>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 0

szffagier

Użytkownik
Tak więc to były moje ostatnie typy podane w tym temacie.pozdrawiam .
jesli taka Twoja decyzja, to ja uszanuje, ale wez sie trollami nie sugeruj. ;-)
mimo, ze sam nie grasz tym systemem aktualnie, to i tak wrzucasz typy i to plusowe. z mojej strony duzy szacunek za to
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Fajnie ddk jakbyś podawał typy ;) dajesz fajne i dość overowe spotkania. Możemy się uzupełniać, ja będę wrzucał takie mniej oczywiste, a warte uwagi mecze.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Spytałem się @ddk gdzie tu zarobek przy jego &quot;typach&quot;
Większość jego &quot;typów&quot; to kurs około 2,50 a nawet co raz częściej mniej przy rozpoczynającej się 10 minutówce np wczoraj w meczu Hiszpania - Macedonia było 2,37 bez zakładek. Wiem jakie ma stawki i się normalnie pytam gdzie tu sens? gdzie zarobek ? Wypaczanie istoty gry wiecie jak to w tej chwili wygląda ? dosłownie onanizowanie się nad typami które przynoszą 2-3 złotowy zarobek ???? grajcie grajcie sobie takie typy powodzenia ???? Później się dziwicie że @Hank ma z was polewe
Tym bardziej że nie gra swoich typów (!) to i chyba oderwany od rzeczywistości.
@DDk się obraża zamiast normalnie odpowiedzieć wy robicie *****burze a jakiś gówniak mnie prowokuje, spójrzcie kilkadziesiąt stron wcześniej jak typy wyglądały gdzie ktoś poświęcił czas na analize itp meczu a teraz co na dziś typy ? :
Cypr- Giblartar
Belgia-Estonia
Luxemburg - Holandia
Węgry - Andora
ot filozofia
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nikt Ci nie każe grać ????
a na analizy szkoda czasu, bo i tak 3/4 osób ma je w dupie.
A grając Cypr - Gibraltar to się możesz niemiło zaskoczyć ????
 
A 3

arni87.

Użytkownik
Aż musiałem na nowo konto założyć by odpisać. Kurde jaki tu się syf robi.
Jarmarkus chłopie widzę, że Ty wogole nie kumasz systemu chyba, a dobieranie stawek ... ahh szkoda gadać. Jeżeli grasz taką Hiszpanie to nie zaczynasz od nie wiem 1 czy 5 zł. Bo to zupełnie się nie opłaca. Łapiesz kurs 2.5 - 2,62 to takie coś gra się agresywnie. Jeżeli nie masz na taki mecz sporo kasy to nie graj go i po prostu zamilcz. Bo sam się ośmieszasz pisząc kilka zł z wygranej. Mi ten mecz dał 3 cyfrowke, pewnie innym też. Naucz się dobierać stawki na takie kursy.
Pozdrawiam i bez odbioru ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
jamarkus myślisz że mecze typu Hiszpania-Macedonia czy Liechtenstein vs Włochy gdzie są niskie kursy grałbym normalnym stawkowaniem??chyba wiadomym jest że takie mecze stawkuje się agresywniej. po drugie nie sprawdzam jakie są kursy na te zdarzenia, gdyż aktualnie nie gram,ale wstawiam typy by mógł ktoś z nich skorzystać, i w czym tu jest problem dla Ciebie?piszesz też że mecze typu kurs 1.01, akurat tak się trafiło i co ktoś ma tego nie grac bo Ci się to nie podoba, dla mnie takie mecze to pewny zysk, grasz x5 i jesteś konkretnie zarobiony. spójrz też sobie na moje typy dzień wcześniej np. Rumunia-Polska, Trynidad-Kostaryka kolega pisał ze były wysokie kursy i nieźle zarobił. wczoraj nieźle się we mnie zagotowało jak zobaczyłem twoją wypowiedź, bo chce się komuś pomóc a ktoś tego nie docenia.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Wiem z dobrego żródła że Hank też gra takie Gibraltary itp :razz:

Jakby na Niemcow dali minutowki z San Marino to też bym pograł . Wszystko da się grać, musi być tylko odpowiednia pewność w stosunku do ryzyka. Jak ddk1910 gra sobie w tych meczach np overy to mimo że nie gra minutówkami to fajnie że podrzuca typy. No bo jak ma być over 2.5 to over 0.5 tez bedzie :grin:

Jedna uwaga tylko, że skoro nie grasz to raczej rozliczaj typy zwyczajnie ✅ ⛔ bo potem powstaje zamieszanie, np.

Hiszpania Primera Division 12:00 Real Madryt vs Leganes✅
16:15 Celta Vigo vs Valencia✅
20:45 Sevilla vs FC Barcelona✅
Holandia Eredevise 12:30 Utrecht vs Excelior✅
Szwecja Allsvenskan 15:00 Hacken vs Falkenbergs✅
Sundsvall vs Djurgardens✅
Szwajcaria Super League 13:45 FC Vaduz vs Grasshopper Club Zürich⛔
16:00 FC Luzern vsYoung Boys Bern✅
Niemcy Bundesliga 15:30 Leipzig vs Mainz✅
17:30 Schalke vs Werder✅
Austria Bundesliga 16:30 SV Mattersburg vs Salzburg✅
Polska Ekstraklasa 18:00 Legia vs Cracovia✅
Włochy Serie A 20:45 AS Roma vs Bologna✅
kolega zwrócił uwagę, że pewnie i tak nie ma +. Powołałeś się na jakieś dobre stawkowanie, ale jeśli moja opinia jeszcze coś znaczy to jak to mówia nihuhu :p takie kursy były a tam gdzie znośne to pechowo bramka padała że nie dało rady. Oczywiście możesz dołożyć stawke do typu wtedy to by zmieniło postać rzeczy, np Legia 1j Real 5j wtedy można by coś ugrać. Przy płaskim xxx zl na mecz czasem nie da rady nawet mimo 11/12 a czasem 2/3 robia +. Taki system ????

Pozdrawiam i dobrze że się zrobiło tak ruchliwie w temacie zrobiło. Przynajmniej z typami
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
cześć Hank. jak zaczynałem przygodę z minutowkami, grałem wszystkie mecze jednakowym stawkowaniem i miałem np. w weekend jeszcze więcej na plus meczy a dwa/trzy na minus i suma sumarum i tak wychodziłem na minus. Dlatego też wprowadziłem zmiany ze stawkowaniem, przy agresywniejszym stawkowaniu tu i ówdzie oraz odrobinie szczęścia, przy takiej ilośći spotkan na plus jak najbardziej w ogólnym rozrachunku dają mi zysk.Chwilowo nie gram dlatego jakiegoś konkretnego przykładu nie przedstawię, ale za jakiś czas jak znowu będę grał minutowki to wysle jakieś screeny. Pozdrawiam ????
edit.przyklad z mojego notesu że granie wszystkiego tym samym stawkowaniem się nie sprawdza, 24 mecze pograne, trafione dwa remisy 0-0 i grane do końca, jeden mecz odpuszczony w 70 min a kolejny po polowie, reszta plus, w tym kilka z zakładką i bilans dnia ---78zł. Teraz jak patrzę na te niektore mecze to wiem już gdzie stawkowałbym agresywniej i strata na pewno byłaby mniejsza. No ale przecież człowiek uczy się na błędach.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Żeby nie grać takich meczy jak San Marino Gibraltar itd... to trzeba być idiotą wszystko zależy od stawkowania ja w mecz San Marino - Niemcy miałem zamiar wrzucić 75% swojego banku ale nie wystawili &quot;minutówek&quot; Mecze tego typu gra się stawkowaniami x2 czyli 1-2-4-8 itd..., a nawet x3 czyli np. 1-3-9-27 itd... wczoraj Hiszpanie zacząłem grać stawkowaniem x2 i miałem w planie przejść na x3 w zależności jak się będzie układał mecz, ale mecz mi się nie podobał więc nie zmieniałem stawkowania. Jeśli Ty &quot;Jamarkus&quot; byś zadał sobie trochę trudu poczytał ten ten temat to byś znalazł jak się stawkuje mecze typu Hiszpania-Macedonia podobnego posta napisałem jakieś 3-4 strony temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 440

straszaksam

Użytkownik
ehhh, tak ładnie wybrałem i pograłęm drobno Grecja - Bośnia a jak na złość, bramka w 32&#39; i bez szans na zakładkę :/
a wy kłóćcie się w innym temacie, tutaj typy ????
@edit
ja niestety jutro w pracy, ale jakby dawali minutówki na młodzież, to jak dzik brałbym:
Cypr U19 - Wyspy Owcze U19
Towarzyskich nie obstawiam, dlatego nie typuję żadnego ze spotkań ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
czesc. nie wiecie czemu nie zmienia mi się ilość napisanych postów i reputacja? zeby móc napisać post w temacie Na Żywo trzeba mieć minimum 50 postów,a ja juz tyle na pewno przekroczyłem.
 
Do góry Bottom