>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
To ja tez sie pochwale.
Peru - Wenezuela ✅
Mam nadzieje ze zrozumiales przeslanie tego posta. Chociaz watpie w to czy potrafisz czytac ze zrozumieniem. A jak bys nie zrozumial to napisze Tobie jeszcze raz: &quot;To nie ten dzial na chwalenie sie wynikami. Zapraszam do dzialu KUPONY&quot;. To tyle w temacie do Ciebie.
A na dzisiaj to moze to:
23:00 Meksyk - Ekwador ✅ 26&#39;
Dla Meksyku walka o 2 miejsce a dla Ekwadoru o 3.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
13:45 Shanghai East Asia - Changchun Yatai
Mialem ten mecz na poczatku w rozpisce ale jakos nie moge sie do Nich przekonac. Ostatnie ich H2H jakos mnie nie przekonuja. Ogolnie w ich meczach z innymi wpadaja bramki , ale ostatnio przejadlem sie chinszczyzna.

W kazdym badz razie zycze tego 1 gola.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Hehe Yamakasi pamiętam ten dzień kiedy się przejadłeś chińszczyzną ;) mi tak szczerze mówi te Chiny, Japonia, Korea itd... jakoś nie leżą próbowałem się tym zainteresować, ale te ich mecze są jakieś dziwne nie mają w sobie tego czegoś.
Mimo wszystko życzę powodzenia jaki by ten mecz nie był ważne, żeby ta jedna bramka wpadła.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Też myślałem o meczu ODD-Start, ale zobaczyłem H2H do tego przypomniał mi się mecz Sandefjord-ODD, w którym ODD grało totalne dno i jakimś cudem wymęczyli 0-1 jeśli dobrze pamiętam w 56 minucie. Ja sobie odpuszczam ten mecz chyba, że &quot;na żywo&quot; zdecyduje się w niego uderzyć jeśli na boisku będzie się dużo działo.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dla mnie lepiej na jutro wygląda:
9:00
G-Osaka - Vegalta 3/5 ✅✅
9:00
Kawasaki - Yamaga 2/5 ✅✅
18:00
Molde - Valerenga 4/5 ????????
20:45
Niemcy U21 - Dania U21 3/5 [NIE BEDE GRAL - RELAKS]
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dzisiaj i Chiny i ODD było spokojnie do grania, ale cóż nie da rady zagrać wszystkiego.
Dac sie zagrac dalo ale sie nie zagralo. Do chinszczyzny lekkie obawy mam a do ODD to kursy byly strasznie cieniutkie.
Jutro z kolei Japonce rano graja i ruszac ich czy nie ruszac o to jest pytanie ?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
JAPAN: J-League - First stage
09:00 G-Osaka - Vegalta Sendai ✅ 32&#39;
09:00 Hiroshima - Yamagata ✅ 26&#39;
NORWAY: Tippeligaen

18:00 Molde - Vålerenga
Grac czy nie grac bo kursy nie powalaja do 20&#39; @2.37 Trzeba bedzie sobie odpuscic.
Euro U21
20:45 Germany U21 - Denmark U21 ✅ 32&#39;
Copa América
21:00 Uruguay - Paraguay ✅ 29&#39;
Patrzac na statystyki po 20 minutach - nie gram.
23:30 Argentina - Jamaica ✅ 11&#39;
 
Do góry Bottom