>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

K 102

kristo45

Użytkownik
To może inaczej: Czemu tak dziś cicho BYŁO z typami? Mam nadzieję że temat nie podupada.
bacius93 No też chciałem grać Ajax ale stawiam mecze mniej więcej ok. 4 minuty &quot;do 20minut&quot; (7 progów). Więc nie zagrałem. Ale Heracles już tak.
Ciekawi mnie kto czym się kieruje wstawiając tu typy? Ja sobie gram co prawda swoimi typami ale za cienki jestem by proponować je innym. Opieram się wyłącznie na kilku danych statystycznych. Więc jako czytelnik raczej tu będę wpadał.
Arni87 O tak na Vallecano też bym postawił. Jakoś przeoczyłem to spotkanie pośród tej &quot;powodzi&quot; meczów. Dzięki
 
K 102

kristo45

Użytkownik
A jak mnie kusiło by stawiać na drugą w meczu Vallecano - Celta Vigo. No ale nie uległem. Trzeba się trzymać ustaleń. Teraz trzeba się na jutro ustawić.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Pewnie, że tak tylko czy moja metoda wyboru jest wystarczająco dobra to nie mam pewności.
Gram np. teraz Utrecht - Zwolle i 0:0 do przerwy. Eh muszę mieć większy zapas kapitału na taką grę. Blisko 90% kapitału poleci jak będzie 0:0 do 80 minuty. Chyba zmiejszę stawki na przyszłość. Grałem Hiszpanię i Włochy i póki co jest do przodu.
P.S. Ciekawi mnie czemu mam cały czas zero postów a już kilka napisałem przecież.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Burnely - Derby gdzie gospodarze po 27 meczach mają bilans: 42:24, Derby 38:21. Burnley na własnych śmieciach strzela średnio 1,9 bramki na mecz
Levante - Las Palmas - obie drużyny łącznie w 20 meczach straciły 66 bramek. Obrony tych ekip nie są najwyższej jakości.
Basaksehir - Kasimpasa - w 26 meczach rozegranych przez gospodarzy zawsze padała min 1 bramka. W meczach Kasimpasy mieliśmy tylko raz na 18 meczy wynik 0:0
Morton - Rangers - liderzy z Glasgow w 20 meczach strzelili 61 bramek. Ich rywale natomiast tracą średnio 1 bramkę na mecz i strzelają 1. Ostatnie dwa meczy pomiędzy nimi zakończyły się wynikami - 0:4 i 2:2

Jeszcze jakieś pytania?
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Morton - Rangers wątpię czy tam bedą minutówki.
Kristo najlepiej typować samemu bo przy wtopie to pretensje masz tylko do siebie. No chyba, że naprawdę nie masz pojęcia co wybrać.
Spoglądaj na tabele jak grają dane zespoły u siebie a na wyjedzie, patrz na bramki, aktualną formę. Czytaj różne strony związane z danym meczem itd.
Zmień stawkę także bo jak Ci może jeden mecz brać 90% budżetu...
Na weekend śmiało z 30 dobrych meczy było do obstawiania, Ty swoimi kryteriami ile takich meczy dałeś?
Wiadomo początki są trudne, ale nabierzesz doświadczenia.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ja dałem 17 typów od 23.01 (tylko swoje) z czego było 2 mecze 0:0. Więcej to raczej trudne technicznie do wykonania bo trudno obstawiać więcej jak 3 mecze na raz. Pierwszy mecz grałem od 30 minuty to nie zabrał tyle kasy i troche odrobiłem ale drugi to już wtopa większa.
Muszę teraz mieć 27 trafień z rzędu by wyjść na zero. Niezbędne było wpłacenie kasy.
Czyli podsumowanie tego wątku to &quot;najlepiej typować samemu&quot;? Po co on więc powstał??
Statystyki analizuję oczywiście. Natomiast nie znam się zupełnie na piłce od zaplecza więc nic mi nie da czytanie o nastrojach, kontuzjach graczy, trenerach itp. Patrzeć na aktualną formę? Tylko pytanie czy jak dobra to brać czy jak zła? Najlepiej chyba by jedna strona miała dobrą a druga złą to będą bramki? Sama gra pochłania dużo czasu o analizach nie mówiąc. Ciekaw jestem jak na to znajdujecie czas? Ja mam go dużo a dnia brakuje. Ja to podchodzę do czyichś typów nie na ślepo tylko wybieram co i ja bym obstawił. To taki dodatkowy filtr.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
27?? skad ta liczba. przeciez nie wiesz ile zarobisz na danym meczu. inaczej bedzie gdy wejdzie w 15 minucie a inaczej jak w 49.
ja patrze na ostatnie mecze druzyny, w jakich minutach strzela gole, jak gra do przerwy i jak po przerwie. nie interesujá mnie natomiast takie dane jak mecze wstecz tych druzyn. wielu sie tu kieruje takimi statami. jakos nie przemawia do mnie, ze w ciagu 4 lat bylo overowo to teraz tez bedzie. inny sklad, inne priorytety, motywacja, sytuacja wtabeli itp.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Zakładam najgorszy scenariusz czyli jak będzie bez zakładki. Natomiast ja gram od wczoraj na stały zysk więc łatwo to obliczyć. Takich kursów jak dzisiaj były/są na meczu Burnley - Derby to jeszcze nie widziałem. Można było robić zakładki paro minutowe przy kursie 4 albo i 5.
Musiałem modyfikować/zmniejszać stawki ???? . Trzy mecze na raz grałem.
Dzięki za wskazówki. Warto przemyśleć i takie podejście do analizy.
Minusem myślę tej metody jest to, że to mało danych. Może nie sięgać do całego archiwum ale chociaż brać staty z całego obecnego? Czyli coś po środku?
Dziś było 4 wygrane. Zostało więc ok. 24 trafne typy bez zakładki.
Warto myślę brać pod uwagę istotną rzecz jaką są kursy. Chodzi o te przed meczowe na over.
A inną sprawą są kursy na 10 minutówki. Tu wiadomo że im wyższe tym lepiej ale nie za bardzo bo może być za bardzo underowo. Jakoś to wypośrodkować. Z Burnley np. to się obawiałem, że będzie bez bramek (przy takich kursach). Nie mam jeszcze rozeznania gdzie są w miarę dobre kursy (wyżej niż 3 do końca meczu). Czy nie ma gdzieś w sieci archiwum 10 minutówek?
 
K 102

kristo45

Użytkownik
I niech mi ktoś powie jaki błąd popełniłem typując wczorajszy mecz Ajax Amsterdam - Heracles Almelo??
Liczyłem na grad bramek a było ich ZERO.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
I niech mi ktoś powie jaki błąd popełniłem typując wczorajszy mecz Ajax Amsterdam - Heracles Almelo??
Liczyłem na grad bramek a było ich ZERO.
Teraz po meczu to mozna sobie pisac, ale ja ten mecz nie gralem. Ostatnie 2 mecze Ajaxu to totalna padaka (jak dla mnie). Ogolnie w tym sezonie nie jestem co do Nich przekonany. I po za tym Heracles tez nie jest ogorkiem do bicia.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ostatnie 2 mecze Ajaxu to totalna padaka (jak dla mnie). Ogolnie w tym sezonie nie jestem co do Nich przekonany. I po za tym Heracles tez nie jest ogorkiem do bicia.
Padaka w sensie stylu gry? Oglądasz gdzieś skróty i analizujesz styl gry nie tylko czy wygrywali?
Fakt, że nisko wygrywali ostatnio bo jedną bramką ale wygrywali. Na Heracles to liczyłem jedynie że przepuszczą w tym meczu parę bramek. Lepiej grać na wyrównane drużyny czy tam gdzie wyraźny faworyt?
Warto coś dziś grać z Holandii lub nie tylko?
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Kristo jeśli chcesz zarabiać to się przyłóż do analizy meczy itd, a nie ciągłe pytania a dlaczego tak... Ajax 2 ostatnie mecze zagrał mega słabo do tego zdobył przed tym meczem tylko 2 bramki.
Dlaczego Heracles miałby stracić pare bramek? Heracles ma 6 obronę w lidze, wiadomo też jak takie zespoły grają z najlepszymi - obrona obrona i jeszcze raz obrona! Przy kiepskiej formie Ajaxu w napadzie wyszło 0-0.
Co do Holandii na dziś pograłbym Nijmegen - Twente, ale nie namawiam!
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Żeby się przyłożyć o analizy muszę wiedzieć na co dokładnie zwracać uwagę. Jak trochę pociągnę Was za język to może się dowiem ????
Tak się składa, że już i tak gram wspomniany mecz ;)
Edit:
Myślałem, że zawału dostanę z tym meczem Nijmegen - Twente. Tak im słabo szło, że już miałem odpuścić ostatni próg. Dobrze, że tego nie zrobiłem. Ufff
 
Do góry Bottom