>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

J 24

jobdzik

Użytkownik
Edi8 ???? poprawiasz błędy ortograficzne, pilnujesz przestrzegania regulaminu. Robisz wszystko tylko nie to co potrzeba. Na forum bukmacherskim traktujemy o bukmacherce nie o pięknej polszczyźnie. Może podasz jakieś typy i zrobisz coś pożytecznego? Albo zajmij się swoim kolejnym pseudo autorskim, pożal się Panie Boże systemem.
Oto ten system:

a/ 1-2-3
b/ 1-4-5
c/ 2-3-4

Gdy najtrudniejszy mecz podstawisz w tym schemacie pod &quot;5&quot; i tylko on będzie tym jedynym popełnionym błędem , to wygrasz na 100% nie jeden a dwa kupony.

Możesz też zrobić 2 , ale już konkretne błędy:
&quot;4&quot; i &quot;5&quot; lub &quot;2&quot; i &quot;3&quot; lub &quot;1&quot; i &quot;5&quot; - aby nadal wygrać 1 kupon.

Pojedyńczy błąd w pozycji 1,2,3 lub 4 spowoduje , że wygramy ten 1 gwarantowany kupon.

Przy trafieniu 3z5 mamy nadal 30% SZANSĘ na 1 wygrany kupon.
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-na-5-zdarzen-45247.html

Super system &quot;wystarczy&quot;, że wejdą 4 zdarzenia i jesteśmy zarobieni. Po prostu Ameryka!!!

I odniesienie się do możliwego trafienia 2 razy pod rząd , jest zawarte w tym pomyśle na grę - oddanym nazwą tej metody &quot;Progresja z przerzutką&quot;, a ta przerzutka to zagranie na następnym etapie, całą kasą za poprzednią wygraną .
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html

To mój ulubiony kawałek. Gość rozpisuje się o serii 13 porażek z rzędu i nagle z rękawa wyjmuje cudowne lekarstwo ???? &quot;wystarczy&quot; wygrać dwa razy pod rząd z czego ten drugi zakład stawiamy za cały zysk+stawka z pierwszego. Buahahahaha ????
Teraz do mnie dociera dlaczego piszesz ciągle o ortografii i regulaminie forum bo ty o niczym innym pojęcia nie masz. Przynajmniej mam dobry humor po przeczytaniu tych bzdur.

12:00 Villarreal-Gijon pokuszę się nawet, że Villarreal strzeli
12:30 Inter-Sassuolo
18:30 Olympiakos-Levadiakos
19:15 Boavista-FC Porto

Z tym Meksykiem to należało się wstrzymać. Progresja jest droga w założeniu a zimny prysznic nie zaszkodzi. Wrócę do Meksyku za jakieś 5 kolejek.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Meksyk:
10.01. 04:00 Chiapas-Dorados✅
Jestes pewny ze tu plus ? Bo bramka byla w 86&#39; a watpie zeby ktos zagral overa. A jak juz to powinno byc ⛔ ✅
I nie robcie tutaj smietnika. Jak macie jakies &quot;ale&quot; do siebie to piszcie na priv.
Frosinone - Napoli ✅

Sporting - Braga ✅
Sampdoria - Juventus
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jobdzik, jestem człowiekiem bardzo wyrozumiałym dla różnorakich przygłupów, gamoni, idiotów, chamów, ćwoków, osłów, matołków etc. czyli całego tego folkloru pojawiającego się na forach, ale Ty swoimi wpisami i zawartą w nich bijącą po oczach niezbornością intelektualną ( oddaną także w formie ortografii na poziomie ucznia z niższych klas gimnazjum ) wciąż sam wystawiasz się na klapsa w czoło.
Zatem jeśli nie chcesz abym wyrządził Ci naprawdę bolesne kuku, robiąc to na kilku obszarach w formie krytycznej analizy zawartości dotąd tu zamieszczonych Twoich wpisów - przejeżdżając po ich autorze Jobdziku walcem składającym się z Twoich wypocin, to serdecznie Ci radzę abyś nie wypowiadał się i nie komentował zagadnień, na których znasz się jak przysłowiowy pies na gwiazdach.
A wyrywanie z kontekstu i przeinaczanie faktycznej zawartości i sensu przypomnianych tu moich dawnych wpisów ( gdzie w odniesieniu do metody &quot;Progresja z przerzutką&quot; po prostu bezczelnie kłamiesz, gdyż tam jest mowa o tabeli stawek rozpisanej na 15 etapów, co pozwala grającemu wyjść na ✅ nawet po serii 13 poprzednich przegranych - zaś odnośnie &quot;Systemu na 5 zdarzeń&quot; także bezczelnie kłamiesz, bo przedstawiłem tam korzystniejszy dla kieszeni grających sposób gry przy wejściu 4z5 niż klasyczny system pełny 4z5) co daje mi kolejny asumpt do zachęcenia Cię do rychłej wizyty u specjalisty od problemów osobowościowych, bo wali Ci dzieciaku ostro na dekiel, skoro tak prostacko bo posługując się kłamstwami reagujesz na zwrócenie Ci uwagi na to co i jak piszesz - zarówno w kontekście ortografii jak i zasad na tym forum obowiązujących.
Po tym Twoim kolejnym aberracyjnym wpisie:
Jak się nie ma do czego przyczepić to ciśniemy ortografię?
Ortografia to komplikowanie i uprzykrzanie języka na siłę i dziwi mnie jak ludzie uparcie za tym idą jak za PiSem...
ponownie zmuszony jestem przypomnieć Ci, że na to forum zawitałeś dobrowolnie i nikt Cię tu za uszy na siłę nie ciągnął, a zatem musisz dostosować się do Regulaminu tego forum także i w tym aspekcie:
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego
1. Użytkownicy forum powinni wypowiadać się w sposób kulturalny oraz przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego.
..........
Ale jak Ci to nie odpowiada, to po prostu zrób stąd Jobdzik wypad ????
.........
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Nie odpowiada mi, że w dziale z propozycjami meczy jakiś ćwierć mózg rozpisuje się o regulaminie i ortografii a potencjał intelektualny nie pozwala mu na choćby jeden typ. Problem masz ty nie ja dlatego to ostatni post w którym odnoszę się do twojej śmiesznej postaci. Rozpisuj sobie dalej w innych działach pseudo systemy oparte na jednym warunku &quot;mecz musi wejść&quot;. Szkoda mi tylko naiwnych ludzi którzy czytają te pierdoły a potem topią pieniądze u buka bo jakiś tam Edi8 zrobił ich w jajo ze swoim eldorado bukmacherskim.
Jestes pewny ze tu plus ? Bo bramka byla w 86&#39; a watpie zeby ktos zagral overa. A jak juz to powinno byc
Jeżeli decyduję się na mecz to konsekwentnie gram go do końca czyli 80min a potem over0.5 do końca. Pierwszy poziom gram od gol do 20min gdy kurs osiągnie 3.
Stawkowanie to po prostu Fibonacci: 2,3,5,8,13,21,34 a potem ten over za 55. Dlatego
10.01. 00:00 Club America-Puebla
kosztował mnie 141j i teraz będą ze 4 dni odrabiania.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Chelsea - West Brom ✅✅
Manchester City - Everton ⛔

Podziekowal City ktore nie mialo od prawie roku u siebie remisu a jak zlapali to z wynikiem 0:0 .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 29

afera1986

Użytkownik
Miałem nie grac Tottenhamu, ale tak szybko strzelili bramkę w moim meczu, że nie mogłem się powstrzymać... Jak dla mnie Man City za mały kurs do grania...
 
Do góry Bottom