>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Grać LM i LE jak najbardziej tylko ze grupowe mecze.
Ja bym zmienił tą zasadę jak już, na &quot;nie grać pierwszego meczu z fazy kwalifikacji&quot; ;)
albo najpierw sprawdzić styl gry danej drużyny i podjąć decyzję, czy warto ryzykować. No tu się nie udało, ja sam pewnie bym ryzykował Olimpiakos, bo grają fajnie z przodu, szczególnie u siebie, ale cóż...
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
LASK Linz - BW Linz✅
KV Mechelen - Club Brugge*
Din. Zagreb - Belupo*
Dukla Praga - Teplice✅
Viborg - Esbjerg✅
Wohlen - Xamax ⛔:?
Orgryte - Syrianska*
* Nie było dzisięciominutówek
:? Odpuściłem w 60 minucie poziom piłkarski obu drużyn był tragiczny, już lepszą technikę mają gracze z LZS nie obrażając ich oczywiście
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Na jutro:
Yanbian Funde -Shandong Luneng ✅
Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning ✅
Yokohama - Nagoya Grampus ⛔
Sagan Tosu - Kashima Antlers ✅
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Salzburg-AC Wolfsberger*✅
Ried-Sturm Graz✅
Mouscron-Anderlecht*✅
Jihlava-Plzen✅
FC Copenhagen-Nordsjaelland✅
Zenit Petersburg-Lok. Moscow * Już się cieszyłem że nie było dziesięciominutówek
Anzhi-CSKA Moscow⛔ A tu masz Ci los, dwie setki w 90 minucie dla CSKA :]
Gefle-Hammarby✅
Sundsvall-Norrkoping✅
*- prawdopodobnież słabe dziesięciominutówki
Dzisiaj też gra Liga Japońska jest ona tyle fajna że można praktycznie w ciemno wybrać mecz i się pobawić w dziesięciominutówki
Kiedyś miałem stronkę z archiwalnymi wynikami przy których tez były kursy, pomoże ktoś przypomnieć co to za stronka była?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Kiedyś miałem stronkę z archiwalnymi wynikami przy których tez były kursy, pomoże ktoś przypomnieć co to za stronka była?
Takich stron są dziesiątki, ale prawdopodobnie miałeś do czynienia z oddsportal albo betexplorer
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Cześć Hank. Zamierzam pograć Twoją metodą progresja na sttzelenie gola. Możesz podpowiedzieć jak szukasz meczy z opcją ppstawienia gola co 10minut? Przeglądam dzisiaj bet365 i nie moge znaleźć meczy z taką opcją obstawiania.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Juz załapałem, że opcja czasu goli pojawia się dopiero przed samym meczem.
Darecki, nie chodzi o czss pierwszego gola tylko o gola co każde 10 minut.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
@ziemba, pisałem i było pisane już o tym sporo. Nie ma gwaranacji że minutówki beda. Mocne ligi-najczęściej są, do tego transmisja zwieksza szanse ale to z czasem bedziesz juz mniej wiecej wiedzial co i jak. Nie zmienia to faktu że mimo sporego doświadczenia ja też nie jestem w stanie ze 100% pewnością stwierdzić czy będą minutówki czy nie, bet lubi zaskakiwać ;)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Hej dołączam się do pytania powyżej HANK grasz dalej ? , Ja gram dalej, zmieniłem trochę granie, tj nie czekam do 3.00 kursu bo bardzo często to są 2 minuty gry na załapanie sie na &quot;zakładkę&quot; a i zdarza się też często że w co niektórych ligach jak np Holenderska stawka 3.00 w ogóle nie ukazuję sie przed zakończeniem dziesiesięcio-minutówki, dlatego od kilku tygodni gram od stawki 2,50, i bardzo często trafiam zakładkę, fakt faktem że bez trafienia zakładki jest to mielenie kasy bez zysku ale nie narzekam na zyski mnie osobiście satysfakcjonują.
 
O 7

oleks94

Użytkownik
#jamarkus a jak u Ciebie wygląda stawkowanie ? I pytanie ogólne czy jeszcze jakiś buk prócz bet365 daje taki rynek na 10 minut ?
 
Do góry Bottom