygodne dane, nie pasujące do teorii, czy dlaczego? ;) ). Kursy na gola przed xx minutą maleją wraz z rozwojem spotkania, a już szczególnie jak spotkanie jest &#39;żywe&#39;. Nie mniej, w drugiej połowie zawsze kursy będą niższe niż w połowie pierwszej i to jest kolejny argument na nie i niestety chyba przybija ostatni gwóźdź do trumny tego sposobu gry :razz:
No i chyba tyle... także gwoli podsumowania - fajnie to przedstawiłeś ze screenami itd. ale szkoda, że wszystko oparłeś o jeden mecz i swoją jedną obserwację, bo akurat ten przypadek jest mało miarodajny, jak już zresztą napisałem. No ale najważniejsze - bezczelnie wykastrowałeś ten system z tego, co jest w nim najpiękniejsze - zakładki.

@edit
voiced, ten mecz też mi chodzi po głowie... torino u siebie powinno spokojnie wcisnąć coś Empoli, ale to Empoli to dla mnie zagadka i nie potrafię im zaufać, bo czasem mają taką serię jak ostatnio, a czasem potraf nagle wyskoczyć 0:0 i dupa :/
poza tym włoska liga jest do kitu w ciągu tygodnia - mówię z obserwacji i doświadczenia. Ogólnie i liga hiszpańska i włoska ma to do siebie, że jak są jakieś mecze w tygodniu, to pada mało bramek w srosunku do weekendów. Może to taka moja alergia, ale takie odnoszę wrażenie jak oglądam mecze w tygodniu i porównuję do weekendowych.
Myślę, że pogram ten mecz, ze względu na Torino walczące o grę w LE
 
D 15

daras

Użytkownik
@StraszakSam Fajnie się Ciebie czyta, tylko jak byś lekko zmodyfikował ton wypowiedzi było by jeszcze fajniej ????

Nie wiem czy zauważyłeś że nie gram tylko tego, o czym huczy w sieci. Gram różne wynalazki nawet underowe, gdzie mam przeczucie że wejdzie bramka. Na takie zdarzenia kursy są jakie są. To co podałem na screnach to tylko przykład. Była noc, były tabele, był mecz. Tym się posiłkowałem. Ale idąc dalej nie chciało Ci się nawet przeliczyć jaki zwrot daje granie po kursie 2 / 2,1 / 2,2 / 2,3/ 2,4 tym sposobem. Przelicz i porównaj z 8 progami po kursie 3.

Patrz teraz. Wstałem zrobiłem kawę i gra underowa Japonia. A że chłopaki widać latają odpowiednio pomyślałem zarobię ~5 zeta i przetestuję. Więc policzyłem że z 32 zeta na 4 progach da około 5 zeta na plus. 2,50 na gol do 40 minuty miałem już minutę przed czyli około 19 minuty. Postawiłem i patrz że siedzi. Dziwne ale działa.



Co więcej, obalając teorie spiskowe jest teraz w tym samym meczu 47 minuta a stawka jest już 2,75. Więc jak najbardziej do gry jak by ktoś zagrał 2 gola w tym meczu który już jest. Ja nie grałem akurat na 2 gola ???? W 39 było 2,50. Scren dlatego że nie zdążyłem. Tylko jako przykład.



Natomiast nie wiem , nie pamiętam jak będzie to przy Barcy, Bayernie etc. Jak już pisałem dla mnie takie mecze nie są niczym nadzwyczajnym. Są na równi z underową Japonią i każdym innym wynalazkiem. To nie są żadne pewniaki dla mnie, i jeśli buk słabo płaci to zwyczajnie nie kupuję tego, a idę sobie w egzotyki i mam kursy przyzwoite.

Co do stwierdzenia „bezczelnie wykastrowałeś” pozwól że tego nie skomentuję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 440

straszaksam

Użytkownik
Więc po oklei :razz:
Jak Ci nie pasuj czyjśton wypowiedzi, to możesz ignorować, wielu już tak robi.
&quot;huczy w sieci&quot; - chyba huczy na tym forum, bo nie widzialem zadnego wielkiego bum na ten sposób gry na zagranicznych forach ????
Akurat uwierz, że sprawdzałem więcej różnych wariantów gry tym systemem niż Ty do tej pory, więc przytyk o tym że nie sprawdziłem i nie przeliczyłem sobie czegoś, możesz zachować dla siebie, jak ktoś Ci zwraca uwagę na (wszyscy skupiamy swoją uwagę, bo znowu ten sam zwrot, którego nie rozumie tutaj większoś w temacie) OPŁACALNOŚĆ MATEMATYCZNĄ grania tym systemem, względem normalnego over 0,5. Zresztą kto Ci każe grać jakimiś kosmicznymi stawkami na 8 progów w tym systemie? Voic3d swojego czasu zrobil excela który pozwala ze stawkami mikro wejść w ten system i pozwalał nim grać. Ja sam zrobiłem stawkowanie które pozwalało zaczynać od 1zł na pierwszym progu i sumaryczne 8 progów to było coś około 50zł, więc chyba nie bardzo dużo jak na czyjkolwiek budżet.
Pierwszy screen - a co mi po nim? Pisalem o zakładce i o ewentualnym karnym pod koniec każdych 20 minut, czytaj ze zrozumieniem.
Teorie spiskowe? Gdzie?
Co do kursów w meczu japońskiej - albo tempo gry niesamowicie zwolniło i tym samym kursy bardzo powoli rosły, ale ściemniasz, bo nie uwierzę w 2 ticki przez 8 minut na minutówkach, póki nie zobaczę. Poza tym znowu odnosisz się do wygodnych dla siebie argumentów. Pokaż kurs w tej 40&#39; na gola przed &lt;60 albo dalej. Znowu - czytaj ze zrozumieniem ????
Co do stwierdzenia kastracji zakładek oczywiście nie skomentujesz, bo nie ma jak, przedstawiłem fakt. W swoim stawkowaniu masz kilkanaście sekund na złapanie zakładki, czyli nie masz takiej szansy po prostu.
Nie bulwersuj się, bo nie ma o co. Pokazuję Ci gdzie masz braki w swoim toku myślenia i powinieneś po prostu wziąć to pod uwagę, a nie się obrażać i nie odpowiadać w ogóle na to co ja piszę, tylko mówić dalej swoje.
Powiem więcej - jakbyś trochę pokombinował i dołożył więcej matematyki (ale takiej prawdziej, a nie &#39;wygodnej&#39; :razz: ), to jestem pewien, że mógłbyś czymś zaskoczyć wszystkich tutaj, bo idziesz mniej więcej w dobrym kierunku, jeśli chodzi o modyfikowanie tych minutówek.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Daras, to co piszesz, nie jest pozbawione logiki, muszę to dokładnie przejrzeć w wolnej chwili, gdyż obecnie jestem w pracy.
Osobiście sądzę, że (bez względu na krytykę malkontentów) warto omijać próg pt. &quot;Gol do 10 minuty&quot;.
Można zaoszczędzić w ten sposób sporą gotówkę w przypadku gry do samego końca progresji.

Druga rzecz o której myślę, ale to już gdzieś było wspominane, to ubezpieczyć się od porażki. Kursy na dokładny wynik 0-0 oscylują jakoś 10-14 pln. Przy jakimś minimalnym ubezpieczeniu za symboliczne 5 pln - jest to jakaś kwota na osłodę. Taki a&#39;la bonusik na pocieszenie ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
kursy w złotówkach... czyli jak postawię 10zł na kurs 3zł to będę miał 30zł do kwadratu? ????
robi się znowu niesamowity smietnik w temacie i znowu pisane są te same brednie co parę stron. Takie dyskusje powinny mieć miejsce w drugim wątku jak już, a nie tym z typami.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Pablovski47 kilka stron wcześniej możesz sobie przeczytać o taki ubezpieczeniu bez sensu. O omijaniu pierwszego progu też było to jest właśnie ta matematyka o której pisze tutaj Straszak. Jeśli pada gol w pierwszych 10 minutach w 99% jest z zakładką. Tego systemu nie można rozpatrywać w przedziale 10 meczu, a na dłuższą metę nie granie pierwszego progu przyniesie Ci straty. Szkoda, że Hank się ostatnimi czasy nie pojawia on szybko naprostował by te wymysły. Powiem Ci ja na początku też wymyślałem jakieś &quot;dziwne rzeczy&quot; jednak bardzo szybko zauważyłem, że wcale dzięki temu nie zarabiam tylko tracę.
Jeśli chcesz żeby było trochę taniej to możesz używać systemu stawkowania, który kilka stron temu zaproponował mi Firel.
 
D 15

daras

Użytkownik
StraszakSam ma rację z tymi etapami po 20 minut. Nie da się tak pograć bo kursy się często nie zazębiają i są poniżej krytycznego progu 2. W kilku meczach to obserwowałem i było często 1,83. Tak że pomysł miałem dobry tylko matematycznie nie do zaakceptowania ???? .
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
StraszakSam ma rację z tymi etapami po 20 minut. Nie da się tak pograć bo kursy się często nie zazębiają i są poniżej krytycznego progu 2. W kilku meczach to obserwowałem i było często 1,83. Tak że pomysł miałem dobry tylko matematycznie nie do zaakceptowania ???? .
Odpisałem Ci już na pw. Mam nadzieję, że jakoś pomogło i za jakiś czas wrzucisz to coś interesującego ;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Barca w ostatniej chwili, a dzisiaj wszystko polecialo grubo w tym meczu wygrana Barcelony i grubo lecialem z 10 minutowkami, mam jeszcze grubo Zagrany awans Barcelony i to mnie martwi.
O juz 2-0 no to mam nadzieje, ze w Monachium tego nie oddadzą.
 
Do góry Bottom