>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie, nawet nie wiedzialem o istnieniu tego Fp.
Miło że autorzy tak obszernie wspominają skąd go mają :jezora:

Nawet stawkowanie jakby znajome ????
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Gram tym samym systemem co Hanka założył temat . Prowadzę także fanpage i podaje tam swoje typy na dzień w których gram. Zainteresowanie jest dość duże , nie będę wrzucal tutaj link z racji tego że przekroczenie regulamin forum. Ale zapraszam do mnie na prywatną wiadomość i podam fanpage.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
1golXX nie mam konta na fb i pewnie nie mam dostępu do wszystkiego co tam wystawiasz, ale nie widziałem ani słowa o tym skąd pochodzi ten system ani kto założył ten temat jest to delikatnie mówiąc niegrzeczne przy pisywać sobie czyjeś pomysły.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
1golXX nie mam konta na fb i pewnie nie mam dostępu do wszystkiego co tam wystawiasz, ale nie widziałem ani słowa o tym skąd pochodzi ten system ani kto założył ten temat jest to delikatnie mówiąc niegrzeczne przy pisywać sobie czyjeś pomysły.
Juz kiedys tu byla dyskusja na temat autorstwa tego systemu i nic dobrego z tego nie bylo.
Wiec lepiej to przemilczmy bo to ŚMIERDZĄCY TEMAT. Skupmy sie lepiej na trafnych typach.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Chyba mnie w tym czasie nie było na forum :razz:
edit
ale Anglia jest słaba dobrze, że mnie nie podkusiło grać do 2,3,4 bramki bo taki był plan, ale te ich akcje rodziły się w takich bólach, że sobie odpuściłem po pierwszej bramce.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Juz kiedys tu byla dyskusja na temat autorstwa tego systemu i nic dobrego z tego nie bylo.
Wiec lepiej to przemilczmy bo to ŚMIERDZĄCY TEMAT. Skupmy sie lepiej na trafnych typach.
No jak dobrze pamietam to byles jedyny który mial jakies watpliwosci :spokodfhgfh:

1golXX życzę powodzenia, tantiem się nie spodziewałem ????
Natomiast grzecznościowo wypada zwykle wspomnieć skąd coś bierzesz ;)

Fajnie że temat wrócił do życia i że większość ✅
tak 3mać
 
S 0

szffagier

Użytkownik
Pytanko do was, przede wszystkim do Ciebie Hank. Da rade zagrac tak w koncowce meczu, by zminimalizowac straty? powiedzmy jest 80min i jestesmy w plery, a wyglada na to, ze gol nie padnie. Jest jakis sposob by przy odpowiednim kursie skontrowac i tym samym zamknac mecz z mniejsza strata?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No jak dobrze pamietam to byles jedyny który mial jakies watpliwosci :spokodfhgfh:
Byłem jedynym ktory mial odwage o tym powiedziec bo nie tylko ja tak o tym sądzę / sądziłem :p

No ale wystarczy juz o tym, nie ma sensu tego rozstrzasac.

Fajnie że temat wrócił do życia i że większość ✅
Ciekawe na jak dlugo bo niestety nie ma juz tej starej dobrej ekipy co kiedys byla ;/
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
18.00
Finlandia-Chorwacja ✅ (piękna zakładka)
Walia-Gruzja ✅
i 125zł do przodu :grin:
19.00
Tunezja-Guinea ✅
+ 47,50zł :grin: długo kazali czekać na tego gola
20.45
Albania-Hiszpania ✅
Macedonia-Włochy ✅
Dobra, wszystko ładnie siadło to czas do spania, rano do roboty trzeba wstać ;)
Ogólnie bardzo udany dzień :grin:
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Mam fajny program zrobiony przeze mnie w exelu, gdzie mamy 9 progów i wpisujemy stawkę i kurs na każdym progu i automatycznie pokazuje nam ile zarobimy na czysto po strzeleniu gola. Również można stawką regulować żeby np. z każdego gola mieć np. 30zł zysku.
Kiedyś szukałem takiego programu ale nigdzie nie było więc sam zrobiłem ;)
Bardzo często go używam zwłaszcza jak są niskie kursy tak żeby nie wyjść na minusie.
Jak ktoś ma chęć to udostępnię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom