>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Ostatnio robiłem statystyki meczy i wyszło mi że najwięcej bramek pada o dziwo do 20 minuty, ogólnie do przerwy i teraz się zastanawiam jaką strategię obrać ;) Wiadomo że do końca meczu musimy w cholerę zainwestować kasy i nie mamy pewności że padnie bramka, dlatego muszę ograniczyć straty i się zastanowić jak grać, żeby w miarę mało zainwestować a sporo wygrywać ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Zgadza się pierwszych bramek pada najwięcej do 20, do 30 min. i generalnie w pierwszej połowie. Warto więc stawki ustawić tak by najwyższe wygrane (te bez zakładki) były na początku. No i doszedłem do wniosku, że nie warto pakować kasy w cały mecz tylko do 80 minuty.
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Panowie, nie zaliczyli mi gola do 60 min. w meczu ODD - Molde w norweskiej. Na wszystkich livescorach (oprócz livescorehunter) włącznie z tym z bettrzy65 jest, że bramka padła w 60&#39;. Jak im uargumentować złe rozliczenie i czym się podpierać?

Dobra, po 10 min. sami się zreflektowali ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Panowie, nie zaliczyli mi gola do 60 min. w meczu ODD - Molde w norweskiej. Na wszystkich livescorach (oprócz livescorehunter) włącznie z tym z bettrzy65 jest, że bramka padła w 60&#39;. Jak im uargumentować złe rozliczenie i czym się podpierać?

Dobra, po 10 min. sami się zreflektowali ;)
Skoro uznali to gol był nie w 60 tylko przed 60. Gdyby padł równo w 60 to by nie zaliczyli. A sprawę rozpatrują podobno tylko gdy się poda linka do oficjalnego źródła podającego ten czas czyli do strony organizatora spotkania.
Sam nie byłem w takiej sytuacji więc nie wiem dokładnie.
 
M 0

memo747

Użytkownik
ja tak gram ale niestety sporadycznie 1-3 mecze w tygodniu (brak czasu i teraz pokończyły się wszystkie główne ligi). Jak grałem tak jak było podane na początku to otarłem się o bankrut. Zmieniłem stawkowanie i jest ok. Nawet jak przegram to odrobienie tego zajmuje mi max 5 meczy.
Ja swoje stawkowanie ustawiłem tak, że największe profity mam gdy gol pada do 50min, później coraz mniejsze a ostatni próg to jest zwrot albo lekka strata. Gre zaczynam od 20min, pomijam 1 próg, czasem gdy mam wątpliwości co do meczu czekam dłużej i wchodzę do gry od 30min. Dzięki temu odpada mi ostatni próg, który jest największy. Jeśli do 80min nie ma bramki akceptuje strate i zamykam rynek. Raz zdażyło mi się że zagrałem over 0,5 po 80min(goscie grali w 9 i to była kwestia czasu kiedy padnie gol) no i udało się.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Posiedziałem na livescore.com dłuuugo i zaobserwowałem coś moim zdaniem bardzo ciekawego...

Analiza 2000 ostatnich meczów w piłce nożnej (wszystkie mecze dostępne na livescore.com) pozwoliła mi stwierdzić, że w 782 meczach pierwsza bramka padła w czasie do 20&#39;. Daje to moim zdaniem szokujący wynik blisko 40%! Co ciekawe, dużo więcej &quot;pierwszych bramek&quot; pada w przedziale 1&#39;-10&#39; niż 11&#39;-20&#39;. I tak sobie pomyślałem... Może by grać progresją zaledwie dwa progi na jeden mecz.

1. poziom - stawka 1 j - gol do 10&#39; - kurs 5.00
2. poziom - stawka 1 j - gol do 20&#39; - wyczekać do kursu ok. 5.00

w przypadku braku bramki czekamy do kolejnego spotkania, które chcemy zagrać i wchodzimy:

3. poziom - stawka 1,25 j - gol do 10&#39; - kurs 5.00
4. poziom - stawka 1,56 j - gol do 20&#39; - kurs ok. 5.00

Stawki wziąłem z kalkulatora dla progresji na stały zysk 3 j dla kursu 5.00. Oczywiście żeby na progu do 20&#39; złapać kurs 5.00 trzeba kilka minut poczekać, jednak co jeśli np w 6. meczu (załóżmy, że pierwsze 5 nam nie weszło) złapiemy zakładkę?

11. poziom - stawka 7,45 j - gol do 10&#39; - kurs 5.00 ✅(odzyskujemy włożone dotychczas 34,24 j + zyskujemy nasz stały zysk 3 j)
12. poziom - stawka 9,31 - gol do 20&#39; - kurs 5.00 ✅(gol pada w 9&#39;, więc z tego progu mamy czysty zysk 37,24 j, łącznie 40,24 j).

To tylko moje luźne myśli, co sądzicie na ten temat? Zdradliwa statystyka mówi, że średnio powinniśmy notować zysk częściej niż raz na 3 mecze. Warto zauważyć, że kurs 5.00 przy bankrollu powiedzmy 300 j pozwoli nam zagrać 10 meczów z rzędu.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ja widzę 4 problemy:
1. By się załapać na te statystyki trzeba by grać każdy mecz (na gola ogólnego) a to jest niemożliwe bo często dużo meczy jest rozgrywanych jednocześnie. Ale gdyby w wybranych meczach też były podobne statystyki to ok. Przejżałem moje wybory i na 140 spotkań trafiło się kilka serii z ok. 10 przegranymi z rzędu.
Więc progów 2x tyle by trzeba było w tym wypadku zrobić.
Nie wiadomo tak na prawdę jak duża odchyłka będzie od naszych założeń.
Co wtedy? Zaczynać drugą progresję czy kontynuować tą zaczętą?

2.Byłoby trochę przegranych mimo gola do 20 min. Chodzi o gole w okolicy 10 min. kiedy nie ma jeszcze kursu 5.0 i jesteśmy bez zakładu &quot;do 10 min&quot;.

3. Zakładek to praktycznie nie będzie (zakładając że gramy na gola ogólnego).


4. Chyba najważniejszy: Mogą się trafiać długie lub częste serie powyżej 7 czy 8 meczy z golem po 20 minucie. Natomiast jest mniej wg. mnie prawdopodobne by przegrać 3 mecze (grane w całości) pod rząd lub prawie pod rząd.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Chongqing Lifan - Shijiazhuang ✅
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua ✅
Lyngby - Odense ✅
Silkeborg - Brondby ✅
Nordsjaelland - Midtjylland ✅
HJK - PK-35 Vantaa ✅
Grasshoppers - Lausanne ✅
Thun - Vaduz ✅
Basel - Sion ✅
Hammarby - AIK Stockholm ✅
Göteborg - Jonkopings ✅
Helsingborg - Hacken ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arni87 52

arni87

Użytkownik
Dobrze, że piszesz bo może temat na nowo odżyje. Tym bardziej, że zaczynają się niektóre ligi.
Górnik - Lechia ✅✅ (Po czerwonej przejście na bramka Lechia)
Elfsborg - Ostersunds ✅✅
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Hebei CFFC - Guangzhou R&amp;F F.C. ✅
Jiangsu Suning FC - Henan Jianye ✅
Astana - Celtic :zoltakartka: 365 nie wystawił zakładów 10 min.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Rosenborg -APOEL * - Nie było 10-minutówek
Astra -FC Copenhagen - Nie było 10-minutówek
Trencin -Legia Warszawa ✅
Olympiakos -H. Beer Sheva ⛔
*Może być problem z &quot;zakładką&quot;
Muszę przyznac że ze względu na brak 10- minutówek w spotkaniach Rosenborg i Astra odpuściłem dzisiejsze granie , uniknełem wpadki a szkoda bo bym dostał po łapach pod tytułem, nie łamać swoich zasad :
Nie gram LM, LE, La Lipa ups przepraszam tzn Polska Ekstraklapa tfu Ekstraklasa, Liga Norweska, np w 39 minucie stawka potrafi byc 2,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Póki co na żadne zdarzenie z elimincaji nie ma minutówek, ciekawe ???? Gram Olympiakos i Legie zobaczymy ????
Co Legia dała olympiakos zabrał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom