>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

klejna 108

klejna

Użytkownik
W piątek miałem nauczkę żeby nie stawiać na konkretną drużynę wtedy grałem stawkę x3 i nie wlazło, i co zrobiłem dzisiaj????
Też zagrałem sobie meczyk Sparta - Feyenoord godz.12.30 Holandia oczywiście stawka x3 na Feyenoord gol padł w 1 minucie dla Sparty i tak zostało do końca meczu który mnie kosztował ponad 800zł. Gram cały czas stawką x1 i zajebiście mi idzie ale co chcę wejść na stawkę x3 to dostaję ostro po dupie. Masakra jakaś!!!!!
Cały dzień nie mogę tego meczu przeboleć!!!!
też straciłem na tym meczu bo nie zdążyłem obstawić pierwszej bramki a pogwa strzelił w 1 minucie. Uznałem że padnie druga bramka a tu klops. Odpuściłem gre w 60 minucie to troszkę mniejsze straty. Na lechu z lechem mi weszło bez zakładki bo spoznilem sie na mecz i obstawilem zwykły over 0,5 po kursie 1,1 i i kilka złoty do przodu ale rzeczywiście na 69 minucie zakładka to najlepsza rzecz komu się udało to gratuluje ???? .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Pewnie każdy czeka na mecz z Monako. To od razu mówie że może nie zagra ich najlepszy strzelec , trzeba przed meczem sprawdzić, Falcao
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Panowie jeszcze dluga droga nauki przed Wami ????
Znajac teraz wynik to sie latwo mowi, ale raczej nie gra sie na konkretna druzyne ktora gra na wyjezdzie. Nie wiem jakie tam kursy byly na ogolnego. Jezeli byly slabe to lepiej odpuscic sobie taki mecz. W koncu meczy do wyboru jest od groma. Nie ten to inny bedzie z lepszymi kursami.
Tak samo jak widze takie tasmy do gry to hoho. Tez takie robilem na poczatku gry tym systemem. Ale juz dawno mi to przeszlo. Tak samo mi przeszlo grac 3/4 kolejki z jednej ligi.
Nie bede Was tu pouczal itd bo kazdy moze byc madry znajac wyniki. Tylko jak komus sie wydaje ze jest łatwo i przyjemnie tym systemem wykosic kase i byc milionerem to sie grubo myli. To tyle.
Bawcie sie dobrze ????
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Bravo darecki ???? wszystkie wytypowane na dziś mecze siadły.... very good job ^^
No nie wszystkie bo jeden się złamał ;)
Także małe podsumowanie 2 tygodni grania tylko meczy w których nie było w tym sezonie wyniku 0 - 0
1 tydzień - rozegrane 39 mecze, wszystkie na ✅
2 tydzień - rozegrane 42 mecze, 40 na ✅ i 2 na ⛔

Myślę że nie jest to głupie i z moich obliczeń wychodzi że około 1000zł tygodniowo można śmiało wyciągnąć grając stawką x1.
Zeszły tydzień miałem spory zarobek, w tym tygodniu przez głupotę jest dużo gorzej a mogło być dobrze. Dwa mecze na minus grając stawką x1 i tak by mi przez tydzień dało ładny plus.
Zamierzam nadal grać jak do tej pory, tylko już zawsze będę stawiał na gola ogólnego i będę grał tylko od kursu 5,50 bo niżej się nie opłaca, także pewno parę meczy odpadnie, ale trudno ;)
Oczywiście te 2 zespoły które nie weszły usunąłem z mojej listy ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Jaki budżet przeznaczasz na jeden mecz ? wliczając 9 próg
Ogólnie 214zł do 80 minuty a później zależy od kursu ale przeważnie jest kurs w granicach 2,2 to jakieś 180zł trzeba zainwestować żeby wyjść na 0.
I wychodzi kwota 394zł ale rzadko gram do końca.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Tylko jak komus sie wydaje ze jest łatwo i przyjemnie tym systemem wykosic kase i byc milionerem to sie grubo myli. To tyle.
Milionerem nigdy z tego nie będziesz bo ci na to nie pozwolą, szybciej ci konto zablokują żebyś czasem za dużo nie wypłacił ;)
A ogólnie dobrze na tym systemie zarabiasz?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Myślę że nie jest to głupie i z moich obliczeń wychodzi że około 1000zł tygodniowo można śmiało wyciągnąć grając stawką x1.
Zakladajac ze bedziesz mial bardzo wysoka skutecznosc.
Pograj z pare miesiecy i utrzymaj ta skutecznosc na tym poziomie co teraz oczywiscie grajac stawka x1. I wtedy mozesz mowic ze smialo mozna wyciagnac 1000 zł.
Trafisz czarna serie i jestes w czarnej d.... grajac x1.
A ogólnie dobrze na tym systemie zarabiasz?
Mezczyzni o pieniadzach nie dyskutuja.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Zakladajac ze bedziesz mial bardzo wysoka skutecznosc.
Pograj z pare miesiecy i utrzymaj ta skutecznosc na tym poziomie co teraz oczywiscie grajac stawka x1. I wtedy mozesz mowic ze smialo mozna wyciagnac 1000 zł.
Trafisz czarna serie i jestes w czarnej d.... grajac x1.
No zgadza się dlatego też trzeba dobrze zarządzać bankrollem, póki dobrze idzie odłożyć ze 2K na grę a resztę wypłacać ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Braunschweig - Stuttgart
Jong Utrecht - Venlo

myślę że to można dołożyć zamiast Aalborga w Dani bo ten Aalborg to mecz dwóch średniaków w lidze którzy to mecz jak każdy inny. Dobierając ten mecz można 20 innych meczy tymi kryteriami znaleść :p ???? . Ale życze powodzenia ????

a te typy

West Ham - Chelsea godz.21.00 Anglia
Antalyaspor - Galatasaray godz.18.00 Turcja

też bym zagrał ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Jest jeszcze coś takiego ale nie wiadomo czy będzie rynek Liga Kuwejt. Gospodarz w poprzednim sezonie był pierwszy w lidze. A obecnie widać że chce też być pierwszy. Problem tego meczu jest taki że obie drużyny mają dobrą defensywe.


Al Qadisiya - Al Kuwait
 
Do góry Bottom