>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

klejna 108

klejna

Użytkownik
Man U - Bournemouth
Jablonec - Bohemias
Sturm Graz - Altach
FUllham - Preston
West Brom - Crystal Palace
Swansea - Burnley
Aarhus - Sonderyjskie
Licerpool - Arsenal
Ried - Austra Vienna
Huddersfield - Newcastle
Oostende - Lokeren
Zulte Waregem - Westerlo
ST.Truiden - Eupen
Charleroi - Kortijk
KV Melchelen - Anderlecht
Genk - Club Brugge
Eibar - Real Madryt na gol Realu
Barcelona - Celta Vigo na gol Barcelony
Lokaren 0:0 juz po 80 minucie . Mówiłem że typowanie na pałę tak wychodzi. Puki co odmawiam sobie gry przez w topienie kuponu za prawie 700 zł na Real Madryt - Las Palmas :p ale za jakiś czas wrócę to podam typy i nie będę pobierał za to pieniędzy jak co nie którzy ???? .
ps: Doceniam starania ale Lokaren miało najwyższy współczynik 0:0 w lidze. To chyba o czymś świadczy że ich trener nauczył grać na utrzymanie wyniku. Toć tam nie 1 raz się zdażyło a 4 x 0:0. Nie poddawaj się zmobilizuje cię to by następnym razem takich głupot nie wybierać.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Wczoraj wszystko ładnie siadło, moje mecze które dzisiaj zagram to:
Alkmaar - Excelsior godz.12.30 Holandia ✅
Sparta - Feyenoord godz.12.30 Holandia ✅
Adanaspor - Konyaspor godz.14.00 Turcja ✅
Groningen - Ajax godz.14.30 Holandia ✅
Utrecht - Den Haag godz.14.30 Holandia ✅
Krasnodar - Sp. Moskwa godz.14.30 Rosja ✅
Lorient - Marseille godz.15.00 Francja ✅
Cagliari - Inter godz.15.00 Włochy ✅
Crotone - Sassuolo godz.15.00 Włochy ⛔
Torino - Palermo godz.15.00 Włochy ✅
Udinese - Juventus godz.15.00 Włochy ✅
Frankfurt - Freiburg godz.15.30 Niemcy ✅
Sunderland - Man. City godz.17.00 Anglia ✅
Bologna - Lazio godz.20.45 Włochy ✅
Monaco - Nantes godz.21.00 Francja ✅
Po meczach zrobię podsumowanie całego tygodnia ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Trochę zbyt pochopnie wybrałem te mecze i też trochę mnie te ostatnie wygrane poniosły. Na szczęście nie grałem wczoraj
No to jak wy wrzucacie mecze których nie gracie no to bez jaj, tak to można wszystkie zaznaczyć i róbta se co chceta, i nie ważne czy wejdzie czy nie bo ty na tym nic nie tracisz!!! To po co wogóle wrzucasz mecze jak ich nie grasz, chyba tylko po to że a nóż się uda i ludzie będą Cię chwalić jakie super mecze wrzucasz na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 4

wojtas219

Użytkownik
Nie o to chodzi. Miałem grać normalnie ale nie byłem w domu wgl... Spokojnie ludzie, a tak wgl to są propozycje, które uważałem po przeanalizowaniu ze wejdą. Nikt nikomu nie każe grać tych typów to są tylko moje sugestie. Nic nie poradzę że nie jestem nieomylny i wczorajsze typy nie weszły...
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
No to jak wy wrzucacie mecze których nie gracie no to bez jaj, tak to można wszystkie zaznaczyć i róbta se co chceta, i nie ważne czy wejdzie czy nie bo ty na tym nic nie tracisz!!! To po co wogóle wrzucasz mecze jak ich nie grasz, chyba tylko po to że a nóż się uda i ludzie będą Cię chwalić jakie super mecze wrzucasz na forum.
Uważaj jednemu tu o dziwo bardzo popularnemu typerowi, który przede wszystkim oświecał ludzi typami, Real, Barcelona, PSG, Bayern itd itd zwróciłem uwagę na jego trochę naiwne typy i to że tych typów nie gra, to mnie zhejtowali, ba nawet wielebny Hank stanął w jego obronie ????
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Uważaj jednemu tu o dziwo bardzo popularnemu typerowi, który przede wszystkim oświecał ludzi typami, Real, Barcelona, PSG, Bayern itd itd zwróciłem uwagę na jego trochę naiwne typy i to że tych typów nie gra, to mnie zhejtowali, ba nawet wielebny Hank stanął w jego obronie ????
No to nie źle, może trochę mnie poniosło ale nie gram dla zabawy i nie bawi mnie zarobek parę stówek miesięcznie, tylko gram na poważnie i chciałbym wynieść z tej gry jak największe zyski dlatego szukam złotego środka ;)
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Holandia:
Sparta Rotterdam - Feyenoord 12:30 ✅ 2 minuta
Groningen - Ajax 14:30 ✅
FC Utrecht - Den Haag 14:30 ✅
Szkocja Puchar:
Celtic - St.Mirren 13:30 ✅ 12 minuta
Szwajcaria:
Vaduz - Basel 13:45 ✅
Hiszpania:
Atl.Mdryt - Valencia 16:15 ✅
Las Palmas - Osasuna 18:30
Włochy:
Crotone - Sassuolo 15:00 ⛔ Troche pechowo bo później mieli dużo sytuacji
Torino - Palermo 15:00 ✅
Jak w meczu będzie słaby kurs to oczywiście nie gram
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
No to nie źle, może trochę mnie poniosło ale nie gram dla zabawy i nie bawi mnie zarobek parę stówek miesięcznie, tylko gram na poważnie i chciałbym wynieść z tej gry jak największe zyski dlatego szukam złotego środka ;)
Jak go znajdziesz daj znać ????
mała prośba odświeżysz link do exela z rozpiską na minuty omyłkowo wczoraj wywaliłem ???? a i &quot;nowym&quot; sie przyda
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Mógłby ktoś zrobić bota na takie granie? Bo stwierdzam że gdybym był robotem i trzymał się zasad to już bym w cholerę zarobił, a tak to prędzej na zawał zejdę niż zarobię robiąc głupie błędy!!!! Ale niestety to trzeba stwierdzić że jestem kretyn i tyle, pieniądze leżą na ziemi i wystarczy je podnieść ale ja zawsze coś muszę spierd.....!!!!! Ogólnie mam jakiś nerwowy dzień i potrzebowałem się wygadać. Dziękuję za uwagę i idę po piwo.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Przy dzisiejszym dniu, to nie był problem zawalić sobie budżet , Empoli grałem do końca i wiele nerwów mnie to kosztowało oj wiele ????
Miałem grać jeszcze dzisiaj Athletico ale dam sobie juz spokój ????
 
F 0

fiker

Użytkownik
Wczoraj wszystko ładnie siadło, moje mecze które dzisiaj zagram to:
Alkmaar - Excelsior godz.12.30 Holandia ✅
Sparta - Feyenoord godz.12.30 Holandia ✅
Adanaspor - Konyaspor godz.14.00 Turcja ✅
Groningen - Ajax godz.14.30 Holandia ✅
Utrecht - Den Haag godz.14.30 Holandia ✅
Krasnodar - Sp. Moskwa godz.14.30 Rosja ✅
Lorient - Marseille godz.15.00 Francja ✅
Cagliari - Inter godz.15.00 Włochy ✅
Crotone - Sassuolo godz.15.00 Włochy ⛔
Torino - Palermo godz.15.00 Włochy ✅
Udinese - Juventus godz.15.00 Włochy ✅
Frankfurt - Freiburg godz.15.30 Niemcy ✅
Sunderland - Man. City godz.17.00 Anglia ✅
Bologna - Lazio godz.20.45 Włochy
Monaco - Nantes godz.21.00 Francja
Po meczach zrobię podsumowanie całego tygodnia ;)
jaka stawka na mecz ?
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Co zrobiłeś?
W piątek miałem nauczkę żeby nie stawiać na konkretną drużynę wtedy grałem stawkę x3 i nie wlazło, i co zrobiłem dzisiaj????
Też zagrałem sobie meczyk Sparta - Feyenoord godz.12.30 Holandia oczywiście stawka x3 na Feyenoord gol padł w 1 minucie dla Sparty i tak zostało do końca meczu który mnie kosztował ponad 800zł. Gram cały czas stawką x1 i zajebiście mi idzie ale co chcę wejść na stawkę x3 to dostaję ostro po dupie. Masakra jakaś!!!!!
Cały dzień nie mogę tego meczu przeboleć!!!!
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Mógłby ktoś zrobić bota na takie granie? Bo stwierdzam że gdybym był robotem i trzymał się zasad to już bym w cholerę zarobił, a tak to prędzej na zawał zejdę niż zarobię robiąc głupie błędy!!!! Ale niestety to trzeba stwierdzić że jestem kretyn i tyle, pieniądze leżą na ziemi i wystarczy je podnieść ale ja zawsze coś muszę spierd.....!!!!! Ogólnie mam jakiś nerwowy dzień i potrzebowałem się wygadać. Dziękuję za uwagę i idę po piwo.
Mam to samo , bot by się przydał bo co z tego że poprawnie wytypujemy mecze jak sami mamy mętlik w głowie podczas meczu.
 
Do góry Bottom