>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Ja na szczęście grałem Ingolstadt do końca, drże o Atletico M. bo pokusiłem się na nich bo na początk jak i na argentyńskiej lidze można do 7 minuty złapać trzykrotną zakładkę,
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
O ile granie Hamburga mogę zrozumieć, o ile granie Start - Lillestrom kompletnie nie... ale nie dyskutujmy już o meczach, które były ;) widocznie każdy ma swoje spojrzenie na mecz i czynniki, które bierze pod uwagę.
Ja polecę wam na jutro:
Sevilla - Celta Vigo
Torino - Sampdoria
Rapid Vienna - Admira
Bodo/Glimt - Sandefjord
Mjondalen - Vålerenga
no i grzechem byłoby nie zagrać lekko
Genoa - Juventus
 
S 69

s1916

Użytkownik
Ode mnie na dzisiaj :

14:30 Excelsior-Ajax
15:00 Genoa-Juventus
16:00 Celtic-Dundee FC
16:45 Vitesse-De Graafschap
17:30 IFK Goteborg-Hammarby
18:00 Charleroi-Anderlecht
20:00 Club Brugge-Waasland-Beveren
20:15 Porto-Benfica
20:30 Barcelona-Levante
20:45 Napoli-Lazio
21:00 Marseille-Lyon
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Proponuję za 10 min. tj. 22.10 spotkanie w argentyńskiej nion Santa Fe - Temperley. Na pierwsze 10 min. kurs 9, na 20min - 4.5, a na 30 min - 3.
Potrójną zakładkę można łapnąć. Underowe druzyny ale czasem te pewne zawodzą, a po takich kursach grzech nie zagrać ;)
 
G 45

gulikpl

Użytkownik
Bo prawdę mówiąc wydawało mi się, że jest to mecz z cyklu &quot;Obie drużyny zadowolone z wyniku&quot;.
Oglądałem spotkanie do 86 minuty jeszcze na sam koniec myślałem żeby overa zagrać lub na czystą wygraną, ale nie widziałem chęci na strzelenie bramki ???? .
Zdarza się i tak mam nauczkę.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
z racji tego, że nikt jeszcze nic nie napisał na dziś ciekawego, a ja staram się wklejać typy mniej oczywiste i nie powielać istniejących, dodam na dziś od siebie takie spotkanie:
Le Havre - Metz
ze stawką nie ma co szaleć, ale podejrzewam, że zobaczymy tam 1-2 gole, a o zakładkę można być spokojnym w 1 połowie, a i w drugiej, jakby była konieczność grania, jest duża szansa.
Nie podaję żadnych meczów pucharowych, bo ich już nie gram od jakiegoś czasu, alejest parę spotkań dziś, które wydają się interesujące, np. Lisy z West Hamem)
 
R 1

redliberty

Użytkownik
Tak na wieczór, jeśli ktoś odważny, to może korzystać ;)

GAZÉLEC AJACCIO VS. STADE RENNES (19:00)✅✅ (szczerze, spodziewałem się strzału w drugą bramkę ???? )
ES TROYES AC VS. SAINT ÉTIENNE (19:00) ✅
GIF SUNDSVALL VS. AIK (19:00)✅✅
HOFFENHEIM VS. BORUSSIA DORTMUND (20:00)✅ (naprawdę dziwnie się zaczynają te dzisiejsze mecze)
CELTA DE VIGO VS. FC BARCELONA (20:00) ✅ (jak na razie brama wieczoru o_O )
FIORENTINA VS. BOLOGNA (20:45) ✅ (szczerze myślałem, że będzie wtopa wieczoru)
JUVENTUS TURYN VS. FROSINONE CALCIO (20:45) ✅✅ (zakładka sekundowa )
CARPI VS. NAPOLI (20:45) ⛔ (do 80 minuty 0:0, więc oficjalnie wtopa wieczoru, której przewidzieć się nie udało, szczególnie że Napoli po meczu z Lazio wydawało się być na fali...ale jak się okazuje wychodzi im tylko u siebie :/ szczególnie że w statystykach tego meczu, do 80&#39; 2 celne strzały i 14 w kosmos)

TOTTENHAM HOTSPUR VS. ARSENAL LONDYN (20:45) ✅ (chociaż się nie wyrobiłem :-( )
ATHLETIC BILBAO VS. REAL MADRYT (21:00) ✅✅ (pierwszy raz, kiedy łamanie zasad się opłaciło...)
UD LAS PALMAS VS. SEVILLA (22:00) ✅✅

osobiście gram max. 3 mecze na raz, więc pewnie nie wszystko o 20:45 dam radę zagrać, ale jak ktoś się finansowo lepiej wyrabia, to zapraszam do gry ;)

ps. i nie jestem jeszcze pewien czy zagram ten tottenham, chociaż pewnie kursy będą kusić
 
C 0

ceber84

Użytkownik
Mam propozycje, by kazdy kto wystawia propozycje meczy, wystawiał tylko te co bedzie grał i i podawał swoj wynik w postaci W/P np 34/5(wygrane/przegrane)
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Po co ma każdy wstawiać co gra? By później był płacz że grało się czyjeś typy? Akurat segregacja meczy jest banalna wystarczy troszkę poszperać po necie za info a nie grać w ciemno kogoś typ ;)
 
Do góry Bottom