>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Wlasnie siedze na live Arka-Bytovia i w ogole nie ma tej opcji o ktorej piszecie.
Nie każdy mecz posiada taki zakład
W skrócie większość z lig
Polska Ekstraklasa
Hiszpania 1 i 2 liga + puchar
Włochy 1 i 2 + puchar
Dania
Australia 1 lIga
Francja 1 i 2 liga
Argentyna 1 liga
Peru 1 lIga
Czasami Indie
Czeska 1 loga i czasami mlodziezowe
Rosyjaka 1 liga i czasami mlodzoezowe
Zjednoczone Emiraty Arabskie 1 liga
Szwajcaria 1 i 2 liga
Liga Mistrzów j Europejska
Niemcy 1 i 2 loga + puchar
Katar 1 liga
To tak na szybko ogólnie jest to dostane zazwyczaj gdy jest transmisja w całorocznym
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było, widzę dużo nowych nicków udziela się w temacie. Został ktoś z dawnych czasów komu system w dalszym ciągu przynosi profit? ;)
Destro wrociles do gry ? ????

Niestety ale stara ekipa juz tu sie nie udziela a jezeli juz to bardzo rzadko.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Destro wrociles do gry ? ????
Niestety ale stara ekipa juz tu sie nie udziela a jezeli juz to bardzo rzadko.
No na to wygląda ;) Czasu mało było ale chyba pora przeprosić się z bukmacherką ;) Coś się zmieniło w systemie? Jakieś utrudnienia/ograniczenia buk wprowadził czy bez zmian w grze pod system?
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Destro j mylę, że wiele osób nadal gra tym systemem ale po prostu się tutaj nie udzielają. O zmianach w systemie mi nic nie wiadomo.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
No na to wygląda ;) Czasu mało było ale chyba pora przeprosić się z bukmacherką ;) Coś się zmieniło w systemie? Jakieś utrudnienia/ograniczenia buk wprowadził czy bez zmian w grze pod system?
Utrudnienia ? to chyba tylko ja stwarzam:grin:, coś ostatnio za często 0-0 Typuje :;/::;/::grin:
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
TheNormalOne odrobiłeś już te straty? ja jeszcze tak źle nigdy nie miałem, z tego co pamiętam to najgorzej było chyba dwa razy 0-0 z rzędu.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
TheNormalOne odrobiłeś już te straty? ja jeszcze tak źle nigdy nie miałem, z tego co pamiętam to najgorzej było chyba dwa razy 0-0 z rzędu.

Pomału odrabiam chodź ostatnio ciężko bo i czasu mniej albo bramki padają trochę za szybko liczę ze w weekend trochę odrobie
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Tak,tym bardziej ze sam teraz nie gram min tylko wstawiam Wam typy,to jak inaczej miałbym rozliczyć. Po prostu wchodzę później na livescore sprawdzam wyniki,są bramki to Plus A jest 0-0 to minus.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Mówie sobie coś, mam pecha (?) - słabo wybieram- za trudne spotkania, wezme coś &quot;łatwiejszego&quot; wziełem PSV I Atletico Madryt ???? ????
 
Do góry Bottom