>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
ja czasami zaczynam zmieniać stawki, stawiam połowę kwoty po kursie 3 a następnie 75% po kursie wyższym np 4
doszedłem do wniosku , że skoro zaczynam płaską stawką to trzeba zaufać systemowi i to po prostu kontynuować. jeżeli zaczynam od 2 - 4 - 8 - 16 EUR i wyjdzie na pierwszym, może drugim etapie to zarabiam jakieś drobne. żeby mieć jakieś sensowne zyski to powinno wchodzić w 79 min 30 sec i to z zakładką. w przeciwnym razie zyski z tych niskich progów nigdy nie zrekompensują straty jeżeli jeden mecz zakończy się wynikiem 0 - 0
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nauczyłem się już, że tu nie wolno odpuszczać. Np. wczoraj 3 mecze drugiej Hiszpani gdzie pierwsze bramki padały 79, 83, 83. Jak bym odpuścił to wszystkie do tyłu bym miał. Ja do 70 minuty gram według planu. Jak widze, że gra się nie klei to ostatnie dwa gram żeby wyjśc na lekki minus. A jak widze że gol musi paść to gram do końca. Ale to i od stawkowania zależy jakie miałem dobrane. Wczoraj na standardowym stawkowaniu trafiłem 0-0 i byłem -500j, ale następny mecz zagrałem mocniej i w 79 minucie zakładka odrobiła straty i jeszcze spory zarobek był. Tak jednoznacznie nie da się tu reguł ustalić. Podstawa to zmienne stawki do każdego wybranego przez nas meczu
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
dlatego wolę grać od 30 min . postawienie 512 j na ostatnim etapie to już jak dla mnie lekka przesada
mozliwe , że gdyby w pierwszych kilku meczach został wypracowany duży zysk to potem już latwiej o ryzyko + trochę szczęścia i kapitał się buduje. potem trzeba by mieć ogromnego pecha żeby to stracić.
mój pierwszy mecz tym sposobem gry zakończył się 0 - 0 ale się nie poddałem
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ale bzdury tutaj wypisujecie granie od 30 minuty nie ma najmniejszego sensu i nie będę pisał dlaczego bo już nie raz o tym było proponuje wziąć kalkulator i policzyć.
Poza tym lepiej poczekać aż ruszą wszystkie ligi, a nie grać na siłę bo typy, które są tutaj podawane to w większości wynalazki na które nikt by nawet nie spojrzał w pełni sezonu. W tym systemie dobór meczy jest naprawdę bardzo ważny bo żeby odrobić jedną wtopę trzeba wytypować poprawnie 7-8 kolejnych meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 367

romeo12345

Użytkownik
Niekoniecznie xxxxx1234. Tu nie ma jednego złotego środka. Dobór meczy jest tak samo ważny jak różnicowanie stawek. A i czasami zmienianie wysokości stawek podczas meczu też jest ważne. To jest cały łańcuszek który trzeba połączyć.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
nie wiem xxxx1234. mam kalkulator i u mnie wychodzi , że teoretycznie po 100 spotkaniach grając od początku płaską stawką wychodzi ok 12 % zysku. jeżeli zlikwidujesz jeden próg zysk wychodzi 15 % przy znacznie mniejszym kapitale . może inaczej liczymy
druga sprawa to fakt że w najlepszych europejskich ligach najczęstszym wynikiem do przerwy ( 31,6 % ) jest 0 - 0
gram już dość długo LTD na Betfair i z mojego doświadczenia praktycznego wychodzi że wchodzenie w rynek LTD na początku meczu jest nieopłacalne
metodę bramka do XX minuty stosuje jako uzupełnienie ze względu na przewidywalność wyników ale zasada jest ta sama . musi paść bramka
mogę się mylić ale przy moich założeniach że wynik 0 - 0 oada w ok 7% spotkań to jest to gra opłacalna nawet od pierwszego progu ale na likwidacji 2 - 3 progów zyskuje się więcej przy znacznie mniejszym ryzyku
poza tym dochodzi jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. konto mam w EUR i 2 mecze pod rząd płaską stawką to ponad 2000 EUR .... po prostu nie mogę sobie pozwolić na taką stratę więc gram od 3 progu ponieważ to jest bezpieczniejsz. np na dzisiejszym meczu z ligi portugalskiej straciłem &quot; tylko &quot; 62 j
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Patrząc na wyniki piłkarskie z tego weekendu, kilka 0-0 i kilka bramek po 80 minucie stwierdzam, że narazie nie ma sensu grać tej progresji. Trzeba poczekać aż ligi się rozegrają.
 
L 2

lasek18

Użytkownik
co konkretnie grałeś ?
To o czym jest cały temat. Progresję na gol do XX minuty. Czyli zaczyna się mecz, stawiam, że będzie gol do 10 minuty, dalej do 20,do 30 itd. Taki zakład jest w b365, ale nie we wszystkich meczach. Już dużo było o tym w tym temacie
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ktoś ogarniał dzisiaj jakieś mecze? Co myslicie o PSG z Metz dzisiaj ? Tyle że tutaj grałbym na 1 gola PSG, a nie w meczu tak czuje ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
To jest zabawne, że po 425 stronach tego tematu ludzie dalej nie rozumieją kiedy ten system się bardziej opłaca od over 0.5 a kiedy nie.
 
Do góry Bottom