>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
hank a czy ty liczyłes kiedyś straty z remisów bezbramkowych ile to wyniosło cię w ogólnym rozrachunku ? jaki to był procent całych zysków ?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
hank a czy ty liczyłes kiedyś straty z remisów bezbramkowych ile to wyniosło cię w ogólnym rozrachunku ? jaki to był procent całych zysków ?
Nawet jak przegralem iles tam , ale jestem na plus. To po co to wiedziec ? Co mnie interesuje % ?
Liczy sie to jaki byl budzet startowy a jaki mam na chwile obecna. Czy jest plus czy minus.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To po co to wiedziec ? Co mnie interesuje % ?
Liczy sie to jaki byl budzet startowy a jaki mam na chwile obecna. Czy jest plus czy minus.
To Twoja prywatna sprawa ile, ale powinienieś sobie sprawdzić jaką kwotę ryzykowałeś, jaką wygrałeś i ilu prób to dotyczyło. ;) Czemu mówicie inwestycja nie mierząc ryzyka, % strat i wygranych?
 
O 0

ogien

Użytkownik
Często macie tak, że jak gol pada w ~69min58sek, to zakład na gola do 70minuty rozliczają Wam jako przegrany by po kilku godzinach rozliczyć go ponownie jako wygrany?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Często macie tak, że jak gol pada w ~69min58sek, to zakład na gola do 70minuty rozliczają Wam jako przegrany by po kilku godzinach rozliczyć go ponownie jako wygrany?
Mamy tak &quot;często&quot; bo przeciez gole tak &quot;często&quot; wpadaja w czasie XX:58-59.
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
ja boje się grać kolejne bramki... a jakies 8/10 meczy mają dalej gole strzelone, też tak macie ze po pierwszym golu pasujecie ?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Nie łamie zasad systemu, wybieram mecze, w ktorych musi pasc jeden gol a dwa juz niekoniecznie. Jeśli się zdazy to ewentualnie za drobne.

2:00 Santa Fe vs. Oriente Petrolero (Copa Libertadores) ✅
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Według mnie każdy mecz można zagrać, o ile będą dostępne kursy live.
Ile to razy już się zdarzało, że w meczu gdzie miało paść kilka bramek skończyło się 0-0 (liga angielska, niemiecka) a w ligach uważanych za underove wyniki były wysokie.
Co prawda prawdopodobieństwo jest nieco wyższe, lecz każdy mecz może zakończyć się 0-0.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Myślenie &quot;liga overowa&quot; i &quot;liga underowa&quot; w kwestii selekcji odpowiedniego spotkania, jest jednym z najgorszych kryteriów, jakie można wziąć pod uwagę, grając tym systemem ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
rene - angers zagralem z nudy i w dupe - 300
Zazwyczaj gramy z nudy i dla ucieczki od innych zajęć. Dobrze, że hajs nie spał na koncie u buka. Na pocieszenie nie przypisuj też bardzo kontemplacji ewentualnego powodzenia. Pudło - po prostu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mieszkający w Anglii kolega ( ten sam o którym kilka dni temu pisałem w wątku o grze 49&#39; ) tak sobie zagrał w Pucharze Turcji:
w 2 HT w 62&#39; przy wyniku 1:2 postawił na Amedspor że strzeli do 70&#39;
gola nr 2.

 
Do góry Bottom